PDA

View Full Version : Dosta 4esto se k1sa prezervativa



PaTeNcEt0
05-15-2007, 18:45
Priqtelkata mi spodeli 4e po4ti pri vseki polov akt s gadjeto si im se k1sa prezervativa #-o .4Ela sum 4e pri4inata moje da e malkiq razmer na kondoma :roll: .Az si imam seriozen priqtel i iskam da go napravim, no mnogo se napla6ih ot tova da ne se sk1sa ili izhlyzi kondoma i da stane gaf.
Spodelete svoq opit i mi daite nqkakav savet za p1rviq put.
Blagodarq vi predvaritelno :smt008

05-15-2007, 18:53
Приятелката ти да смени марката! SPORTEX се късат доста често... Според мен по-добрият избор е DUREX. А там вече какъв да е, е според предпочитанията - кат пробваш няколко вида, ще разбереш кой най ти допада. Така, това беше мое мнение обаче. Имам познати, които са доволни дори и от презервативи от 20ст. Аз не бих рискувала.

За първия път: трябва да си отпусната, възбудена; трябва да си сигурна в момчето до себе си. Възможно е да боли, възможно е да потече и кръв, но не е задължително. Индивидуално е.

Успех!

05-15-2007, 19:03
Със VITALIS sensitive до този момент не съм имал проблем.3 броя в кутийка=1.50 лв. Хубавото е че са тънки и за да ти падне трябва да ти е доста омекнал. И между другото презервативите се късат когато се слагат неправилно.
Така, че:
1. Разкъсвате опаковката внимателно от единия край.
2. Извадете презерватива, но не и с нокти.
3. Хващате резервоарчето за сперма между палеца и показалеца, така че в него да не остава въздух.
4. Слагате го върху главичката и го развивате по дължината на члена.
Всичко това се прави внимателно и без нокти, внимавайки да не влезе въздух.Обърнете внимание предварително на коя страна се развива кондома. И не се притеснявайте, като не се развие до края-има мъже с много по-дълги инструменти/рядкост разбира се/.Забавлявайте се. :smt008

experiment_m
05-15-2007, 19:12
Този с VITALIS-ът съм аз.Sorry забравих да вляза с ника.
И още нещо, члена трябва да е еректирал преди да сложите презерватива.Гледайте да не се е изхлузил кондома преди да свърши пича. :-D

PaTeNcEt0
05-15-2007, 19:32
Priqtelkata i gadjeto i sa izpolzvali DUREX......blagodarq za yroka s postavqneto na kondoma :smt008 :smt008 :smt008

BlueDevil
05-15-2007, 20:10
Ами като се скъса - скъса се, ще слагате нов. И честно казано еднакво доволна съм и от тея по 20 ст. и от тея по 4-5 лв. кутията... все тая работа вършат :)

batkodoki
05-17-2007, 10:32
презерватива се къса само когато е неграмотно поставен!

най-честата грешка е да не се оставя достатъно свободно и обезвъздушено свободно пространство в предния му край.
поради липса на опит момчетата го нахлузват плътно като оставят свободно само резервоарчето, което най-често не е достатъчно.
освен резервоарчето следва да има поне един пръст свободно обезвъздушено пространство зад него. тогава няма да имате проблем.