PDA

View Full Version : {izgubih mom4eto koeto obi4ah} ;{



razbito_sarce{f}
05-15-2007, 17:31
Zdraveite na vsi4ki.Iskam da vi razkaja na kratko kakvo se slu4i.Useshtah 4e neshto ne e kakto trqbva ot skoro.Priqtelq mi ne se darjeshe razli4no,no az go useshtah.Dnes imahme sreshta,a toi ne doide.Az go 4akah i bqh mnogo qdosana i ednovremenno s tova mnogo naranena.Opitah da mu zvanna,telefona mu beshe izklu4en.Sega veche se ubedih v samneniqta si-vsi4ko svarshi.Pisah mu sms,na koito ne otgovori. :smt010 Krai!I mnogo me boli,zashtoto bqh s nego tolkova vreme.Nqma da zabravq kak me pregrashtashe,kak me celuvashe i kak se vlubvah vseki den vse pove4e i pove4e.Dori sega kogato pisha tova si pla4a :smt010 :smt010 :smt010 Nqma d go vyrna,nqma kak.Neznam kak shte svikna bez nego...toi beshe stanal 4ast ot jivota mi,misleh po cql den za nego,i sega go zagubih neznaino zashto. :smt011 Mnogo me boli,opitvam se da ne mislq zatova no nqma kak.Znam 4e tepyrva shte stradam... :smt010 Samo kato se setq kak mi se usmihvashe i :smt009 Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam.Ne mi se jivee i neznam kak shte prodalja.Znam 4e shte mi kajete"moje da e imal nqkakav problem...neshto da e stanalo"...ne e ! Toi prosto sloji krai na vsi4ko hubavo,i go napravi po nai-unizitelniq na4in za men.A az glupa4kata shte stradam za nego,zaradi taq lubov.Znam 4e ne trqbva,no me boliii :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez nego...za men toi ne beshe porednoto mom4e,a 1-voto kam koeto izpitah lubov shtom go sreshtah... :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez lubovta mi :smt009

Marik
05-15-2007, 17:58
Е как ще приключи връзка без никаква причина :roll:
Това е супер гадно , но сигорна ли си че не си направила нещо или пак случайно той не си е помислил нещо де.

kofti_nick
05-15-2007, 18:00
Zdraveite na vsi4ki.Iskam da vi razkaja na kratko kakvo se slu4i.Useshtah 4e neshto ne e kakto trqbva ot skoro.Priqtelq mi ne se darjeshe razli4no,no az go useshtah.Dnes imahme sreshta,a toi ne doide.Az go 4akah i bqh mnogo qdosana i ednovremenno s tova mnogo naranena.Opitah da mu zvanna,telefona mu beshe izklu4en.Sega veche se ubedih v samneniqta si-vsi4ko svarshi.Pisah mu sms,na koito ne otgovori. :smt010 Krai!I mnogo me boli,zashtoto bqh s nego tolkova vreme.Nqma da zabravq kak me pregrashtashe,kak me celuvashe i kak se vlubvah vseki den vse pove4e i pove4e.Dori sega kogato pisha tova si pla4a :smt010 :smt010 :smt010 Nqma d go vyrna,nqma kak.Neznam kak shte svikna bez nego...toi beshe stanal 4ast ot jivota mi,misleh po cql den za nego,i sega go zagubih neznaino zashto. :smt011 Mnogo me boli,opitvam se da ne mislq zatova no nqma kak.Znam 4e tepyrva shte stradam... :smt010 Samo kato se setq kak mi se usmihvashe i :smt009 Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam.Ne mi se jivee i neznam kak shte prodalja.Znam 4e shte mi kajete"moje da e imal nqkakav problem...neshto da e stanalo"...ne e ! Toi prosto sloji krai na vsi4ko hubavo,i go napravi po nai-unizitelniq na4in za men.A az glupa4kata shte stradam za nego,zaradi taq lubov.Znam 4e ne trqbva,no me boliii :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez nego...za men toi ne beshe porednoto mom4e,a 1-voto kam koeto izpitah lubov shtom go sreshtah... :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez lubovta mi :smt009

И все пак живота ПРОДЪЛЖАВА ! :smt006

05-15-2007, 18:06
:smt006 spokoino mila,jivota e pred teb.6te ima mnogo maje,6te te boli no 6te svikne6.prosto za sega se uspokoi-vremeto lekuva vsi4ko!!!

