PDA

View Full Version : ...Sichku e Falshivo!??...



StafiDKa
05-16-2007, 03:17
...Zashto ima tolkova mnogo zavist,tolkova mnogo kompleksi,zashto na nqkoi hora i dostavq udovolstvie da razrushvata shtastietu na drugite,i da se zanimavat sus vsevuzmojni intrigi!?Znaete li priqtelstvoto se gradi s godini,govorim za istinskoto priqteltstvo,a moje za edin mig...za chasti ot sekundata sichku da se preoburne...zashto horata se promenqt!?Do takava stepen che ne mojesh da poznaesh onozi chovek koitu si poznaval predi 7 godini!?Zashto ne mogat da preglutnat gordosta si,i da napravqt kompromisi,ta nali za tova e priqtelstvoto!?Da se podkrepqt,da si vqrvat da znaesh "che ima nqkoi ot drygata strana"na koito mojesh da razchitash vuv vseki edin moment...zapochvam da se pitam,dali naistina ima Priqtelstvoto,Dali horata mogat da budat realni i istinksi!??

cherinka
05-16-2007, 03:49
Мисля, че такова приятелство може да съществува почти само между майка и дъщеря или баща и син.

Или пък ако искаш да споделиш нещо и да получиш съвет - добре дошъл във форума:)
Ако искаш материална подкрепа - Джет-Кредит е вашето място.
А ако искаш само да бъдеш изслушан - вземи си една котка/папагал/куче/хамстер/рибка :-D
Пък и на тоя свят можеш единствено и само на себе си да разчиташ (май) :)

StafiDKa
05-16-2007, 04:55
Hahha...prostu mi e interesnu,dali nqkoi v dneshno vreme ima chovek do nego koito moje da se nareche"priqtel".Moeto lichnu mnenie e ,che vseki si tursi interesite v dadeno priqtelstvo...i rano ili kusnu sichku izliza na qve :?

mila_pila
05-16-2007, 07:04
Moeto lichnu mnenie e ,che vseki si tursi interesite v dadeno priqtelstvo...i rano ili kusnu sichku izliza na qve :?
ами така е. хората се събират заради общи интереси и когато ползата, която имат един от друг се изчерпи, те се разделят. колкото и истински да ти е един приятел, когато ножът опре до кокала всеки гледа себе си.

мОмИчЕ
05-17-2007, 19:28
mi da ti kaja i az mn 4esto se pitam za tva dali ima istinski priqteli ama sled vs koeto mi se slu4i se ubedih 4e kategori4no NQMA :smt018 6tot vseki iska da otkop4i ne6to ot teb,da te narani,da te nabuta nqkak...misleh nqkoi hora za best fr...ama za jalost mi dokazaha 4e sa vragove.i zapomni:ОТ НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА НАЙ-ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ!!! :cry: вече от всеки очаквам да ми забие нож в гърба...имай го в предвит

deem
05-18-2007, 11:26
...Zashto ima tolkova mnogo zavist,tolkova mnogo kompleksi,zashto na nqkoi hora i dostavq udovolstvie da razrushvata shtastietu na drugite,i da se zanimavat sus vsevuzmojni intrigi!?Znaete li priqtelstvoto se gradi s godini,govorim za istinskoto priqteltstvo,a moje za edin mig...za chasti ot sekundata sichku da se preoburne...zashto horata se promenqt!?Do takava stepen che ne mojesh da poznaesh onozi chovek koitu si poznaval predi 7 godini!?Zashto ne mogat da preglutnat gordosta si,i da napravqt kompromisi,ta nali za tova e priqtelstvoto!?Da se podkrepqt,da si vqrvat da znaesh "che ima nqkoi ot drygata strana"na koito mojesh da razchitash vuv vseki edin moment...zapochvam da se pitam,dali naistina ima Priqtelstvoto,Dali horata mogat da budat realni i istinksi!??

Защото има Синдром на Емоционалния Срив(СЕС). Когато се игнорира/премахне хората стават реални и истински, стават самите себе си.

lesistar
05-18-2007, 14:02
tova mnoy sporen vapros ima istinski priqteli no te sa golqma rqdkost pove4eto "priqteli" sa ti priqteli za6toto imat nqkakva polza ot teb i spored men te ne mogat da se narekut istinski priqteli na koito vinagi moje6 da raz4ita6 :!:

dessito{p}
05-18-2007, 14:46
az pak smqtam 4e ima svesni xora(makar 4e sa rqdkost)na koito moje6 da doveri6 vsi4kite si taini

iskam
05-18-2007, 18:40
Абе трябва да има и истински хора .. т.е. то има.. Тфа че си си намерил неподходящи приятели, които не познаваш наистина си е гадно амм .. Има и добри хора, на които им пука.. Но обикновено ние бягаме от тези, които ни обичат и тфа си е наш проблем .. Ам бахти .. секи ден ще се срещаш с различни хора.. много ще те разочароват, много ще те предадат .. Но ще има и 2-3 или повече, които ще са до теб в гадните моменти и ще ти помагат .. ако и ти дадеш нещо от себе си .. :)