PDA

View Full Version : sre6ty muskulite na krakata



05-16-2007, 07:52
hi na vsi4ki;]...na4i az imam maluk problem-predi hodih da ti4am redovno i mi se obrazuvaha golemi muskuli na krakata(nz bicepsi li kak se kazvat-deto sa ot kolqnoto nadolu)i sq e super grubo taka i ne smeq da trugna da ti4am pak da ne stane po zle...taa molbata mi e ako nqkoi znae kak mogat da se namalqt tezi muskuli da dava suveti statii i kvot vi hrumne pls
mnogo 6te sum vi blagodarna :)

05-16-2007, 08:03
еми нз аз имам такива ама не са мн големи и ви харесват :)
продължавай да си бягаш и да не ти пука важното е да имаш хубафа фигура :-)

05-16-2007, 08:06
не се притеснявай :) като се качиш на токчета и като са ти оформени мускулите на жабите е мн красиво

penywise
05-16-2007, 08:13
нарича се ПРАСЕЦ...

бицепс на краката хахахах :lol: :lol: :lol:

и сега оплакваш ли се, или се хвалиш...

хубаво е една жена да има КРАСИВО ТЯЛО! Кво се притесняваш???

Например масовата представа за "красиво женско тяло" - е да речем няква мършава манекенка...

Кажи ми КАК един чувал с кокали, прикачени цици и кирлива пТичка - може да има хубаво тяло, при положение, че не може да избяга 100 метра, без да абортира, а ако я накараш да направи 3 лицеви опори ще и се стори request от графата научна фантастика...

тва НЕ е красиво.. поне не за мен :roll:

05-16-2007, 08:14
ti luda li si tfa e mnogo dobre da ima6 muskuli na krakata...zdrav prusec, nekoi kato ti se izdurvi kato mu vkara6 edin krak v mucunata da mu smeni6 posokite :smt006

05-16-2007, 08:53
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.

05-16-2007, 13:42
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.
Bravo!Vie toku-chto spechelihte priza za nay-nekompetentno mnenie!Moite lichni pozdravlenia! =D> #-o :lol:

malko mace
05-16-2007, 13:45
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.
Bravo!Vie toku-chto spechelihte priza za nay-nekompetentno mnenie!Moite lichni pozdravlenia! =D> #-o :lol:
Amiii :roll: ...tova biah az!!! :lol: (Az prisadih nagradata,ne sam zabludenoto choveche s mazninite po krakata ot biagane! :wink: )!!!

05-17-2007, 19:47
хахаха ебати тичането дет си напраила ти...тцтц сигурно половината от съществуването ти е минало в тичане щом си направила толкова големи мускули на краката....

05-18-2007, 20:42
ами те и моите прасци са големи,но не съм тичала нито съм спортувала нещо просто са си такива,и нз как да ги намаля никак не ги харесвами не са мазнини стегнато е личи си че е мускул,ама мн грубо седи,не ми харесва кво да правя?

05-18-2007, 20:46
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.
Bravo!Vie toku-chto spechelihte priza za nay-nekompetentno mnenie!Moite lichni pozdravlenia! =D> #-o :lol:
Amiii :roll: ...tova biah az!!! :lol: (Az prisadih nagradata,ne sam zabludenoto choveche s mazninite po krakata ot biagane! :wink: )!!!
Мазнини от прасците най-трудно се свалят. Освен това големия прасец на момичето не е мускул. Мускули на прасеца се правят със спринтове, или клекове с щанга. Другия варинат е да си й отекли краката. А мазнините не са следствие от бягането, въпреки, че е възможно. Физическото натоварване ускорява метаболизма и засилва апетита. Залъгваме се, че правим нещо с малко тичане и ядем повече и некачествено.

sladko`eFche
05-19-2007, 05:39
togava mazninite ot praseca nqmat svalqne taka li?

