PDA

View Full Version : Трици-начин на употреба?



05-16-2007, 13:34
Днес за първи път си купих трици.Пшенични.Мислех,че се пордават сухи,в пакетче(нали уж са натрошени на много ситно костилки,черупки и тнт...)Но моите са в пластмасово бурканче иии има някаква течност-вода нй-вероятно,въпреки че в състава не е упоменато да има вода.Както и да е,искам да питам как се използват?Аз си ги взех,защото в една тема за черните точки казаха,че помагат.Иии направих както е описано в темата-сложих вода да заври,напарих си лицето и си сложих крема-трици.Потърках малко(така съм свикнала да правя с една маска,която си я правих аз.Ползвам я със същатата цел,и си мислех,че и начина на употреба ще е един и същ),но реших да я изчакам да засъхне.След 15 минути я отмих.Лицето ми е много мекичко.Та пускам темата,за да питам дали трябва да се употребява така или съм сбъркала нещо :smt017

strange_soul
05-16-2007, 15:45
a kude si gi vze teq trici
ot apteka li i gore-dolu kolko struvat :roll:

sladko_beb4ence
05-16-2007, 15:51
teq ne gi zn kfi sa ama trqa6e da si gi zeme6 da sa kestenovi za p6eni4nite nz ina4e si go napraila kakto trqa..

sladko_beb4ence
05-16-2007, 15:52
ina4e za teq det az govorq sa v paket4e bejavo-kafqvi i sa napylno suhi4ki

05-16-2007, 20:19
Триците си ги взех от една дрогерия,струваха 1,50лв.Ами аз питах какви трици има и тя ми изкара две такива бурканчета-едното беше с пшенични,а другото със седефени трици.И двете бяха на една и съща марка и с една и съща цена,но като им прегледа съдържанието,продавачката каза,че пшеничните са по-хубави.
Да,аз питах за кестенови но ми каза,че има само седефени и пшенични.