PDA

View Full Version : временна боя за коса



05-16-2007, 10:20
ами преди време енда аверка си правеше косата много готин цвят с уж перманентна боя за коса, ама цвета винаги си падаше до естествения и.
моля кажете ако знаете някаква такава боя за коса цвят патладжан (лилаво-червен), който ще хване хубаво, но и сравнително бързо да падне.
казвам който ше хване хубаво, защото например на палет временните бои изобщо не боядисват, а просто оставят накакъв грозен оттенък.
мерси предварително :smt006

`Death`Whore``
05-16-2007, 10:22
Няма как косата да получи истински цвят и той да се отмие скоро след това, да не говорим изцяло. Боята остава, докато не отрежеш косата.

05-16-2007, 10:27
ами от евтерпа се получава наситено розово и си пада след това:)

`Death`Whore``
05-16-2007, 10:28
Това звучи повече като цветен лак за коса :smt017

cherinka
05-16-2007, 10:53
Ами, то си имат специална дума тия. Викат им 'оцветители за коса'. Има едни в тубички, те са по 70ст., има и други , които са в големи пакетчета, струват 1.30 две пакетчета (продават ги по две) и са балсами, но оцветяващи. Има цвят патладжан (лилаво-червен) , нали оня ден си взех такова. :-D

Jamalska
05-16-2007, 11:36
Ами, то си имат специална дума тия. Викат им 'оцветители за коса'. Има едни в тубички, те са по 70ст., има и други , които са в големи пакетчета, струват 1.30 две пакетчета (продават ги по две) и са балсами, но оцветяващи. Има цвят патладжан (лилаво-червен) , нали оня ден си взех такова. :-D
къде се продават такива и на каф марка са?

cherinka
05-16-2007, 12:15
Ами, то си имат специална дума тия. Викат им 'оцветители за коса'. Има едни в тубички, те са по 70ст., има и други , които са в големи пакетчета, струват 1.30 две пакетчета (продават ги по две) и са балсами, но оцветяващи. Има цвят патладжан (лилаво-червен) , нали оня ден си взех такова. :-D
къде се продават такива и на каф марка са?
Ми отиваш в козметичен магазин и им казваш на продавачите "Дай ми бързо един каталог на оцветители за коса" и те ти дават :-D
Марки много. Сега се сещам единствено за Арома. Ама от една година не съм си зимала от тях, щото продавача ми каза, че ги спират от производство.
Сега са излезли някакви други нови, пакетчетата са в големина някъде 20х10см. и са едни такива червени, и вътре балсам-оцветителя ухае много хубаво :-D