PDA

View Full Version : Поредната...дайте съвет как да го забравя



iNsaNE`giRL
05-16-2007, 03:13
Ехххх....Както вижадето и отдолу. 7 месеца и няколко дни.... заедно обичах го толкова много повече от себе си. Зарязах всички приятели заради него. С родителите ми се карах.Заради него! И какво? знаете ли какво ми каза?
след като всеки ден ми повтаряше че ме обича един ден... ми каза "Не те обичам, не искам да съм стеб.В последно време бях с теб защото ми беше жал да скъсам с теб,защото знам кокло много ме обичаш."
Давал ми е обич на заем.... а аз сляпа .. вярвах че наистина съм намерила някой който да ме обича и какво получих... нищо. Това ли бях за него? Поредната която му писна да чука? Хиляди въпроси се въртят в главата ми на които едва ли ще получа някога отговор.
Достигнах до една мисъл.Всички момчета са еднакви. Различни са докато се опознаете и после... всички са животни....
Сега нямам желание за нищо. Той ми беше всичко. С мисълта за него лягах и ставах. И когато ми беше криво като си мислех за него ми олекваше. Толкова неща ореживяхме заедно и какво? Нищо?
Как да го забравя. Знам че животът не свършва. Но не мога да живея без него. От няколко дни не мога да ям... боли ме стомах... само заради притеснения....не мога да спя....
Дайте съвет как да го забравя.Според мен между любовта и умразата има само една стъпка.Затова трябва да му се разкрещя да си излея гнева.И да го намразя. :smt010 :smt010 :smt010

alkobalko
05-16-2007, 03:57
Понякога колкото и да е перфектна една връзка идва краят. Ти нямаш вина за случилото се. Той поне е бил честен с теб, макат и късно. Сигурна съм, че в момента ти е много трудно, но знай че всичко ще премине и болката ще намалее. Намери някакво хоби, излизай с приятелки, спортувай, опитай се да не мислиш толкова много за него. Най-вече пази здравето си, започни да се храниш, защото това което правиш не е никак добре за тялото ти. Никое момче, колкото и да го обичаш не трябва да е причина да си съсипеш здравето. Ако мислиш, че ще ти олекне, ако му кажеш всичко в очите давай.

iNsaNE`giRL
05-16-2007, 04:00
Но каквото и да кажа аз го обичам.... нямам приятелки...зарязах всички заради него...И сега като ме заряза да се върна при тях... не се имам с никой от предишната ми компания. А като стоя вкъщи мисля мисля... и само това.. :smt011 :smt010

cherinka
05-16-2007, 04:10
Но каквото и да кажа аз го обичам.... нямам приятелки...зарязах всички заради него...И сега като ме заряза да се върна при тях... не се имам с никой от предишната ми компания. А като стоя вкъщи мисля мисля... и само това.. :smt011 :smt010
Мисли, мисли :-D
Алеандра правилно ти каза да не си съсипваш здравето, щото и аз като теб като ме зарязаха и три дена нищо не ядох и бях като призрак и не можех да вървя в прав път, но се радвам, че продължи само три дни.
Може да потърсиш някой стар познат (не приятел, познат, който не си зарязала, примерно) и да излезеш с него, нещо аа-уу, защото наистина ако седиш у вас, ти постоянно ще мислиш за Него и няма да се чувстваш добре и т.н. (май не ти казвам нищо ново)
Ам, няма нужда да ти казвам, че за да го забравиш трябва да спреш да мислиш за него, защото явно няма да е тия дни. Ей така още малко ще си се измъчваш по него, но след време ще ти мине (само дето не се знае колко време:)
Ако си от Пловдив или окръга -> ила, аз ща разкарам на сам, на там:)

penywise
05-16-2007, 04:47
welcome to the real world

"... само тази болка, още ми подсказва, че съм още жив и съм добре..."

koalka
05-16-2007, 05:36
Грешка-не трябва да заразяваш приятелките си за момче, защото после какво става.Оказваш се без приятели и сама.Не трябва да правиш така, а поправи грешката си.Извини се на приятелките ти и излизайте заедно.Има ли смисъл да не ядеш, да не спиш, да те боли корем от притеснения?Не, защото той не те обича, не се интересува и не знае, че в момента изживяваш това заради него, а може би прави примерно нещо с друга.
Щом смяташ, че момчетата са еднакви и животни-за какво трябва да страдаш заради тях?Забрави го, изчакай време и го забрави.

