PDA

View Full Version : Мразя те!



quench
05-15-2007, 19:14
Знам,че има тема за омразата,но самата омраза няма да бъде нищена тук. Ще ви помоля да ме осъждате на ЛС и т.н., нека да запазим чистотата на темата колкото се може повече!

И така, драги съфорумници, нека си го кажем - всички сме дребни жалки душички, които се крият зад разни маски и самовнушения.

Пускам тази тема, за да се "привикваме" и да се мразим открито тук, а не да пълним с офф-топик хейтърски постове другите теми!

:smt006

05-15-2007, 19:17
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

experiment_m
05-15-2007, 19:17
Напълно те подкрепям quench. Добра идея.

quench
05-15-2007, 19:18
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

05-15-2007, 19:19
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

Човече определено не си в ред.. :smt005

quench
05-15-2007, 19:21
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

Човече определено не си в ред.. :smt005

хайде, let it out, не бъди такъв затоврен гъ-З

Valar
05-15-2007, 19:23
Ама сИриозно ли!? :-D

quench
05-15-2007, 19:24
Ама сИриозно ли!? :-D

леле, кви сте хипита всички :-D

остава сега да се включат Роската и Шери и да напълнят темата с пеперудки и цветченца :)

05-15-2007, 19:26
abe quench ti ne be6e li na 40 i ne6to jenen s deca???
i obijda6 tiinove v svobodnoto si vreme??? :shock: shocked sam opredeleno...

magesniko
05-15-2007, 19:31
Да ви серем у устенцата на вси ви,мразим ви !!!! :lol:

Disrespect
05-15-2007, 19:42
Hate, HATE, HATE, HATE, HATE!!!

Barbie
05-15-2007, 19:50
Въй, как, за Бога, се мрази която и да е персона от интернет пространството? :-s Прощавайте, но малкото акъл в тиквата ми ми е нужен за други работи... :-D

http://www.hallmark.com/wcsstore/HallmarkStore/images/products/ecards/hyz1007_95.jpg

:-D

ABSOLUTme
05-15-2007, 19:54
остава сега да се включат Роската и Шери и да напълнят темата с пеперудки и цветченца :)

http://bradfitzpatrick.com/stock_illustration/images/cartoon_butterfly_001.gif

По поръчка. :lol:

Инак аз не мразя никогооооо.По-скоро ми пука за 2-3ма души и тва е,другите да се оправят.
:-D

Ice_Queen_
05-15-2007, 20:01
..и аз не мразя никой.Някой да иска да го мразя? :-D

Blacklisted
05-15-2007, 20:12
Oоо има си тема за hate-ване :twisted: nice

OtherDimension
05-15-2007, 20:17
И ОТКОГА ВСИЧКИ СТАНАХТЕ ХЕЙТЪРИ ?!
ДО ПРЕДИ 2-3 ДЕНА САМО ЕКСПЛОЙТЕД СИ ПРИЗНАВАШЕ, ЧЕ ОБИЧА ДА МРАЗИ
СЕГА ТУКА СИЧКИТЕ СЕ ПРАВИТЕ НА ТАКИВА, КАКВИТО НЕ СТЕ

особено ти кунч
беше такова миролюбиво комунистче и когато Зиези те псуваше като 50-годишен каруцар ти си траеше
сега ми се правиш на много мразещ

какъв е извода ? -> ти си едно мекотело, което сменя начина си на мислене през 2 седмици
(чак и дявол си сложил за аватар .. смях до сутринта)

HopeLesss
05-15-2007, 20:23
Няма човек, който да е заслужил омразата ми. Или може би само един, но към него изпитвам просто безразличие, нещо по-лошо и от омразата... Защото дори и омразата е чувство, а безразличието - едно нищо.

Swinkenhoffer
05-15-2007, 20:27
Мразя мъже, които пускат шкембета.
даа, твоето перфектно оформено тяло не може да понесе безформените, космати кочове.



Мразя курви, които си мислят, че пулсът ми ще се очести, като ми покажат задника и гърдите си.


:lol:

Swinkenhoffer
05-15-2007, 20:28
Аз и себе си мразя бе... ;)

мда, доста удобно измъкване, доста.;)

Boot
05-15-2007, 20:31
то па единия як имидж... :lol:

Disrespect
05-15-2007, 20:32
докато четях тва дето го изреди Вили едвам не счупих мишката от стискане...ебаси някак си се вбесих много...

