PDA

View Full Version : savet mnogo spe6no



mejdu_dva_stola
05-15-2007, 17:14
taka istoriqta e slednata.imam si priqtel ot okolo 3 meseca.toi mi e parviqt maj.mnogo si darja na nego,no problema e 4e toi zaminava v 4ujbina za 3meseca.iska da go iz4akam.na men 6te mi e mnogo ma4no bez nego,no cqlo lqto ujas :smt010 to4no v tozi kriti4en za men moment se qvi strahoten maj-krasiv,bogat i dosta hlatnal po men.v4era izlqzoh sus vtoriq no go karah samo da se vozim(ne iskah da ni vidqt i da kajat na gadjeto)haresa mi da sum s nego-dori se celuvahme i v edin moment toi hvana dvete mi ruce,pogledna me i kaza:K. iskam da se vlubi6 v men!!!
nqma da kriq 4e se raztreperah,kogato se pribrah moeto mom4e me 4aka6e v skype.oh obujavam priqtelq si,no tri meseca sa dosta vreme,az sum mnogo haresvana i me e strah da ne sgafq za6toto ako nau4i tova bi zna4elo krai.toi zaminava sled 15 dni.no dokraq na sedmicata trqbva da re6a koi da izbera-priqtelqt mi ili kandidat priqtelq.znam 4e noviq 6te me uvajava 6t5e bade super s nego,no ne moga da go razigravam 15dni-trqbva da re6a s koi da ostana,daite savet plssssssssssssssss

DarknessInside
05-15-2007, 17:20
Зарежи ги и двамата и стани проститука...така ще си много желана...
Баси въпроса..."Мн го обичам ама съм желана кво да прая..."...Като го обичаш кво те ебе кой друг те иска ?...

experiment_m
05-15-2007, 17:34
Ти за мен си лицемерка.А освен това и надута- Охххх, желана съм от всички.
Май по-добре ще ти е да поседиш малко на земята, та да се усвестиш. :smt013

05-15-2007, 17:36
tctctctctctc

bavareca
05-15-2007, 17:38
zna4i mace,vij sq ko she te posavetvam,ako istinski obi4a6 toq(deto sq she hodi za chujbina) si dryj na nego,6toto az 4akam tuka edna macka cqla godina,ti tri meseca nemojesh da izdyrjish.No tova te savetvam samo ako go obi4a6 istinski,ti trqbva da 4uvstvash dali lubovta vi e istinska.no ako samo e za raznoobrazie trygvai s drugiq(bogatiq pi4) i spox :wink:

alkobalko
05-15-2007, 17:40
Ако наистина толкова много обичаше приятеля си нямаше въобще да си задаваш такива въпроси. Първо сама си изясни какво искаш и тогава избери.

DevilWish
05-15-2007, 17:46
A we ti si nqkva mnoo zle harabiq.ti znae6 li kvo e da obi4a6?ili kato vidq na drugiq pari4kite i nali si jelano ku*ve i vednaga se vliubi v nego.obi4ala go tq ,batiiiii horata maina ,batii 4udoto!!!!!!

Marik
05-15-2007, 17:51
И кво заради това че е много богат си се мляскала с него айде и са да се влюбиш в него и после говориш че държиш на това момче ?

Ако ще и да е на друга планета ако го обичаш истински ще го чакаш :wink: е разбира се ако не ти пука има и други варианти знам ли :lol:

kofti_nick
05-15-2007, 17:58
taka istoriqta e slednata.imam si priqtel ot okolo 3 meseca.toi mi e parviqt maj.mnogo si darja na nego,no problema e 4e toi zaminava v 4ujbina za 3meseca.iska da go iz4akam.na men 6te mi e mnogo ma4no bez nego,no cqlo lqto ujas :smt010 to4no v tozi kriti4en za men moment se qvi strahoten maj-krasiv,bogat i dosta hlatnal po men.v4era izlqzoh sus vtoriq no go karah samo da se vozim(ne iskah da ni vidqt i da kajat na gadjeto)haresa mi da sum s nego-dori se celuvahme i v edin moment toi hvana dvete mi ruce,pogledna me i kaza:K. iskam da se vlubi6 v men!!!
nqma da kriq 4e se raztreperah,kogato se pribrah moeto mom4e me 4aka6e v skype.oh obujavam priqtelq si,no tri meseca sa dosta vreme,az sum mnogo haresvana i me e strah da ne sgafq za6toto ako nau4i tova bi zna4elo krai.toi zaminava sled 15 dni.no dokraq na sedmicata trqbva da re6a koi da izbera-priqtelqt mi ili kandidat priqtelq.znam 4e noviq 6te me uvajava 6t5e bade super s nego,no ne moga da go razigravam 15dni-trqbva da re6a s koi da ostana,daite savet plssssssssssssssss

