PDA

View Full Version : Как да и помогна?



BeautifulWorld
05-16-2007, 07:50
Една приятелка напоследък ужасно се е отчаяла - постоянно се притеснява за какво ли не, плаче. Има проблеми в училище, освен това си е харесала едно момче. Тя е много хубаво и харесвано момиче, но точно този спря да и обръща внимание, по мое мнение е страхливец, защото тя го целува, търси го, а той уж я харесвал, но не смее да направи нищо. Наскоро сестрата на баба и почина и тя много се беше натъжила от това - по-скоро заради баба си, кояпо постоянно плачеше, сега ми казва, че постоянно се страхува, че и баба и може да почине. За училище мога да и помогна - аз съм силна ученичка. Но за останалото... не знам какво да и кажа, какво да я посъветвам... Имал ли е някой от вас такива периоди, когато се е чувствал супер отчаян, сякаш всичко е отивало на зле, или пък някой ваш познат, и как са ви помогнали/как сте помогнали? Аз съм била отчаяна, но съм го криела от останалите и не знам какво би ми помогнало да го преодолея - оправях се както намеря за добре и си решавах проблемите сама.

05-16-2007, 08:18
pii 2 rakii, udari i 2 6amara i si4ko sa oprai :smt005

BeautifulWorld
05-16-2007, 08:34
pii 2 rakii, udari i 2 6amara i si4ko sa oprai :smt005
Постепенно градираме... преди малко беше анален секс, сега 2 ракии... Може по някое време някой да даде нормален съвет.

Geron_se_gavri_s_vas
05-16-2007, 08:40
Ами като сте добри приятелки защо не използваш тази близост и да се отдадете на взаимни ласки. :lol:

StafiDKa
05-16-2007, 08:43
Ami ima gi i tiq momenti i sustoqniq...ne moje i bez tqh!Jivota e ustroen taka...ne moje sichku da e rozovo,nali taka...prostu gore glavata i tva e,nqma nachin inache!Otnosnu s tova kak da i pomognesh..neznam ,budi do neq,ne e nujnu da pravish kakvoto i da e bilo...pogovorete.Sled vsqka burq idva slunchiceto..rano ili kusnu :wink: