PDA

View Full Version : тест за бременност



тест
05-15-2007, 17:41
Има ли някой, който има опит с тестовете за бременност? Аз днес си правих за първи път, появи се втора чертичка но толкова бледа, че трябва да се блещиш за да я видиш. Все още не ми закъснява, трябва д ами дойде всеки момент, идните няколко дена. Ако някой е правил тестове, как излизат отрицателните резултати?

Забравих да спомена, че искрено се надявам теста да е положителен, така че няма нужда да пишете и да се ужасявате какво да правя!

05-15-2007, 17:45
mi az sum pravila test-be6e otricatelen i qsno se vijdaje samo edna 4erta,nai-dobre si napravi nov tets ili idi na ginekolog

maybelline
05-15-2007, 17:49
На теста за бременност има указания и съвсем достъпно е обяснено колко чертички какво значат.Ако чертичката е 1,не си бременна.Ако втората се вижда съвсем слабо,по-добре е да повториш теста,за да си сигурна ;)

bungle
05-15-2007, 17:56
При описаната ситуация се прави още един тест след 48 часа.
Късмет. :)

FelisDirus
05-15-2007, 20:36
Веднъж ми закъсня с около 10 дена и полудях.
От притеснение започна да ми се вие свят и да ми става лошо.
Съответно аз веднага си вкарах филма и си направих около 3-4 теста (вече не помня колко точно).

И аз дълго се взирах за втора чертичка (но с огромен страх) и все ми се привиждаше нещо, но просто трябва да се оцвети ярко като първата.
Мисля, че ни си бременна щом е бледа.

Все пак ти пожелавам успех!
:)


П.С.
Направи си още, за да си напълно сигурна!

die
05-15-2007, 20:38
hmh ima si oputvane moito momi4e

krem4et0
05-16-2007, 08:56
Не смятам, че е положителен. Положителен тест не съм и виждала(слава Богу). Все пак си направи още 1 тест сутрин преди да си пила течности с първата урина. дано да е положителен :P

Майн
05-16-2007, 11:46
Не смятам, че е положителен. Положителен тест не съм и виждала(слава Богу). Все пак си направи още 1 тест сутрин преди да си пила течности с първата урина. дано да е положителен :P

Наличието на втора чертичка, дори слаба е указание за почти сигурен положителен тест, макар, че най-добре си го направи 2-3 дни след евентуалната дата на която трябва да ти дойде цикъла. Забравете тея глупости за 7-те дни след половия акт, дори най-чувствителните тестове не могат да дадат надежден резултат тогава.

mi6ani
05-16-2007, 11:56
На теста за бременност има указания и съвсем достъпно е обяснено колко чертички какво значат.Ако чертичката е 1,не си бременна.Ако втората се вижда съвсем слабо,по-добре е да повториш теста,за да си сигурна ;)

:smt023