bungle
05-16-2007, 05:47
Ще си намериш нови приятели.

vvs_go
05-16-2007, 06:11
nakaji go be jenite ste tolkova kovarni

karamel4ef
05-16-2007, 06:40
mn e trudno zn go ot li4en opit i az samata nemoga da zabraq edin ot 1 god i 3 meseza, no tva e lubovta az daje prekalih s vs rqzah si venite , pih vero ... i vs dr ne6ta samo za da go zabravq i o6te go obi4am.. toi mi e purvata lubov vse pak , no ti nestigai 4ak do tam i vnimavai opitai se da ne go vijda6 vupreki 4e 100 na 100 umira6 da go vijda6 neprek1snato

BAYO
05-16-2007, 10:18
Ако мислиш, че ще се почувстваш по-добре, като го нараниш, направи го, аз бих. А ако искаш да го забравиш и да се промениш към по-добро... намери онези приятели, които мислиш, че си имала, извини им се, опитай да опрайш нещата. Смени прическата, дрехите, тона с който ги носиш, разведри се някак. Тва е от мене.

iNsaNE`giRL
05-16-2007, 13:03
Благодаря ви за съветите. Но знаете ли..не мога да приема, че не сме заедно. Все си мисля че утре или другата седмица пак ще сме заедно... днес като го видях в даскало той дойде при мен да ме видел как съм.... защото много добре ме познава и знае че за най малкото нещо плача и знае много добре колко сртадам сега.. И аз отвчера си бях наумила да му се разкрещя да си излея всичкия гняв и да го намразя... Но не можах. бях си все същата мило се държак дори една сълза изпуснах... но мисля че не я видя...Говорих и с един негов приятелот неговия клас. Той ми каза че много страдал и че имал чувства към мен защото му било много гадно.... Но сега се опитвам да гледам напред колкото и да е трудно. А ако някой ден осъзнае грешката си. Аз много добре се познавам и знам че ще се върна пак при него колкото и смешно да звучи. Знам че никога няма да е същото но... :smt012

Uptown_soldier
05-16-2007, 14:31
Ехххх....Както вижадето и отдолу. 7 месеца и няколко дни.... заедно обичах го толкова много повече от себе си. Зарязах всички приятели заради него. С родителите ми се карах.Заради него! И какво? знаете ли какво ми каза?
след като всеки ден ми повтаряше че ме обича един ден... ми каза "Не те обичам, не искам да съм стеб.В последно време бях с теб защото ми беше жал да скъсам с теб,защото знам кокло много ме обичаш."
Давал ми е обич на заем.... а аз сляпа .. вярвах че наистина съм намерила някой който да ме обича и какво получих... нищо. Това ли бях за него? Поредната която му писна да чука? Хиляди въпроси се въртят в главата ми на които едва ли ще получа някога отговор.
Достигнах до една мисъл.Всички момчета са еднакви. Различни са докато се опознаете и после... всички са животни....
Сега нямам желание за нищо. Той ми беше всичко. С мисълта за него лягах и ставах. И когато ми беше криво като си мислех за него ми олекваше. Толкова неща ореживяхме заедно и какво? Нищо?
Как да го забравя. Знам че животът не свършва. Но не мога да живея без него. От няколко дни не мога да ям... боли ме стомах... само заради притеснения....не мога да спя....
Дайте съвет как да го забравя.Според мен между любовта и умразата има само една стъпка.Затова трябва да му се разкрещя да си излея гнева.И да го намразя. :smt010 :smt010 :smt010

Първо се извини на хората, които наистина те обичат.
Второ: няма лошо да си изкараш целия гняв върху него, защото той е причината и той трябва да понесе последствията.
Трето: не всички мъже са животни.

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 15:37
ponqkoga lubovta svar6va izvednaj,boli no 6et otmine,mili4ka vdigni glavata visoko nagore i da ne ti puka,sveta ne svar6va s edno mom4e,6et nameri6 drugo za koeto 6et misli6 i 6et bade6 6tasliva!!!uspeh!!!

BAYO
05-16-2007, 16:20
Аз много добре се познавам и знам че ще се върна пак при него колкото и смешно да звучи. Знам че никога няма да е същото но... :smt012


Тфа ш'ти е най-голямата грешка и тогава ще страдаш 3 пъти повече, от колкото сега, повярвай ми ... недей да се връщаш към миналото, гледай само напред, колкото и невъзможно да ти се струва. Един ден ще си кажеш, че съм бил прав, а и не само аз. ;-)