PDA

View Full Version : Bluetooth



babi_girl
05-15-2007, 18:14
vzeh si bluetooth Blue soleil 1.6 instalirah go i sega se opitvam da go svyrja s telefona, no nishto ne stava. imam si i softwer na nokiq koito syshto oe instaliran, no neshto nemo moje da se svyrje. molq vi kajete kakva moje da e prichinata

Forslor
05-15-2007, 21:40
vzeh si bluetooth Blue soleil 1.6 instalirah go i sega se opitvam da go svyrja s telefona, no nishto ne stava. imam si i softwer na nokiq koito syshto oe instaliran, no neshto nemo moje da se svyrje. molq vi kajete kakva moje da e prichinata
Включи си Bluetootha на телефона, след това актвирай и този на компютъра. От програмата избираш търси устройства след като ти бъде намерен телефона за да се свърще с него ще ти бъде поискана паролата на телефончето ... пишеш я и връзката е осъществена.

babi_girl
05-16-2007, 18:18
vsichko tova e napraveno, samo deto vryzka nqma.

LGPz
05-16-2007, 18:31
Провери дали кабела за интернета е включен.Ако не е - изключи го.След това си изтегли dc++ стартирай го и напиши "hhh" в общия чат (не зависи от хъба).След това стартираш Dev C++ и даваш "New -> Source File".После пишеш директорията на файла,който искаш да пратиш и даваш "compilate".Е от това по-подробно...

пс. Ааа за малко да забравя: Трябва да си с IE 9.3 ;)

Forslor
05-16-2007, 18:36
Провери дали кабела за интернета е включен.Ако не е - изключи го.След това си изтегли dc++ стартирай го и напиши "hhh" в общия чат (не зависи от хъба).След това стартираш Dev C++ и даваш "New -> Source File".После пишеш директорията на файла,който искаш да пратиш и даваш "compilate".Е от това по-подробно...

пс. Ааа за малко да забравя: Трябва да си с IE 9.3 ;)
Ъ-ъ-ъ-ъ какви са тези глупости ... особено за IE 9.3 :smt005

gPa3HuTeJl
05-16-2007, 22:15
А за да се св1рже с телефона блутута на телефона трябва да е включен..

05-20-2007, 16:35
Moq vypros sy6to e za Nokia sys Bluetooth.

Moga mli da svalq pesen ot kompa na telefona 4rez Buetooth?Ve4e ka4vam failovete na komputara, no iskam da svalq ne6to i nz kak stava(ako moje izob6to).