PDA

View Full Version : технополис и техномаркет европа



05-15-2007, 17:43
сега се една приятелка ще ходи до технополис и техномаркет европа,за да си купя епилатор.ама и двете сме на по 14 годинки ще ни го продадат ли,защото като съм била с майка ми и бащата ми искат някакъв номер на фирма.на мен въобще ще ми позволят ли да влезна в тоя магазин,а най важното ще ми продадат ли епилатор :?: :smt017
не можах да намеря къде да я сложа тая тема така че сори че не е там където трябва :-)

Seducti0n
05-15-2007, 18:53
Здравей.Това че си на 14 години не означава че няма да бъдеш допусната да разглеждаш или пазаруваш в магазин за бяла техника.Така че спокойно.Ще ти бъде издадена касова бележка и предполагам че ще попълниш гаранционна карта.Няма нищо страшно но защо не попиташ напарво родителите си те са по-запознати от нас с това.Или може би не искаш те да знаят.Ккато си решиш но аз не виждам никакви реални мотиви да не можеш да си купиш желаната стока само заради възрастта си.Успех. :wink:

05-15-2007, 19:13
не искам да им казвам :-D мерси са отг :-)

05-16-2007, 17:00
а някой може ли да каже какво трябва да се пише на гаранцията,за да си приготвя нещо,ако е по особено.търсих от наще покупки ама на тях изглежда им е минала гарнцията и майка ги е хвърлила