BebeTooOoo
05-15-2007, 18:10
Миличка...случват се и такива неща в живота...и човек неможе да ги спре.За случилото се за срещата.Наистина може нещо да го е възпрепятствало.Но може и да не е така.Ако наистина не си е дигал телефона и дори не ти е отговорил на смс-са...може би с това иска да ти каже , че всичко е свършило..макар че се съмнявам.Моят съвет е да поговориш с него.Все пак има места , на които се засичате и просто го викни.Попитай го защо така се държи с тебе и сама си прави изводите от отговора му.Относно "Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam" --- това е форум и раздел ЛЮБОВ и ние форумците по някъкав начин се опитваме да помогнем на останалите така че недей да съжеляваш.По - добре направи това което ти казах.Ако момчето е разбрано...може би ще ти обясни за държанието си.Но ти все пак бъди подготвена от всякакви отговори и реации.Честно да ти кажа...и аз съм била в такъв момент. И от страдане по това момче...всъщност не спечелих нищо.Така че не си губи времето заради него.Ако не те обича вече...продължавай напред.Живота е прекалено кратък така че не го губи в мъки по момче...което сигурно не заслужава...Това е от мене...пожелавам ти успех !!! :wink:

ooops
05-15-2007, 18:15
o tova e tolkova ujasno az izpitavm su6tite 4uvstva kum moq priqtel i nz mislq 4e ako pri men stane taka nqma da go ponesa ta i az kato teb ne moga da jiveq bez nego..... i znam kolko ujasno se 4uvstav6 prosto tav e mega gadno i ne go pojelavam na nikoi nz s kva da ti pomogana puk i kvoto ta kaja nqma ad ute6i mikata ti i cqlata bolka koqto izp[itva6 sqka6 vs v teb e edna ogromna rana koqto nikoga nqma ad utixne ...... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

razbito_sarce{f}
05-15-2007, 18:22
Миличка...случват се и такива неща в живота...и човек неможе да ги спре.За случилото се за срещата.Наистина може нещо да го е възпрепятствало.Но може и да не е така.Ако наистина не си е дигал телефона и дори не ти е отговорил на смс-са...може би с това иска да ти каже , че всичко е свършило..макар че се съмнявам.Моят съвет е да поговориш с него.Все пак има места , на които се засичате и просто го викни.Попитай го защо така се държи с тебе и сама си прави изводите от отговора му.Относно "Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam" --- това е форум и раздел ЛЮБОВ и ние форумците по някъкав начин се опитваме да помогнем на останалите така че недей да съжеляваш.По - добре направи това което ти казах.Ако момчето е разбрано...може би ще ти обясни за държанието си.Но ти все пак бъди подготвена от всякакви отговори и реации.Честно да ти кажа...и аз съм била в такъв момент. И от страдане по това момче...всъщност не спечелих нищо.Така че не си губи времето заради него.Ако не те обича вече...продължавай напред.Живота е прекалено кратък така че не го губи в мъки по момче...което сигурно не заслужава...Това е от мене...пожелавам ти успех !!! :wink: Blagodarq za mnenieto.Kazvash da govorq s nego :smt010 Ami az tolkova mnogo iskam da go potarsq,da go vidq nqkyde...i kakvo?Ako poiskam da govorq s nego shte mu pokaja kolko mnogo mi puka...shte zagubq i malkoto dostoinstvo s koeto ostanah.Vqrno e...gotova sam da go izgubq,stiga da razbera kakvo stava,no zashto?Az znam kakvo stava-toi skysa s men po nai-gadniq i boleznen na4in. :smt010 Na nikogo ne go pojelavam...da znaesh 4e nikoga pove4e nqma da imash shansa da pregyrnesh mom4eto,koeto obi4a6!Da znaesh 4e toi prosto e tarsil na4in da sloji krai na vsi4ko bez da mi obqsni...ami e tova e jivota i lubovta.Bolka!I za kakvo da jiveq sega?Ne sam ot momi4etata,koito zabravqt lesno.Daje naprotiv.Moje bi nqma da go zabravq nikoga...a ne iskam da si pomislqm kakvo li shte stane ako se zaseka s nego nqkyde.Nai-malko 6te se razpla4a :smt011