_donna_
05-15-2007, 20:32
ей,екс,прав си за някои неща,които няма как-трябва да бъдат мразени,ама давай го по-полека,че ше се разболееш нещо.

никой не е казал,че е лесно да се мрази! [-X

Swinkenhoffer
05-15-2007, 20:32
то па единия як имидж... :lol:

е, как.. тийн идол. :lol:

Boot
05-15-2007, 20:36
Понеже единия домат ще ме засенчи? 8) Не се ядосвай сега, нали има кой да те боготвори ;)

Mo6no3
05-15-2007, 20:39
Ем` не се сещам да мразя някой. Освен циганите може би... ама те хора ли са, че да ги броим в схемата?

rosskata
05-15-2007, 20:41
И така, драги съфорумници, нека си го кажем - всички сме дребни жалки душички, които се крият зад разни маски и самовнушения.


Aми че това си е така, така си е. Всички сме жалки затворени в черупките си, озлобени създания, които се правят на едни, а вътрешно са други... Човещинка... :lol: Ама какво аджаба има общо това с омразата?? :shock:

КОлкото до изброените неща за мразене... МОга да ги оборя едно по едно, само че не ми се пишат фермани сега...

:arrow: КОлкото до цветята и пеперудките- някой друг път, когато наистина ми е цветно- пеперудчено... :?

Swinkenhoffer
05-15-2007, 20:43
Не забравяй, че сигурно ще минеш на твърде моя територия...
а там е опасно за всякакви такива наконтени индивиди, нали така???

Както и да е...

*********************** <- представете си, че това е една сочна псувня за теб и пора, после се направете, че някой ви вика и не се занимавайте с моята светла личност повече... ;)

с псувня е най-лесно, нали? :lol:

quench
05-15-2007, 20:44
И ОТКОГА ВСИЧКИ СТАНАХТЕ ХЕЙТЪРИ ?!
ДО ПРЕДИ 2-3 ДЕНА САМО ЕКСПЛОЙТЕД СИ ПРИЗНАВАШЕ, ЧЕ ОБИЧА ДА МРАЗИ
СЕГА ТУКА СИЧКИТЕ СЕ ПРАВИТЕ НА ТАКИВА, КАКВИТО НЕ СТЕ

особено ти кунч
беше такова миролюбиво комунистче и когато Зиези те псуваше като 50-годишен каруцар ти си траеше
сега ми се правиш на много мразещ

какъв е извода ? -> ти си едно мекотело, което сменя начина си на мислене през 2 седмици
(чак и дявол си сложил за аватар .. смях до сутринта)

няма да се оправдавам пред нещастник като теб, защото те мразя :)

open your ass, i wanna f*ck you..............


8)

Boot
05-15-2007, 20:44
Първо, че в прекрасната ти опикана, за да стане лична, територия няма да минавам.

Второ, че вече се повтаряш, някак си не за пръв път ме псуваш ;)

OtherDimension
05-15-2007, 20:44
а, и куенч, чичка, да четеш мисъл на Ницше и да я преразказваш не те прави много ентелигентен :roll:

quench
05-15-2007, 20:47
мразя мусака, особено заливката

тва е щото си разглезен позьор!!! :twisted:

чичовото, това, че използваш азбуката, измислена от светите братя, те прави неуникален! трябваше да си измислиш сам такава!

наистина, нямаше да бъдеш разбран, но и без това ние не заслужаваме да поемаме от божествената ти светлина!
:-D

rosskata
05-15-2007, 20:48
даже и на роската й е кофти...

Хаха, тези, на които никога не им е кофти, си стоят в специализираните заведения, не пишат по форумите... :lol:
Тая песен сме я чували(чели) вече...


Един въпрос към хейтърите- ...и като мразите ,КВО?

_donna_
05-15-2007, 20:48
ГОТИНИ са. :smt005

rosskata
05-15-2007, 20:49
ГОТИНИ са. :smt005

Туй да си хейтър е новото фешън :smt005

Polikarpa
05-15-2007, 20:50
ей ме,какво за техното викаш? :lol:

_donna_
05-15-2007, 20:54
http://www.compleatnaturalist.com/images/Butterfly_Peace.jpg

http://cornwallnature.org.uk/cornwallbutterflies/images/stories/large/leeslaughter/large_blue_butterfly.jpg

http://johnbokma.com/mexit/2006/12/17/green-butterfly-resting-on-my-finger.jpg

http://gallery.hd.org/_exhibits/flowers/poppy-flowers-vivid-red-in-field-at-Musselburgh-Scotland-1-OGS.jpg

подаръци ще имаааа
за всички от сърцееее..