Нищо лично , но чесно ти казвам , ти си ебати ку***та :smt019

mejdu_dva_stola
05-15-2007, 18:07
samo ne razbrah za6to sum kurva spored vas?za men kurva e jena prave6ta bezrazboren sex s razli4ni maje.e az ne sum takava -prosto iskam suvet koi da izbera

BeBsItO
05-15-2007, 18:52
ujas ujas ujas.... ne6to se zaplesnah i zabraih temata :D seriozno......aaaaaa mi da mili4ka kurvence si pri polojeni e 4e vika6 toi e mn krasiv...edi kvo si BOGAT. kvi sa tiq istorii we.kvo ti puka kat te haresva,ako obi4a6e gadjeto ti naistina 6te6e da mu tegli6 edna na drugiq........ama ti skapa neznae6 kvo e lubov,obedih se ot posta ti!

MisS__
05-15-2007, 19:01
Олее..виж кво-научи се да цениш това,което имаш..Явно си материално момиче..

Iv4eTy
05-15-2007, 19:06
Земи си изясни чувствата и какво искаш-любов или парите. Защото неможеш да твърдиш, че обичаш някой, а след това ........... Ако имаш чувства няма да е важно че си желана! Слез малко на земята, осъзнай се...

05-15-2007, 19:29
zaradi takiva kato teb vs momi4eta izglejdat 4e sa kurvi

experiment_m
05-15-2007, 19:41
А аз си мислех, че само аз ще съм негативно настроен към това к**ве.
ХАХАХАХ
Такваз любов пожелавам на никой да се не пада.

koalka
05-16-2007, 05:46
Първо-вече сама се убеждаваш, че няма да можеш да изчакаш.Явно чувствата ти не са достатъчно силни.
И второ-поне преди да замине му го кажи това, за да може да се съвземе и да те забрави, а не да го лъжеш и да го измъчваш.Ако някога си го обичала не го лъжи.Това поне заслужава!

Maia_064029
05-16-2007, 07:39
Мацка,момичето е право.Аз разбирам че ти няма да дочакаш това момче,щом още от сега се чудиш и вече си харесала друг,даже си се и целувала с него.Ти сама трябва да го осъзнаеш и да оставиш момчето да си отиде спокойно в чужбина.

Valserp
05-16-2007, 08:09
K. iskam da se vlubi6 v men!!!

:smt005 :smt005 :smt005 Тоя май няма успех сред жените.

А за въпроса ти - никой не може да ти помогне. Тъй като гледам, май и ти самата...

BAYO
05-16-2007, 10:14
Абе то хората са го казали: "Кой каквото си направи, даже и Господ не може!" А и слезни малко на земята бе, гъзе. Кат се мислиш за ТОП ФЕШЪН МОДЕЛ, тфа нали знаеш, че не е задължително да е така. Адйе мир-вам!

изгонена__от__рая
05-16-2007, 10:24
](*,)

Mementomori
05-19-2007, 16:45
Честно казано си постъпила много неетично спрямо гаджето ти.Няма нищо лошо да излизаш с други хора,но да се целуваш-определено има,щом си с друг!За теб целувката нищо ли не означава?!Щом си готова да се хвърлиш на първия ухажор,задай си въпроса дали обичаш гаджето си?Ако не можеш да го изчакаш няколко месеца,определено това не е истинска любов,а и ти още преди да е заминал,се втурваш в обятията на друг!