MapuHka
05-15-2007, 18:24
mila i az minah prez s16toto..i kolkoto pove4e se opitvah da zabravq tova mom4e tolkova pove4e go zaobikvah..be6e mi mn tr1dno da go zabravq poneje se vijdahme vseki den 6toto sme ot edna kompaniq..svi4ko sv1r6i az ne razbrah kak..no sega da ni vidi6..sq sme mn dobri priqteli..taka 4e si4ko s vremeto minava..spox ima mn mom4eta koito samo tebe 4akat.. ;)

05-15-2007, 18:27
гаден на4ин да те зарежат.. но има и по-гадни.
(казал оптимистана песимиста)

Qnchety
05-15-2007, 18:31
Zdraveite na vsi4ki.Iskam da vi razkaja na kratko kakvo se slu4i.Useshtah 4e neshto ne e kakto trqbva ot skoro.Priqtelq mi ne se darjeshe razli4no,no az go useshtah.Dnes imahme sreshta,a toi ne doide.Az go 4akah i bqh mnogo qdosana i ednovremenno s tova mnogo naranena.Opitah da mu zvanna,telefona mu beshe izklu4en.Sega veche se ubedih v samneniqta si-vsi4ko svarshi.Pisah mu sms,na koito ne otgovori. :smt010 Krai!I mnogo me boli,zashtoto bqh s nego tolkova vreme.Nqma da zabravq kak me pregrashtashe,kak me celuvashe i kak se vlubvah vseki den vse pove4e i pove4e.Dori sega kogato pisha tova si pla4a :smt010 :smt010 :smt010 Nqma d go vyrna,nqma kak.Neznam kak shte svikna bez nego...toi beshe stanal 4ast ot jivota mi,misleh po cql den za nego,i sega go zagubih neznaino zashto. :smt011 Mnogo me boli,opitvam se da ne mislq zatova no nqma kak.Znam 4e tepyrva shte stradam... :smt010 Samo kato se setq kak mi se usmihvashe i :smt009 Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam.Ne mi se jivee i neznam kak shte prodalja.Znam 4e shte mi kajete"moje da e imal nqkakav problem...neshto da e stanalo"...ne e ! Toi prosto sloji krai na vsi4ko hubavo,i go napravi po nai-unizitelniq na4in za men.A az glupa4kata shte stradam za nego,zaradi taq lubov.Znam 4e ne trqbva,no me boliii :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez nego...za men toi ne beshe porednoto mom4e,a 1-voto kam koeto izpitah lubov shtom go sreshtah... :smt010 :smt010 :smt010 Kak da prodalja bez lubovta mi :smt009

И все пак живота ПРОДЪЛЖАВА ! :smt006

Даааааааамз. продължава и бъди сигурна и вярвай, че ще го забравиш и ще си намериш друг мн по верен, който мн мн мн повече ще държи на теб :smt006

BebeTooOoo
05-15-2007, 18:35
Миличка...случват се и такива неща в живота...и човек неможе да ги спре.За случилото се за срещата.Наистина може нещо да го е възпрепятствало.Но може и да не е така.Ако наистина не си е дигал телефона и дори не ти е отговорил на смс-са...може би с това иска да ти каже , че всичко е свършило..макар че се съмнявам.Моят съвет е да поговориш с него.Все пак има места , на които се засичате и просто го викни.Попитай го защо така се държи с тебе и сама си прави изводите от отговора му.Относно "Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam" --- това е форум и раздел ЛЮБОВ и ние форумците по някъкав начин се опитваме да помогнем на останалите така че недей да съжеляваш.По - добре направи това което ти казах.Ако момчето е разбрано...може би ще ти обясни за държанието си.Но ти все пак бъди подготвена от всякакви отговори и реации.Честно да ти кажа...и аз съм била в такъв момент. И от страдане по това момче...всъщност не спечелих нищо.Така че не си губи времето заради него.Ако не те обича вече...продължавай напред.Живота е прекалено кратък така че не го губи в мъки по момче...което сигурно не заслужава...Това е от мене...пожелавам ти успех !!! :wink: Blagodarq za mnenieto.Kazvash da govorq s nego :smt010 Ami az tolkova mnogo iskam da go potarsq,da go vidq nqkyde...i kakvo?Ako poiskam da govorq s nego shte mu pokaja kolko mnogo mi puka...shte zagubq i malkoto dostoinstvo s koeto ostanah.Vqrno e...gotova sam da go izgubq,stiga da razbera kakvo stava,no zashto?Az znam kakvo stava-toi skysa s men po nai-gadniq i boleznen na4in. :smt010 Na nikogo ne go pojelavam...da znaesh 4e nikoga pove4e nqma da imash shansa da pregyrnesh mom4eto,koeto obi4a6!Da znaesh 4e toi prosto e tarsil na4in da sloji krai na vsi4ko bez da mi obqsni...ami e tova e jivota i lubovta.Bolka!I za kakvo da jiveq sega?Ne sam ot momi4etata,koito zabravqt lesno.Daje naprotiv.Moje bi nqma da go zabravq nikoga...a ne iskam da si pomislqm kakvo li shte stane ako se zaseka s nego nqkyde.Nai-malko 6te se razpla4a :smt011