/айм гона дай/
:скеърд: ,хаха.

Disrespect
05-15-2007, 20:56
******************!!! *** *** ****** ********** *********** ************************ !!!!!!!!!!!!!!!! *** !!! *! *! *! ************************************************** ************************************!





:-)

Mo6no3
05-15-2007, 20:57
личното ми мнение е, че "** ** *** *****" и тем подобни псувни е проява на ниска култура и простащина.

_donna_
05-15-2007, 20:58
чак лошо да ти стане .. ](*,)

OtherDimension
05-15-2007, 20:59
мразя мусака, особено заливката

тва е щото си разглезен позьор!!! :twisted:

чичовото, това, че използваш азбуката, измислена от светите братя, те прави неуникален! трябваше да си измислиш сам такава!

наистина, нямаше да бъдеш разбран, но и без това ние не заслужаваме да поемаме от божествената ти светлина!
:-D

пи ли си медикаментите днес ?
бръщолевиш простотии, които дори не са свързани
"Ти си позьор!", каза чичайката, с дЕволО на аватар

Mo6no3
05-15-2007, 20:59
Какво ми\ни е изкуственото? (ако ставаше дума и за мен)

_donna_
05-15-2007, 21:01
че не се млатим с всеки втори на улицата и не гледаме лошо. :evil:

_donna_
05-15-2007, 21:05
Хиподииилл лааа-лаа-лалалааа..
е кажи коя де.така откъде да знам коя е злобна
и колко точно злобна искаш да е? :twisted:

rosskata
05-15-2007, 21:07
Пф, Дона, недей така с тези пеперудки, изпитвам панически ужас от пеперуди, не само нощни... :? :shock:

Дай малко да ви се гаврим с темата, фешъни такива... :twisted:

http://somethinggreek.com/images/ScreenPrintImages/PeaceLove.jpg


http://www.123icons.com/graphics/graphics/339.gif

http://peaceproject.com/graphics/patches/PS20.gif

Disrespect
05-15-2007, 21:09
http://i74.photobucket.com/albums/i250/ASIWSguitar/hate.gif

Mo6no3
05-15-2007, 21:10
Помислих си, че говориш и към мен, тъй като смятам всякакви псувни за простащина и проява на ниска култура и помислих, че става дума за мен, че съм изкуствен човек.


Аз попринцип съм супер зле и изобщо не съм "ерудиран".

Swinkenhoffer
05-15-2007, 21:12
къде си вреш муцуната и ти, бе???

Темата нали е мразя- или казваш какво мразиш, или си трайкаш ;)

Ето кубиняка и порката влязоха в директен конфликт с мен, ама ти какво ми се правиш на ерудиран не ми е ясно...


Дона си знае мнението ми за нея, така че може да се чувства поздравена с някоя от злобните песни на Хиподил...

директен конфликт? о.О
просто това, което беше написал, прозвуча доста странно от твоята уста.

Mo6no3
05-15-2007, 21:18
то даже човек няма какво да каже...
Ами като няма какво да каже, защо казваш?

rosskata
05-15-2007, 21:20
Темата нали е мразя- или казваш какво мразиш, или си трайкаш


Ами няма да е зле тогава да се съобразявате, мили хейтъри, и с това какво се иска и в другите теми... Щото вие сте големи и важни, но има някои хлапета, които наистина имат проблеми и търсят помощ чрез този сайт... И хич не им е яко като влязат 5 от вас, и вместо да помогнат, обясняват на автора (12-14 годишен) колко е тъп, колко е малоумен проблема му, как трябва да си играе с кукли и прочие, и прочие... :smt011

AliceSw
05-15-2007, 21:29
аз съм позитивна хейтърка :-D

мразя всичко, ноооооооооооооо допускам и някъв оптимизъм понякога, в дни, по-хубави от днешния

rosskata
05-15-2007, 21:31
И дай пример за супер важните проблеми, които осираме???

Няма да ровя сега, но ги има. Нещо, което за теб е тъпо, за някой може наистина да е проблем... След като има хора, които се хвърлят под влака заради несподеленя любов, значи възприемането на нещо като проблем е индивидуално. Нещо което за мен е абсолютна глупост като например кой какво носи,и кой какво слуша, за теб може да е адския проблем... И обратното.

Swinkenhoffer
05-15-2007, 21:36
Това, което съм написал е виждането ми за много неща преди време, като ги споделям и сега...