GLeZoRanA
05-19-2007, 07:25
Просто спираш да тичаш :shock: и до месец макс . мускулите на краката ще ти се отпуснат #-o

Pifcho
05-24-2007, 01:33
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.
Bravo!Vie toku-chto spechelihte priza za nay-nekompetentno mnenie!Moite lichni pozdravlenia! =D> #-o :lol:
struva mi se 4e ti si nai-nekompetentnata tuk malkata


Мазнини от прасците най-трудно се свалят. Освен това големия прасец на момичето не е мускул. Мускули на прасеца се правят със спринтове, или клекове с щанга. Другия варинат е да си й отекли краката. А мазнините не са следствие от бягането, въпреки, че е възможно. Физическото натоварване ускорява метаболизма и засилва апетита. Залъгваме се, че правим нещо с малко тичане и ядем повече и некачествено.
Napulno podkrepqm

haha penywise ti qvno nito poznava6 manekenki nito si bil s takava 6tom govori6 takiva gluposti... i kakvo sa, zna4i za teb e krasivo da q kara6 da bqga 100 metra? ili da pravi licevi opori? tva li e vajnoto da moje? :smt005 e da, ako 6e q pravi6 bodigard... neka ti kaja 4e nqma ni6to po grozno ot muskulesti jenski kraka... i izob6to muskolesto jensko tqlo... hubavite jeni sa fini nali za tva im vikame nejni polovinki :)

LoVe_Is_EvErYtHiNg
05-24-2007, 07:06
От бягане голям прасец не се прави. Това са мазнини, а не мускули.
Bravo!Vie toku-chto spechelihte priza za nay-nekompetentno mnenie!Moite lichni pozdravlenia! =D> #-o :lol:
Amiii :roll: ...tova biah az!!! :lol: (Az prisadih nagradata,ne sam zabludenoto choveche s mazninite po krakata ot biagane! :wink: )!!!
OMFSG!!!!! Awe kak mazninata 6e e muskuk bre :D:D:D:D:D e ne tfa me fyrli v peta gluha proznavam si :P ne tto si li4ikoga e muskul we, naimalkoto e stegnato, a mazninite ne se stqgat tolko lesno
I az iam nqkfi muskuli, ma ne sa mnoo golemi, az treniram leka atletika i samo bqgqm bqgam ma nema problemi i da saolemi, ne moje pa da si nqkfa dropla, det da i se trese si4ko, tfa s golemite muskuli daje dava predstava, 4e se griji6 za sebe si :) spoko da ne ti puka

Deschety
05-24-2007, 07:24
И аз имам мускули на прасците :cry: Според мен е от това, че тренирам народни танци 3, а по някога и повече пъти в седмицата за по 3 часа.Наистина прасците ми са по-големи,по-мускулести от тези на съученичките ми.Моля ви, кажете как да ги понамаля малко.Иначе всичко друго си ми е стегнато, но...тея мускули направо си ме дразнят!

LoVe_Is_EvErYtHiNg
05-24-2007, 08:00
Awe hora vie lludi li ste? Kak moje da se pritesnqvate ot tfa, 4e imate muskuli? Ima nqkoi hora, koito primerno de da znbam, moje da iskat da napraat muskuli, a vie tuka za stegnato se pritesnqvate :)

Ниго
05-24-2007, 08:19
Накарайте мускулите си да работят за вас. Ако с малко тичане и танци сте направили големи мускулести прасци издайте по една книга. Прасеца и предмишницата са най-трудните мускули за оформяне. Освен това растат най-трудно. Напишете по една книга с тренировъчните си тактики и ви гарантирам милиони.
Само дето нищо няма да вземетр, понеже прасците ви са си съвсем норамлни, колкото и да се опитвате да обянисте, че са огромни.

ГОлям и силен прасец предполага клекове на един крак с достатъчно допълнително тегло. Ако не можете да направите 5-6 клека на един крак не се оплаквайте от прасци, или от голям задник. Оплаквайте се от сланини.

АМан от жени, които неволно правят мускули. Мъжете, които генетично са облагодетелствани да качват мускули в пъти по-лесно тренират години за резултати. Жените с две тренировки и ставате като Арнолд Шварценегер.

Просто мускула се понадул малко, понеже преди това не е бил ползван (пиенето на кафе и гримирането не натоарват мускулите) и поради големия слой сланина отгоре изглежда голям.

А мускул се сваля с мързелуване.

Pifcho
05-24-2007, 11:42
Awe hora vie lludi li ste? Kak moje da se pritesnqvate ot tfa, 4e imate muskuli? Ima nqkoi hora, koito primerno de da znbam, moje da iskat da napraat muskuli, a vie tuka za stegnato se pritesnqvate :) da i tiq hora obikonovenno sa maje, ako momi4e trugne da pravi muskoli 6e q smetna za ne6to ne dobre s glavata :lol:

05-24-2007, 16:03
А що пък да не е добре с главата :shock: Мускулите показват, че момичето се грижи за себе си. Щото освен манекенките има и мацки, дето нямат особено голям избор- или вечно гладна и дебела, или с мускули, ма второто ми се вижда май по-добре.