Миличка...неможе ей така да те скъса...трябва да поговориш с него.Разбери защо е станало така.Дали причината е в тебе.Или просто вече няма чувства.Недей да оставаш в такова положение че дори да незнаеш за какво те е оставил.Това е мойто мнение и ако искаш ме послушай.Знам колко е трудно всичко това.Но просто бъди силна колкото и да не можеш.Рано или късно ще свикнеш с мисълта че вече не е до теб.Но огледай се.Виж колко много момчета има...може би за теб той е единствен,защото си в такъв момент.Но поне за секунди спри да мислиш за него и ще видиш колко по-добре е така.Но представи си че всичко се оправи.Неможеш да казваш,преди да си сигурна.Затова и трябва да опиташ.Говори с него и след това ми кажи какво е станало (ако искаш де) просто ми е интересно. Надявам се да се оправиш по - бързо и всичко да е наред ! :-)

05-15-2007, 18:41
Миличка...случват се и такива неща в живота...и човек неможе да ги спре.За случилото се за срещата.Наистина може нещо да го е възпрепятствало.Но може и да не е така.Ако наистина не си е дигал телефона и дори не ти е отговорил на смс-са...може би с това иска да ти каже , че всичко е свършило..макар че се съмнявам.Моят съвет е да поговориш с него.Все пак има места , на които се засичате и просто го викни.Попитай го защо така се държи с тебе и сама си прави изводите от отговора му.Относно "Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam" --- това е форум и раздел ЛЮБОВ и ние форумците по някъкав начин се опитваме да помогнем на останалите така че недей да съжеляваш.По - добре направи това което ти казах.Ако момчето е разбрано...може би ще ти обясни за държанието си.Но ти все пак бъди подготвена от всякакви отговори и реации.Честно да ти кажа...и аз съм била в такъв момент. И от страдане по това момче...всъщност не спечелих нищо.Така че не си губи времето заради него.Ако не те обича вече...продължавай напред.Живота е прекалено кратък така че не го губи в мъки по момче...което сигурно не заслужава...Това е от мене...пожелавам ти успех !!! :wink: Blagodarq za mnenieto.Kazvash da govorq s nego :smt010 Ami az tolkova mnogo iskam da go potarsq,da go vidq nqkyde...i kakvo?Ako poiskam da govorq s nego shte mu pokaja kolko mnogo mi puka...shte zagubq i malkoto dostoinstvo s koeto ostanah.Vqrno e...gotova sam da go izgubq,stiga da razbera kakvo stava,no zashto?Az znam kakvo stava-toi skysa s men po nai-gadniq i boleznen na4in. :smt010 Na nikogo ne go pojelavam...da znaesh 4e nikoga pove4e nqma da imash shansa da pregyrnesh mom4eto,koeto obi4a6!Da znaesh 4e toi prosto e tarsil na4in da sloji krai na vsi4ko bez da mi obqsni...ami e tova e jivota i lubovta.Bolka!I za kakvo da jiveq sega?Ne sam ot momi4etata,koito zabravqt lesno.Daje naprotiv.Moje bi nqma da go zabravq nikoga...a ne iskam da si pomislqm kakvo li shte stane ako se zaseka s nego nqkyde.Nai-malko 6te se razpla4a :smt011