Ако си мислиш, че ми е кеф да имам шкембе- не е така, но засега нямам какво да направя...

Ако си мислиш, че ми пука за някакви леки курвички- пак не е така... и ДА пулсът не ми зачестява при вида на поредната такава... ;)


а ти какво мразиш, мила?

ако толкова те дразнеше туй велико шкембе - щеше да го махнеш. :idea: начини има много (за справка раздел Козметики и Диети ;))

ами, ако въпросната курвичка ти пусне? нима ще откажеш? малко са тези, които биха пропуснали възможност да топнат чушката... :lol:

а аз какво мразя е хубав въпрос, на който нямам смислен отговор. :-D признавам си без бой.

Mo6no3
05-15-2007, 21:37
Не, но може да си го сдухал яко, защото твоя стил е такъв, че винаги сдухваш тези срещу, които се изправяш.


Мен например сега ме накара да се чувствам по този начин от постовете си.


ще гледам да не се бутам много между шамарите.

rosskata
05-15-2007, 21:37
и понеже съм нахранил някой, че слуша чалга или е фешън и той е получил тежки психически травми??? :lol:

Знаеш ли? Самия факт, че някой споделя проблема си, а хорара вместо да пишат по темата, го нареждат, може да го обиди. Мен лично би ме обидило такова отношение... Хем не съм вече на възраст, в която от обида може да спре да ми се живее...

Мисълта ми е, като толкова се пецкате че ств големи,умни и зрели, дръжте се малко като такива. Това е тийн форум, където хората да си споделят проблемите, а не да ги псуват отляво и отдясно някакви над 20- годишни, които си нямат друга работа...

AliceSw
05-15-2007, 21:41
бухахаха, тва последното беше зло :lol:

реално погледнато проблемите им обикновено имат 1 очебийно правилно решение, за което дори 5 годишно дете би се сетило

Swinkenhoffer
05-15-2007, 21:56
Това, което съм написал е виждането ми за много неща преди време, като ги споделям и сега...


Ако си мислиш, че ми е кеф да имам шкембе- не е така, но засега нямам какво да направя...

Ако си мислиш, че ми пука за някакви леки курвички- пак не е така... и ДА пулсът не ми зачестява при вида на поредната такава... ;)


а ти какво мразиш, мила?

ако толкова те дразнеше туй велико шкембе - щеше да го махнеш. :idea: начини има много (за справка раздел Козметики и Диети ;))

ами, ако въпросната курвичка ти пусне? нима ще откажеш? малко са тези, които биха пропуснали възможност да топнат чушката... :lol:

а аз какво мразя е хубав въпрос, на който нямам смислен отговор. :-D признавам си без бой.


не ме дразни, а си го обичам...
Онзи пост, който ти цитира преди да ме обвиниш, че съм тлъст, космат коч... е отнесен за нещо съвсем различно, което съм убеден, че не би могла да схванеш...

ааа относно въпросната курвичка- не си ми светила на познай какво, за да знаеш дали съм отказал или не... и ако, да дали това е свързано с някакви емоции, което се предполага, че означава израза "пулсът ми ще се очести"...

аз мазен коч не съм те наричала и никога не бих си позволила да го направя. :idea: прочети си пак...
и много добре знаеш, че "пулсът ми ще се очести" може да се приема във всякакъв смисъл. а и ти сам каза, че поддържаш имидж... значи е ясно в каква насока (основно) може да се разбира. :) :lol:

rosskata
05-15-2007, 22:08
чакам сериозен проблем на потребител, където съм го напсувал...

ако ми влезеш в профила, има едно бутонче Виж всички мнения на потребителя и можеш да видиш по някоя сериозна тема как псувам хора...

А извадиш ли ми тема от сорта: "Изпразни ми се в гъза, бременна ли съм" е е смешно...

Хората си споделят проблемите, но както си видяла аз в раздели Любов, Секс, У дома, Здравни и т.н. НЕ ВЛИЗАМ почти...

То и аз много неща чакам, ама няма. Няма да ти чета милионите постове, за да търся. Освен това ако не си забелязал, говоря в множествено число, въз основа на впечатления от моя страна, които както всички знаем, са субективни.
Казвам и продължавам да твърдя, че когато момичето пита как да накара мама да го пусне на дискотека, а му се отговаря "Ти си малка дрисла ма, стой и си играй с кукли" или "Жалка си, защото не можеш да се забавляваш на пейките" - тук ще напшиша с големи букви, конкретния случай не се отнася за теб, но и такива ги има много...

