PDA

View Full Version : Moderated:Как да отслабна



az_nelito
05-15-2007, 19:05
mi problema mi e takav vinagi sam bila klo6tava mnogo slaba a pak sega sam debelana kakvo da pravia neznam 1.62 sam apak sam 55kg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: neznam kakvo da napravia si4ki mi se podigravat a ne sam 4ak tolkova debala da ti idva da povarne6 ot mne mi.. neznam kakvo da napravia kajete az sam 13 i nemoga da pia hap4eta za otslabvane za6toto sam malka zatakiva raboti zatova neznam kakvo da pravia apak sam probvala na ograni4enie i ni6to ne stava samo deto pripadnah i na6te mi se skaraha pognete molia ot sega blagodaria na vsi4ki

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

Violenza
05-15-2007, 19:09
55 не са чак толкова много... :wink:
Прави коремни преси сутрин, поне 1 месец, и ще има разлика, ако си постоянна.

seks1t i Gz
05-15-2007, 19:11
ahh za poreden p1t nisko kalori4na hrana fitnes pluvane tenis :D

bulgarche
05-15-2007, 19:22
Повече физически упражнения. Храни се здравословно

jjjjjj6363
05-15-2007, 21:15
vuv nikakuv slu4ei ne pravi koremni presi
koremnite presi ne se pravqt s koermni presi mnogo hora se lujat s tova karai kolelo ili bqgai sutren na gladno ako imash vazmojnost ,ako nqmash togava pak go pravi kogato imash zashto se pak e po dobre da se pravi ot kolkoto da nse se pravi i aerobika

koremni presi nee [-X

Sh@d0w
05-16-2007, 14:36
да знаеш 55 кг си е много добре не ги слушай другите :wink:

изгонена__от__рая
05-16-2007, 14:58
Не мисля,че си дебела,но пък мисля че на тази тема не и е тук мястото

Violenza
05-16-2007, 16:59
vuv nikakuv slu4ei ne pravi koremni presi
koremnite presi ne se pravqt s koermni presi mnogo hora se lujat s tova karai kolelo ili bqgai sutren na gladno ako imash vazmojnost ,ako nqmash togava pak go pravi kogato imash zashto se pak e po dobre da se pravi ot kolkoto da nse se pravi i aerobika

koremni presi nee [-X
Глупости!
Откъде го измисли това?!

bquick
05-17-2007, 19:05
За отслабване не ти препоръчвам диетите, защото подлагането на диета може да довете до нарушаваме на баланса на някои нужни вещества за организма. Може да ти звучи абсурдно, но за най - добър ефект яж по 3-4 пъти на ден по малко, защото ако не ядеш по цял ден и се натъпчеш вечер организма складира мазнини! По принцип ако не ядеш дълго време и после изведнъж се натъпчеш организма ти има нещо като инстинкт. Запасява се с мазнини и ги натрупва както написах в предишните редове и води до обратен ефект - напълняване! Направи така както ти казах: 3-4 пъти на ден хранене по малко, редовно спортуване и даже за стягане на някои части на тялото може и да ходиш на фитнес или на аеробика! :)

Composure
05-17-2007, 19:15
Ниско въглехидратна диета.... с кардио ( бягане каране на колело )
разгледай в www.bb-team.org много информация има :)