Миличка...неможе ей така да те скъса...трябва да поговориш с него.Разбери защо е станало така.Дали причината е в тебе.Или просто вече няма чувства.Недей да оставаш в такова положение че дори да незнаеш за какво те е оставил.Това е мойто мнение и ако искаш ме послушай.Знам колко е трудно всичко това.Но просто бъди силна колкото и да не можеш.Рано или късно ще свикнеш с мисълта че вече не е до теб.Но огледай се.Виж колко много момчета има...може би за теб той е единствен,защото си в такъв момент.Но поне за секунди спри да мислиш за него и ще видиш колко по-добре е така.Но представи си че всичко се оправи.Неможеш да казваш,преди да си сигурна.Затова и трябва да опиташ.Говори с него и след това ми кажи какво е станало (ако искаш де) просто ми е интересно. Надявам се да се оправиш по - бързо и всичко да е наред ! :-)Ako probvam da go potarsq nqma da mi otgovori sigurna sam. :smt010 Nali kazah zvanqh mu...sms mu pisah...nikakav otgovor ot negova strana.Tova edva li go pravi ei taka.Razkysvam se ot misylta da go potarsq,no me e strah 4e nqma da mi vdigne ili ako go vidq dori shte se napravi 4e ne me poznava.Sigurna sam 4e nishto nqma da se opravi.Bqhme zaedno tolkova vreme,a toi postapi taka gadno.Trqbva da ima pri4ina i tq e 4e ne iska da sme zaedno. :smt010 Nqma kakvo drugo da e...a ne moja da mi kaje..ne go o4akvah priznavam si.

05-15-2007, 18:42
q se stegni toq jivot ne svar6va samo s tova mom4e koeto ne te e ocenilo.qvno ne e darjalo dostata4no na teb.vdigni visoko gavata nagore i si nameri nqkoi koito da te uvajava!

razbito_sarce{f}
05-15-2007, 18:42
tova gore bqh az :smt010

BebeTooOoo
05-15-2007, 19:17
Миличка...случват се и такива неща в живота...и човек неможе да ги спре.За случилото се за срещата.Наистина може нещо да го е възпрепятствало.Но може и да не е така.Ако наистина не си е дигал телефона и дори не ти е отговорил на смс-са...може би с това иска да ти каже , че всичко е свършило..макар че се съмнявам.Моят съвет е да поговориш с него.Все пак има места , на които се засичате и просто го викни.Попитай го защо така се държи с тебе и сама си прави изводите от отговора му.Относно "Sajalqvam 4e vi zanimavam s tova,prosto adski zle se 4uvstvam" --- това е форум и раздел ЛЮБОВ и ние форумците по някъкав начин се опитваме да помогнем на останалите така че недей да съжеляваш.По - добре направи това което ти казах.Ако момчето е разбрано...може би ще ти обясни за държанието си.Но ти все пак бъди подготвена от всякакви отговори и реации.Честно да ти кажа...и аз съм била в такъв момент. И от страдане по това момче...всъщност не спечелих нищо.Така че не си губи времето заради него.Ако не те обича вече...продължавай напред.Живота е прекалено кратък така че не го губи в мъки по момче...което сигурно не заслужава...Това е от мене...пожелавам ти успех !!! :wink: Blagodarq za mnenieto.Kazvash da govorq s nego :smt010 Ami az tolkova mnogo iskam da go potarsq,da go vidq nqkyde...i kakvo?Ako poiskam da govorq s nego shte mu pokaja kolko mnogo mi puka...shte zagubq i malkoto dostoinstvo s koeto ostanah.Vqrno e...gotova sam da go izgubq,stiga da razbera kakvo stava,no zashto?Az znam kakvo stava-toi skysa s men po nai-gadniq i boleznen na4in. :smt010 Na nikogo ne go pojelavam...da znaesh 4e nikoga pove4e nqma da imash shansa da pregyrnesh mom4eto,koeto obi4a6!Da znaesh 4e toi prosto e tarsil na4in da sloji krai na vsi4ko bez da mi obqsni...ami e tova e jivota i lubovta.Bolka!I za kakvo da jiveq sega?Ne sam ot momi4etata,koito zabravqt lesno.Daje naprotiv.Moje bi nqma da go zabravq nikoga...a ne iskam da si pomislqm kakvo li shte stane ako se zaseka s nego nqkyde.Nai-malko 6te se razpla4a :smt011

Миличка...неможе ей така да те скъса...трябва да поговориш с него.Разбери защо е станало така.Дали причината е в тебе.Или просто вече няма чувства.Недей да оставаш в такова положение че дори да незнаеш за какво те е оставил.Това е мойто мнение и ако искаш ме послушай.Знам колко е трудно всичко това.Но просто бъди силна колкото и да не можеш.Рано или късно ще свикнеш с мисълта че вече не е до теб.Но огледай се.Виж колко много момчета има...може би за теб той е единствен,защото си в такъв момент.Но поне за секунди спри да мислиш за него и ще видиш колко по-добре е така.Но представи си че всичко се оправи.Неможеш да казваш,преди да си сигурна.Затова и трябва да опиташ.Говори с него и след това ми кажи какво е станало (ако искаш де) просто ми е интересно. Надявам се да се оправиш по - бързо и всичко да е наред ! :-)Ako probvam da go potarsq nqma da mi otgovori sigurna sam. :smt010 Nali kazah zvanqh mu...sms mu pisah...nikakav otgovor ot negova strana.Tova edva li go pravi ei taka.Razkysvam se ot misylta da go potarsq,no me e strah 4e nqma da mi vdigne ili ako go vidq dori shte se napravi 4e ne me poznava.Sigurna sam 4e nishto nqma da se opravi.Bqhme zaedno tolkova vreme,a toi postapi taka gadno.Trqbva da ima pri4ina i tq e 4e ne iska da sme zaedno. :smt010 Nqma kakvo drugo da e...a ne moja da mi kaje..ne go o4akvah priznavam si.

Еми явно той не те заслужава.По доре казах че ьивот продължава.Нетрябва да си губиш времето заради него.Съвет от мен.Просто няма смисъл...щом даже неможе да си направи труда да ти обясни всичко....не се отчайвай и продължавай напред. :-)

experiment_m
05-15-2007, 19:33
Душичке, като чета тези редове чак на мен ми се насълзиха очите :smt010 . Надявам се това да е било едно голямо недоразумение и нещата в най-скоро време да се управят. Попитай го защо е постъпил така. Мисля, че поне това ти дължи.

malkoto_sladur4e
05-15-2007, 20:01
О,милата! :( Толкова мъчно ми стана като четох темата ... :smt010 Направо дори незнам какво да ти кажа,в такъв момент всичко рухва...просто дори незнам какво е избавлението.. :smt010

iNsaNE`giRL
05-15-2007, 20:17
Еххх на мен ми се случи същото. Както вижадето и отдолу. 7 месеца и няколко дни.... заедно обичах го толкова много повече от себе си. Зарязах всички приятели заради него. С родителите ми се карах.Заради него! И какво? знаете ли какво ми каза?
след като всеки ден ми повтаряше че ме обича един ден... ми каза "Не те обичам, не искам да съм стеб.В последно време бях с теб защото ми беше жал да скъсам с теб,защото знам кокло много ме обичаш."
Давал ми е обич на заем.... а аз сляпа .. вярвах че наистина съм намерила някой който да ме обича и какво получих... нищо. Това ли бях за него? Поредната която му писна да чука? Хиляди въпроси се въртят в главата ми на които едва ли ще получа някога отговор.
Достигнах до една мисъл.Всички момчета са еднакви. Различни са докато се опознаете и после... всички са животни....
Сега нямам желание за нищо. Той ми беше всичко. С мисълта за него лягах и ставах. И когато ми беше криво като си мислех за него ми олекваше. Толкова неща ореживяхме заедно и какво? Нищо?
Как да го забравя. Знам че животът не свършва. Но не мога да живея без него. От няколко дни не мога да ям... боли ме стомах... само заради притеснения....не мога да спя.... :smt010

koalka
05-16-2007, 05:48
Явно всяко нещо си има край.Връзката ви е свършила и ти трябва да обърнеш нова страница от живота си.Да, сега те боли и си наранена, но колко време е минало?Малко, за това изчакай.

coteto
05-16-2007, 16:55
v momenta i az imam sa6toto 4yvstvo i znam kakvo e.i to tva 4yvstvo ne e bilo samo edin pat toi me e zarazvql mn pati kam 2-3.vseki pat se 4yvstvax taka i ne mi se jivee6e i nz kak 6te go preodoleq ako sega pak me zareje tozi pat ili 6te umra ili zaminavam pri tati v sloveniq i nqma da se varna nikoga pove4e i nikoi nqma da me vidi nikoga.makar 4e toi mi e parvata :smt007 \:D/ :smt008 :smt010 lubov. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