Говорех на цялата хейтърска групичка. Не си мисли, че се заяждам , и ще взема да ровичкам из постовете. Говорех на теб, защото ти се обади да пишем по темата.

rosskata
05-15-2007, 22:38
Явно не е трябвало да говоря лично на теб... Както и да е.
КОнкретната ми ситуация не включваше твоя пост, а постовете на други хейтърчовци от същаъта тема. :wink:

То по закон 14- годишните и да пият, и да пушат нямат право ама... Някой го спазва сякаш. То е незаконно и на червено да се пресича , ако става въпрос.

rosskata
05-15-2007, 22:59
точно и когато някой пресече на червено и го блъсне нещо...
Започват коментарите как държавата е виновна за това, как никой нищо не правел и т.н.
Затова понякога карането има и възпитателен ефект...

даже и репликата: "Къде на 14 си тръгнала по дискотеките ма, кифло проста" може да има някакъв ефект, отколкото да й дадеш 3 съвета как да излъже родителите си, че ще спи в приятелка, как да си подправи личната карта, за да я пуснат, а после ако се напие и почне да се лензи на някой гнусен тип, той я попритисне да я ::: и тя ТОГАВА ЧАК се сети, че е на 14 и не иска такова нещо, а той я изнасили и какво става... сълзи и сополи и пак безпочвени обвинения наляво-надясно...

Като кажеш "Къде си тръгнала ма, кифло проста... Ще отиде, ще влезе, ои пак ще стане всичко изброена. Обаче ако и кажеш как да отиде, къде да отиде, да вземе някой по- голям, и да се пази от няквит ми там чичковци, има дота по- голям шанс да послуша какво и говориш.
КОгато на моите приятели техните им казваха "Само да съм те видял/а да пиеш..." , Те само да се съберяхме някъде, се напиваха до смърт, а аз ги мъкнех. Не ми беше забавно да се напивам до смърт. Майка ми ми каза "Ако искаш да се напиеш, първия път нека е вкъщи. Хем ще разбереш че не е кой знае какво, хем няма толкова много хора да ти гледат сеира". И затова не ми беше толкова интересно вече...

Ако мама ми беше казала "Де си тръгнала да пиеш ма, кифло проста", първата ми работа щеше да е да се усмъртя с бутилка грозданка... :smt005
Ебаси колко си одъртял верно... ](*,)

Polikarpa
05-16-2007, 05:40
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=92970


не ви е срам...как сте могли да не се отнесете сериозно към проблема на това момче,да кажем и да му осерете така темата...или може би неговата цял е била нещо да бъде осрано... :lol:

ееееееееееее
05-16-2007, 06:00
мразим ва!!!

quench
05-16-2007, 06:04
роска, имаш изключително погрешен метод на сравенеи на житейски ситуации, който един ден ще ти изиграе лоша шега

rosskata
05-16-2007, 09:02
роска, имаш изключително погрешен метод на сравенеи на житейски ситуации, който един ден ще ти изиграе лоша шега

Би ли ми разяснин по- подробно... Интересно ми е да разбера какео точно не ми е наред...

quench
05-16-2007, 09:07
ако ще се нервираш, няма да обяснявам нищо

просто мисля, че относно младите репресивният модел на възпитание дава най-сигурни резултати

други методи не успяват, защото не съществуват мисловни схеми у подрастващия, които да кореспондират на възпитанието

преди 17 годишна възраст е безсмислено да се опитваш да обясняваш каквото и да било

`Death`Whore``
05-16-2007, 09:08
Мразя, когато хората ме игнорират. Ама накрая ги заебавам и толкова. Иначе мразя много малко хора и май тук не мразя никого.

rosskata
05-16-2007, 09:12
ако ще се нервираш, няма да обяснявам нищо

просто мисля, че относно младите репресивният модел на възпитание дава най-сигурни резултати

други методи не успяват, защото не съществуват мисловни схеми у подрастващия, които да кореспондират на възпитанието

преди 17 годишна възраст е безсмислено да се опитваш да обясняваш каквото и да било


Това, което говоря е плод на моя личен опит. МОите родители винаги са се отнасяли с мен като с
голям човек и винаги са ми обяснявали, а не забранявали... Познатите ми, които бяха най- репресирани, затънаха много,
именно заради опозицията, която заемаха спрямо родителите си...

