PDA

View Full Version : mn mi e trudno ;((



05-16-2007, 12:36
Оф нз ве4е какво да правя и поради тази при4ина ре6их да се обарна към вас.Мн искам да се променя , но не мога :smt010
Зна4и имам много малко приятели и другите хора не ме възприемат такава каквато съм-малко срамежлива, не отракана , кротка ...
от моя клас вси4ки са някви отжорени и аз мога да се забавлявам. но просто нямам такова 4увство за хумор . Когато се правя на отворена изгляждам като клоун . Искам и аз да мога да се отпусна и да се забавлявам и просто да бъда като другите, но не мога :smt010
ПС:сори за гре6ките ама не сам свикнала да пи6а така

fak_you_maafaka
05-16-2007, 12:40
Когато се правя на отворена изгляждам като клоун .
Ами недей... тъпо клише ама няма кво друго да кажа - бъди себе си.
Да си срамежлива не е лошо нещо. Даже е уникално.

не ме възприемат такава каквато съм-малко срамежлива, не отракана , кротка
Ние имаме доста такива и ги възприемаме добре, може тка да ти се струва само. Едва ли някой иска нещо повече от теб от колкото си.

DevilWish
05-16-2007, 12:40
Не се опитвай да бъдеш като другите и няма да пораждаш смях в никой ;) Бъди такава каквато си.Да си "отракан" не е най-полужителната черта в един човек не мислиш ли?Ако те не те приемат такава каквато си ,значи няма да те приемат и ако приемеш образа на тяхно копие ;)

05-16-2007, 12:42
Бъди себе си, бъди нещастна и задръстена, йей!

BAYO
05-16-2007, 12:48
Извинявай, на колко си? Иии извинявай, понаучи се как се пише на БГ език, нали за тва ходиш на даскало.

И по въпросът ти; просто бъди по-общителна, вкл. се в разговори, когато имаш какво да кажеш, а не само за да се направиш на интересна пред другите. Използвай чара си на момиче, винаги помага. Помятай малко опашка (ако си над 16-17г. говоря) и сичко ше се нареди.

Unikalno_Razli4en
05-16-2007, 13:01
Оф нз ве4е какво да правя и поради тази при4ина ре6их да се обарна към вас.Мн искам да се променя , но не мога :smt010
Зна4и имам много малко приятели и другите хора не ме възприемат такава каквато съм-малко срамежлива, не отракана , кротка ...
от моя клас вси4ки са някви отжорени и аз мога да се забавлявам. но просто нямам такова 4увство за хумор . Когато се правя на отворена изгляждам като клоун . Искам и аз да мога да се отпусна и да се забавлявам и просто да бъда като другите, но не мога :smt010
ПС:сори за гре6ките ама не сам свикнала да пи6а така

Sramejliva,krotka... sigurno si i mila, nejna i dobra po du6a ? Tova sa prekrasni dobrodeteli, koito mnogo malko hora pritejavat, zasujelanie... Ne biva da se rukovodi6 ot mnenieto , povedenieto i modata na drugite. Ti si si ti, trqbva da ima6 sobstveni principi, vkusove, stremeji.V dne6no vreme tova, koeto e normalno, horata ( v 4astnost mladite) go vuzpriemat kato nenormalno, i obratnoto - tova, koeto ne e normalno go vuzpriemat kato normalno. Tova e nai-grubata gre6ka! NEtrqbva da se promenq6, za da privle4e6 vnimanieto kum sebe si, naprotiv, trqbva da razvie6 tova, koeto pritejava6 kato cennost o6te pove4e! Tova, 4e ne te haresvat, pokazva kolko sa ograni4eni tezi hora.
Пази топлината на сърцето си!
Пази светлината на ума си!
Пази свободата на душата си!
Пази силата на духа си!
Ne zabravqi koq si i kava si! Ti si sramejliva i krotka, ostani si takava, ne se poddavai na izku6eniqta na jivota, za6toto toi e mnogo kovaren! Stremi se da se usuvur6enstva6 neprekusnato, budi dobra, stavai vse po-dobra!

Octofunk
05-16-2007, 13:07
Тая тема не е за този раздел според мен

Digital
05-16-2007, 13:17
Бъди себе си, бъди нещастна и задръстена, йей!
трай па ти бе. сички разбрахме че са те рязали хиляда пъти спри да мелиш.


отпусна и да се забавлявам и просто да бъда като другите,
кои са тия другите бе ? я земи помисли още малко и стига депресии.

tedinci_
05-16-2007, 14:50
Зна4и имам много малко приятели
Няма значение, че имаш малко приятели-разчитай на тях и се отпусни пред тях, така ще ти бъде по-лесно да се отпуснеш и пред другите.Няма да стане изведнъж,иска се време [-X :wink:

kobrichka
05-16-2007, 15:43
Не трябва да се променш,ти си това,които не те възприема той губи.Винаги трябва да вярваш в себе си и да си горда такава каквато си.Копя мн има по света,а оргиналите са мн малко,така че бъди оргинал,а не копие.Вдигни си малко самочувствието :wink:

Uptown_soldier
05-16-2007, 16:03
Оф нз ве4е какво да правя и поради тази при4ина ре6их да се обарна към вас.Мн искам да се променя , но не мога :smt010
Зна4и имам много малко приятели и другите хора не ме възприемат такава каквато съм-малко срамежлива, не отракана , кротка ...
от моя клас вси4ки са някви отжорени и аз мога да се забавлявам. но просто нямам такова 4увство за хумор . Когато се правя на отворена изгляждам като клоун . Искам и аз да мога да се отпусна и да се забавлявам и просто да бъда като другите, но не мога :smt010
ПС:сори за гре6ките ама не сам свикнала да пи6а така

Те всички хора изглеждат като клоуни като се заяждат. Но за да станеш забавна в началото копирай нещо, което смяташ за забавно, а после започни да използваш въображението си и сама, ще измисляш забавни неща или дори цели истории, които да разказваш.
За да се отпуснеш трябва да си в приятна компания, където без никакво притеснение, да се забавляваш. Но за да не се притесняваш сред хора, които не познаваш или не харесваш, трябва да забравиш за тяхното присъствие. Чувствай се спокойна и свободна да изразиш мислите си така както го правиш, когато си с приятелите ти. Не им обръщай внимание, ако те коментират, а копонясвай. Важно е на теб да ти е приятно, а не на някой лай*ар, примерно. И още нещо, което за теб едва ли ще бъде трудност - винаги бъди с позитивна нагласа към всички. Така новите ти приятели сами ще дойдат при теб. Но бъди отворена към тях или иначе казано общувай сякаш винаги си ги познавала. А ако някой те нагруби му отвърни като събереш всички лоши мисли и му ги кажеш още на момента.
Питай, ако имаш въпроси.

BAYO
05-16-2007, 16:05
Вдигни си малко самочувствието :wink:


От там ще тръгнат нещата към по-добро. Мацето хубаво си ти го е казала! Следвай съвета....

koalka
05-16-2007, 17:53
Не всеки може да забавлява и да има чувство за хумор, да бъде остроумен.
Моя съвет е да не се правиш на такава, каквато не си, защото, както сама каза-изглеждаш смешно.
Просто се опитай да контактуваш повече с другите, да се усмихваш, да се смееш, не друго.