coteto
05-16-2007, 16:58
Еххх на мен ми се случи същото. Както вижадето и отдолу. 7 месеца и няколко дни.... заедно обичах го толкова много повече от себе си. Зарязах всички приятели заради него. С родителите ми се карах.Заради него! И какво? знаете ли какво ми каза?
след като всеки ден ми повтаряше че ме обича един ден... ми каза "Не те обичам, не искам да съм стеб.В последно време бях с теб защото ми беше жал да скъсам с теб,защото знам кокло много ме обичаш."
Давал ми е обич на заем.... а аз сляпа .. вярвах че наистина съм намерила някой който да ме обича и какво получих... нищо. Това ли бях за него? Поредната която му писна да чука? Хиляди въпроси се въртят в главата ми на които едва ли ще получа някога отговор.
Достигнах до една мисъл.Всички момчета са еднакви. Различни са докато се опознаете и после... всички са животни....
Сега нямам желание за нищо. Той ми беше всичко. С мисълта за него лягах и ставах. И когато ми беше криво като си мислех за него ми олекваше. Толкова неща ореживяхме заедно и какво? Нищо?
Как да го забравя. Знам че животът не свършва. Но не мога да живея без него. От няколко дни не мога да ям... боли ме стомах... само заради притеснения....не мога да спя.... :smt010

i az sam taka.

ooops
05-16-2007, 17:37
Душичке, като чета тези редове чак на мен ми се насълзиха очите :smt010 . Надявам се това да е било едно голямо недоразумение и нещата в най-скоро време да се управят. Попитай го защо е постъпил така. Мисля, че поне това ти дължи.am da taka kato se zamisli6 toi ne moje prosto taka da postupi mega 6te da e gened v toq slu4ai a tav koeto ti kazva6 za nego ne e takuv nz potursi dr vuzmijno re6enie za postupkata mu ..... :smt009 :smt009 :smt009 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

fuckloveee
05-16-2007, 20:42
am nemoje prosto vsi4ko da svyr6i bez nikakfi obqsneiq prosto pogovori s nego .... taka ne si gubi6 dostoinstvoto tolkova li e unizitelno da poiska6 da ti obqsniz a6to postypva taka s teb kato nqma vidima pri4ina... :?

05-16-2007, 20:56
vchera si bila s nego, dnes te ostavil.... utre slynceto otnovo shte izgree ot Iztok, t.e. jivota prodyljava.
A kogato se setish za tova momche i kogato ti se doplache se opitai vmesto da ronish sylzi ot myka da plachesh ot shtastie, shastieto, koeto si izpitvala kogato ste bili zaedno :)

P.S. keep smiling ;)

puhkav_mecho
05-16-2007, 20:59
vchera si bila s nego, dnes te ostavil.... utre slynceto otnovo shte izgree ot Iztok, t.e. jivota prodyljava.
A kogato se setish za tova momche i kogato ti se doplache se opitai vmesto da ronish sylzi ot myka da plachesh ot shtastie, shastieto, koeto si izpitvala kogato ste bili zaedno :)

P.S. keep smiling ;)

tova bqh az, prosto ne mojah da si vleza v profila :oops: :)

MoHuTo
05-16-2007, 21:07
И аз съм така от много време насам...страдам си по нещо загубено, което знам, че може би няма да имам пак...но също така знам че живота продължава..дори без него...и някак си ще успея да се справя...Така че успех мацко, нещата се оправят малко по малко с времето.Гледай по оптимистично - живота е такъф - гаден! Лошите неща не трябва да ни съсипват, а да ни правят по-силни :wink:

Presley
05-16-2007, 21:11
Всичко има начало и край!Явно краят на връэката ви е дошъл!А ти се стегни и не потъвай в отчаяние...сама си пълниш главата с лоши мисли и това те съсипва..!Все пак живееш един живот,обърни нова страница и погледни напред!!!!

Sunny_stz
05-16-2007, 21:11
Ооооле явно това момче не си струва!Ако е човек ,ще излезе с теб и ще ти обясни за какво става въпрос очи в очи какво чувства!А не да бяга или чрез някакъв смс или подобни простотии!Просто го е страх да се изправи срещу теб и да ти каже истината и това е най-долното!!!Не разбира че така още повече те наранява,ама ще му се върне ;) Незнам дали си струва да го търсиш да говориш с него.....той би трябвало да го направи! Горе главата с мисълта че просто се е подиграл с теб ,търси пътя към по зрял ,който няма да го е страх да разкрие чувствата си каквито и да са те! ;-)

die_die_my_darling_
05-16-2007, 23:55
времето лекува