Ако кажеш на някой, Не прави това, защото си тъп и малък , най- вероятно ще го направи, eй ака, за да ти направи напук...
Ако му обясниш защо точно не трябва да го прави, и оставиш
избора в негови ръце, ще иска да докаже, че е зрял, дори и да не е така... Или поне ще знаее, чe това което прави, не е много хубаво...


Не съм се изнервила, не знам защо така реши. :roll: Споря си най- спокойно ...

`Death`Whore``
05-16-2007, 09:15
Но не съм казала, че щом не мразя, харесвам. :)

quench
05-16-2007, 09:23
аз бих раздавал съвети с левата ръка, по-силна ми е ;)

rosskata
05-16-2007, 09:30
Роске...
в доста ситуации родителят е обяснявал, а не забранявал, но все пак лицето (използвам този израз, за да не задълбаваме дали е дете) търси съвет и тук...

Значи онзи метод на обясняване не е дал достатъчен резултат... ;)


Рестриктивните мерки, наистина са неприятни, а всички обичаме да се учим на принципа опит-грешка, но понякога и резкият тон е по-добър съветник...
Децата имат нужда от разбиране, но и от малко каране ;)

Така е, но карането е за крайни случаи...А катгоричните забрани са безполезни... Съвeтите, които
колегата раздава с дясната ръка... Най-често слeд години същите тези мили родитли, които дават
такива свети, биват изненеадни изотзадзе така, че не знаят откъде им е дошло... :twisted:

КОлкото до това, че родителят бил обяснявал... ПОдобни са много малко по нашите геограски
ширини... Докато не станеш на 18-20, не те вземат за човек, а за някакво малоумно
създание... И ти се държиш подобаващо...

quench
05-16-2007, 09:44
Партията възпитава най-правилно!!!

rosskata
05-16-2007, 09:45
Абе като се пръкнат по едно- две отрочета, ще видим какаво ще става...
То на теория добре звучи, ама практиkата е друго нещо...


Партията възпитава най-правилно!!!
Не можеш да спреш да акаш по темите начи...

rosskata
05-16-2007, 09:55
Родителя трябва да е авторитет.. :wink:

Еми моите не са. Ама пак си ги обичам...Винаги са ми зачитали мнението и са се допитваи до мен дори за техни си работи...
Имала съм ги винагиза равни, за приятели, и всичко им кзвам... За мен това е идеалното отношение...Много е вероятно и да не е правилното...

Друг е въпроса, че едва ли бих могла да го постигна с моите деца... :?

Явно зависи от хората, от ситуациите... :roll:

05-16-2007, 10:49
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

Човече определено не си в ред.. :smt005

хайде, let it out, не бъди такъв затоврен гъ-З

МРАЗЯ ТЕ БЕ ПЕДЕРАС НЕЩАСТЕН!

quench
05-16-2007, 10:51
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

Човече определено не си в ред.. :smt005

хайде, let it out, не бъди такъв затоврен гъ-З

МРАЗЯ ТЕ БЕ гей НЕЩАСТЕН!

:D

05-16-2007, 11:00
ДОбре нямаш ли никви други занимания, та пускаш такива тъпотии?

тъп си :) и съм щастлив да ти го кажа :)

Човече определено не си в ред.. :smt005

хайде, let it out, не бъди такъв затоврен гъ-З

МРАЗЯ ТЕ БЕ гей НЕЩАСТЕН!

:D

Добре ли се справих? :-s

quench
05-16-2007, 11:05
отлично!!! браво! =D>

просто исках да си престанеш с неприсъщите ти постове от началото на темата

а и съм сигурен, че ако ме попроследиш из форума, мога винаги да те накарам да ме напразиш силно

bungle
05-16-2007, 12:00
"Мразя те , обичам те, мразя те, обичаааам теее... "

05-16-2007, 12:40
отлично!!! браво! =D>

просто исках да си престанеш с неприсъщите ти постове от началото на темата

а и съм сигурен, че ако ме попроследиш из форума, мога винаги да те накарам да ме напразиш силно

ми не искам да те напразвам силно :D

Деа мама му аз си те мразя бе изверг такъв
:smt005

LGPz
05-16-2007, 18:09
quench ,мразя те! Не знам защо! Просто трябваше да спамя :D :D :D

quench
05-17-2007, 06:20
quench ,мразя те! Не знам защо! Просто трябваше да спамя :D :D :D

никви усмивки в моята тема бе, негър! и аз те мразя! :smt013