PDA

View Full Version : за момчета



GoLdy
05-16-2007, 13:36
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават

Digital
05-16-2007, 13:38
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават
Подходящо облекло е облекло според случая. А че всички харесват големи декултета и къси поли - така е. Но тва не значи че като отминеш нема си кажат "дееба курвата за нищо не става". 8-[
абе не е лесно :-k

cherinka
05-16-2007, 13:39
Ми тогава нещо средно :-D
Аз си падам по мацки с дрехи в светли тонове.
А туниките, които в момента са на мода, са много добри, защото така хем ти очертават телцето, прибират ти паласките и подчертават гърдите.
Всъщност, не е важно голямото деколте, важна е дрехата, която очертава прелестите ти (но не да изглежда курвенско).

Също много ме кефят мацки с обикновени дънки и някво спортно потниче. Ех, очичките ми остават по такива. :-D

niki000
05-16-2007, 14:01
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават

kurva danebi da e lo6o poniatie?

fak_you_maafaka
05-16-2007, 14:02
На хубав човек всичко му тича :)


k***a danebi da e lo6o poniatie?]
на остроумен ли се прайш?

Uptown_soldier
05-16-2007, 15:14
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават

За каквото и да става въпрос, златната среда е най-добра. А дрехите трябва да са стилни и модни.

BAYO
05-16-2007, 15:28
Да е стилно, не прекалено кичозно, без стил ЦиЦи отвън и тем подобни шитс... както казаха по-горе -> Златната среда е най-добре :D

coteto
05-16-2007, 15:39
kakto kazaxa i edno potni4e moje da bade mn sladko i sexy vajno e i tqloto ne tolkova drexata. :-D :-D

05-16-2007, 17:50
Аз харесвам жени с впити панталони и блузи (може и от тия панталонки дето не покриват дори целия задник)
Разбира се момата трябва да има подходящата фигура за тия дрехи

Роклите и полите ми лазят по нервите

Valserp
05-16-2007, 19:06
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават

Може да пробваш да си се обличаш така както на теб ти харесва, замисляла ли си се? Нарича се "проява на собствен характер" и умните хора го ценят.

oTPoBHa
05-17-2007, 17:56
слагаи там някфа по прилепнала блузка без деколте да ти се очертават формите, някфи по-широчки джинси обувай некфи патъци и си екстра :lol:

MDMA
05-17-2007, 21:26
зависи много-от мястото, от момичето,от теглото.
и с анцунг може да е секси даже повче от колкото с пола :::

05-18-2007, 05:31
aaa super nai posle nqkoi da se interesuva kvo mislim myjete
za men perfektnata i po4ti universalna kombinaciq za vsqko dobre izglejda6to momi4e e tazi : kysa pola prava ne nqkva nagy4kana do kolqnoto ne mn kysa i kurvenska otgore s bustie ili nqkyf potnik ama ako e s bustie da ne e ot teq det mqzat na sutien ami nqkfo po dlyjko mn 6te i se zaradvam kosata trqbva da e vyrzana po nqkyf na4in 6toto ina4e ne vyrvi i dr zadyljitelno visok tok tva mi haresva syjalqvam ili moje bi kysa pola gol kryst visok tok no nai vajnoto obli4ai se semplo syetavai cvetovete 6toto 80% ot kurvenskoto izly4vane idva ot ki4a ot si4kite izli6ni evtini i dryn4a6ti djundjurii deto visqt ot momi4etata

gPa3HuTeJl
05-18-2007, 08:54
Момичето в подписа на БАУО е пример примерно в този случай за добре облечено момиче... или п1к место пола някак1в панталон...
http://www.websmileys.com/sm/dressed/bek204.gif

BAYO
05-18-2007, 09:30
Момичето в подписа на БАУО е пример примерно в този случай за добре облечено момиче... или п1к место пола някак1в панталон...
http://www.websmileys.com/sm/dressed/bek204.gif

Еми наистина, щом и по женичката ми се заглеждаш :>> голямо пиле си станал, Казанова :D

Гледай ся... принципно аз не си падам мноо по тия дълги поли, щот стана каф именно с тая , та зех я настъпих :D та после ми цика 1 час. Но как и да е, предпочитам по-стрийт. Дънки, блузка(полуовер), обувките(ботушите) и тфа е :>

kofti_nick
05-18-2007, 09:44
Момичето в подписа на БАУО е пример примерно в този случай за добре облечено момиче... или п1к место пола някак1в панталон...
http://www.websmileys.com/sm/dressed/bek204.gif

Еми наистина, щом и по женичката ми се заглеждаш :>> голямо пиле си станал, Казанова :D

Гледай ся... принципно аз не си падам мноо по тия дълги поли, щот стана каф именно с тая , та зех я настъпих :D та после ми цика 1 час. Но как и да е, предпочитам по-стрийт. Дънки, блузка(полуовер), обувките(ботушите) и тфа е :>

Абе не е само той :smt007

BAYO
05-18-2007, 11:00
Момичето в подписа на БАУО е пример примерно в този случай за добре облечено момиче... или п1к место пола някак1в панталон...
http://www.websmileys.com/sm/dressed/bek204.gif

Еми наистина, щом и по женичката ми се заглеждаш :>> голямо пиле си станал, Казанова :D

Гледай ся... принципно аз не си падам мноо по тия дълги поли, щот стана каф именно с тая , та зех я настъпих :D та после ми цика 1 час. Но как и да е, предпочитам по-стрийт. Дънки, блузка(полуовер), обувките(ботушите) и тфа е :>

Абе не е само той :smt007

А бой по дупето? :P :P :P

Sw0rDz
05-18-2007, 11:05
Много си падам по металки т.е облечени в черно с приелпнали дрехи

Nassgerrack
05-18-2007, 11:15
Много си падам по металки т.е облечени в черно с приелпнали дрехи

Много критичен бе :lol:

Черното не е много подходящ доминантен цвят. Не казвам ,че няма хора ,на които им отива, но светлите тонове са за предпочитане.

Аз харесвам всичко ,което изглежда добре. Ако щеш бъди облечена като металка,но да е стилно и да подчертава тялото ти. Не е задължително циците да са навън,но е добре да са подчертани,защото момчетата се заглеждат ;)

gothic_princess
05-18-2007, 11:15
Zdraveite:) mi az nosq postoqnno d1nki obojavam da nosq d1nki i lqtoto-potni4eta,ponqkoga bluzki,a zimata-bluzki,anora4eta ama avera mi iska po tva vreme da slagam poli4ki (k1si) i tem podobni i izob6to ne se s1obrazqva 4e primerno na men mi e studeno...6toto adi 6te sloja polata ama bez 4orapoga6tnik ne stava,a az mrazq 4orapoga6tnik ..!!i az si nosq kvoto mi e udobno p1k toi se mr16ti!!taka 4e mom4eta s1obrazqvaite se i s nas malko p1k vii ako si haresvate jeni4kite 6te gi priemete dori kiloti da nosqt:)

kofti_nick
05-18-2007, 12:28
Момичето в подписа на БАУО е пример примерно в този случай за добре облечено момиче... или п1к место пола някак1в панталон...
http://www.websmileys.com/sm/dressed/bek204.gif

Еми наистина, щом и по женичката ми се заглеждаш :>> голямо пиле си станал, Казанова :D

Гледай ся... принципно аз не си падам мноо по тия дълги поли, щот стана каф именно с тая , та зех я настъпих :D та после ми цика 1 час. Но как и да е, предпочитам по-стрийт. Дънки, блузка(полуовер), обувките(ботушите) и тфа е :>

Абе не е само той :smt007

А бой по дупето? :P :P :P

Ти пък бой 8-[ Виж ква е сладка

http://www.ma3x.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif
http://www.ma3x.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif
http://www.ma3x.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif
http://www.ma3x.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif
http://www.ma3x.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif

05-18-2007, 13:03
господа ,
бих искала да науча от вас кое е подходящото облекло за едно момиче! уж всички харесжат големи декултета и куси поли а после казват 4е този тип момичета са курви , а пък като се облечеш малко по затворено .... пак не одобрават

ако си красива и без дрехи да се пак ще ти отива.

Juicy_Lucy
05-18-2007, 19:12
така..ами аз не съм момче,ама ще пиша все пак :-D

еми според мен това дали си к*рва или не не зависи от тва с какви дрехи ходиш,а дали си лягаш с всеки,който ти се изпречи на пътя и примерно,ако тръгнеш с малко по-разголени дрехи,се обръщаш след всякакви подсвирквания и коментари.просто ignore и толкова.
няма какво да се лъжем-мъжете харесват секси момичета(което не винаги значи да са почти голи де..ама в повечето случаи е така).
някой писа,че ако някое разголено момиче като минава покрай група момчета на тях им текат лигите,а после си казват 'баси и курвата' - еми да..някои от тях просто са си наясно,че никога тя няма да им обърне внимание и затова я наричат така 1 вид..
дрехите верно,че създават някаква представа за човека,който ги носи,но тя не е цялостна..ако момичето си има достойнсвто ,тва,че ходи с деколте до пъпа понякога ,не я прави курва..пък вече,ако е спала с половината град е друг въпрос..
а пък и е тъпо да имаш хубаво тяло и вместо да радваш очичките на околните с него,да си го пазиш егоистично за себе си :P :wink:

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:17
така..ами аз не съм момче,ама ще пиша все пак :-D

еми според мен това дали си к*рва или не не зависи от тва с какви дрехи ходиш,а дали си лягаш с всеки,който ти се изпречи на пътя и примерно,ако тръгнеш с малко по-разголени дрехи,се обръщаш след всякакви подсвирквания и коментари.просто ignore и толкова.
няма какво да се лъжем-мъжете харесват секси момичета(което не винаги значи да са почти голи де..ама в повечето случаи е така).
някой писа,че ако някое разголено момиче като минава покрай група момчета на тях им текат лигите,а после си казват 'баси и курвата' - еми да..някои от тях просто са си наясно,че никога тя няма да им обърне внимание и затова я наричат така 1 вид..
дрехите верно,че създават някаква представа за човека,който ги носи,но тя не е цялостна..ако момичето си има достойнсвто ,тва,че ходи с деколте до пъпа понякога ,не я прави курва..пък вече,ако е спала с половината град е друг въпрос..
а пък и е тъпо да имаш хубаво тяло и вместо да радваш очичките на околните с него,да си го пазиш егоистично за себе си :P :wink:napulno syglasna sym !! :-({|=

`Death`Whore``
05-18-2007, 22:45
Много сте претенциозни...ако е с къса пола, ще я смъмрите, ако е с дълга, настъпвали сте я били. Аз обожавам дългите и средно дълги поли.

shinz1
05-19-2007, 07:48
еми виж..попринцип аз не се обличам някво модерно ама мразя изсулени момичета и т.н...тия къси поли са за лятото ама като видя някоя с къса поличка през зимата веднага ми идва наум каква е...аз лично харесвам момичетата да са облечени в по-ярки цветове..ама нямам впредвид момичето да е изцяло в един и същ цвят..много момичета правят гршката да носят само розово например(розово потниче,розов колан,розови панталони и розови обувки ), а тва е голяма грешка =;
Най-добре се обличай както на тебе ти харесва, недей да мислиш дали ще те харесат момчетата..то щом на тебе ти харесва сигурно и на нас ще ни хареса :D

love_sdv
05-19-2007, 07:48
Права си, няма угодия (знам, че въпросът е към момчетата, ама...)
Иначе каквото и д обличаш - момчетата мразят чорапогащници. Някои даже не го осъзнават. Тия панталонки дато са до средата на кълката или точно до над коляното са много сладки и всички ги харесват. иначе за деколтето.... ако е потниче е добре да е изрязано, тениската е най-добре около врата. за блузите зависи от това с какво си надолу. Всичко обаче е та, че ако си с къса пола, блузата трябва да е... скромна. Ако е голямо деколтето или гол гърба е най-добре най-обикновени (по-добре дълги) дънки.. ;)

AnGeL_oF_dArKnEs
05-19-2007, 08:04
То не ние казваме че сте курви а другите момичета! Когато си облечена по секси от тях те си мислят че са застрашени и че няма да им обърнат на тях внимание момчетата!

Master_88
05-19-2007, 08:21
Зависи как стоят дрехите на самото момиче. Не на всички им стоят добре поли и големи деколтета.

BAYO
05-19-2007, 09:12
Много сте претенциозни...ако е с къса пола, ще я смъмрите, ако е с дълга, настъпвали сте я били. Аз обожавам дългите и средно дълги поли.

Не сме претенциозни, даже напротив. И да ти кажа, и аз обичам повече дългите, от колкото късите, та чак дупарата да ти се гледа. Тфа е отврат пЪк :!: :evil:

ronnkata
05-19-2007, 09:29
Не сме претенциозни, даже напротив. И да ти кажа, и аз обичам повече дългите, от колкото късите, та чак дупарата да ти се гледа. Тфа е отврат пЪк
Я гледаи какво изказване!Браво,браво! :)
Аз също не съм момче ама защо да не си кажа мнениицето :D
Аз се обличам както си искам и не ми пука кои какво ще ми каже.Все ще има някое момче,което да ме хареса,налии? :lol: :lol: :lol:

Valar
05-19-2007, 09:35
Не сме претенциозни, даже напротив. И да ти кажа, и аз обичам повече дългите, от колкото късите, та чак дупарата да ти се гледа. Тфа е отврат пЪк
Я гледаи какво изказване!Браво,браво! :)
Аз също не съм момче ама защо да не си кажа мнениицето :D
Аз се обличам както си искам и не ми пука кои какво ще ми каже.Все ще има някое момче,което да ме хареса,налии? :lol: :lol: :lol:
:shock: :cry:
Последно кво си!?