PDA

View Full Version : "войната" м/у разума и чувствата



LightAngel
05-16-2007, 09:27
Имам малък проблем,който ми създава доста неприятности.Не съм от хората,които лесно се отпускат в дадена атмосфера.Държа доста на образуванието и приятелите си,не ходя по купони и дискоте,нямам гадже и затова често ме казват че съм задръстена или че нарочно се отдъпвам от хората .Просто съм по разумна и почти винаги търся смисъла на действията си,не смятам че свободното държание ми прилича и че трябва да употребявам алкохол и цигари.
От друга страна мн ми се иска и аз да се почувставам като съучениците си,да не ми пука за нищо в даден момент,да се забавлявам,да имам гадже,но малко строгите ми принципи не ми позволяват.Какво да правя?Ако някой може да ми помогне,ще му бъда мн благодарна.

FreeSpirit
05-16-2007, 09:32
На всичко му идва времето,независимо кога и как,ще намериш начин да изпиташ удоволствието от купоните и свалките :)

Seducti0n
05-16-2007, 10:09
Здравей мила.Похвално че има и хора като теб които държат на образованието си и доброто си име.Но все пак замисли се малко над това какво искаш от живота и сега колкото и да си принципна и последователна не ми казвай че никога не ти се искало да излизаш с приятели да потанцуваш в някоя дискотека и т.н.Напълно съгласна съм с Verminaard няма нищо лошо и срамно да изпиеш някоя друга бира и да разпуснеш малко напрежението в приятна компания.Може би се страхуваш от това да не пропаднеш да не деградиш вследствие на което да изгубиш доброто отоншение на околните.Прекалено на сериозно взимаш карай го по полека и съчетавай полезното с приятното.Приятелите те мислят за задръстена и така да е това е твоя живот и ти сама избираш в каква посока да поемеш.Бъди щастлива и не робувай на погрешни предрасъдъци.Продължавай да се учиш старателно както до сега но и си давай малко заслужена почивка когато ти се отдаде удобна възможност.Успех. :wink:

мацка от класа
05-16-2007, 10:54
Е,ти пак си учи,ама излизай повечко, едното не пречи на другото, стига да знаеш как да си разпределяш времето 8)

fire_of_satan.
05-16-2007, 11:30
Много ти пука за образОванието, виждам, да....
Не правиш ли мелодрами от несъществени неща? Май да? Хм, определено, да...

FreeSpirit
05-16-2007, 11:57
Е,голяма работа,сбъркала една буква,ти затова ли влизаш в тоя сайт да намираш грешките на другите ли?Ако става въпрос докато се пишат теми и коментари се правят толкова мн грешки,че можем да си направим тема "смешки от грешки"

AFT
05-16-2007, 14:14
За всичко си има време,споко. ;-)

santana
05-16-2007, 15:20
споко всичко си има време а ти на колко години си за да не те пускат защото аз преди да стана на 14 и мен не ме пускаха :wink:

LightAngel
05-16-2007, 19:37
Аз съм на 15,наще не ми забраняват да ходя на дискотеки или купони,но прсто не мога да се отпусна.Не се чувствам в свои води и ми адски кофти,без да знам защо.Мерси на всички за отделено време :)

Seducti0n
05-17-2007, 07:07
Мила явно не си такъв човек.Просто има хра на които купоните съм и в кръвта.Щом не ти доставя удоволствие да ходиш по дискотеки и масови мероприятия не се насилвай.Глупаво е да го правиш само от страх околните да не те помислят за здухана смотана и т.н.Прави това което ти харесва а не това което другите очакват от теб.Късмет. :wink:

sexymalinkaa
05-17-2007, 10:45
Здравей.Искам да ти кажа да не се притесняваш от това...Не всички са еднакви....Може би все още не си готова да правиш такива неща...както другите..а да ти кажа относно тея които ти казват че си "задръстена" я им се оперчи малко да видим дали другия път ще ти кажат нещо...! Аз бях по същия начин като теб...И да ти кажа оперчих им се и сега всички ме уважават никой неможе да ми каже на криво дума...Те може би те виждат че страдаш от тва..но просто им се оперчи да видиш ... ще подейства... :)