PDA

View Full Version : Газов Пистолет



Anorcha
05-16-2007, 15:53
Добър ден. Работата е там,че ми трябва СПЕШНО газов пистолет и има 1 подробност- под 18 съм. Плс ако знаете кажете от каде и как мога да си взема газьолка незаконно

OtherDimension
05-16-2007, 16:01
просто му прости .. сигурно е бил пиян ..

bulgarche
05-16-2007, 16:23
Нямаш ли приятели които да се занимават с подобни неща? Е то не приятели де...желателно е да нямаш такива приятелства, а да ги знаеш кои се занимават с това.
Дай пари на някой да ти купи (лоши идеи давам, но поне реалистични)
Вземи си бодигард...моя си го купих 13-14

Anorcha
05-16-2007, 17:10
е добре имам един познат във СИК който може да ми земе пищак.. после ше му дам парите и тогава глей ко става :twisted:

ABSOLUTme
05-16-2007, 17:34
е добре имам един познат във СИК който може да ми земе пищак.. после ше му дам парите и тогава глей ко става :twisted:

кво става? :-s

Anorcha
05-16-2007, 18:49
togaa 6e napraq si4ki daskali na sol i she ogabq si4ki babi v kvartala

koalka
05-16-2007, 18:54
Е, иначе идеите ти са страхотни...

Anorcha
05-16-2007, 19:18
не ве не са майтапя кажете откъде да си зема плс

bulgarche
05-16-2007, 19:53
Само да ти кажа че някои хора разбират от пистолети и не е нужно да ти вадят пълнителя за да гледат с какво е зареден (ако се сетиш да го заредиш). Някой ако ми изкара газов ще го пръсна от бой.
Пък нали се сещаш после какво ще ти се случи ако решиш да го вадиш някъде? То инъче ще ти го приберат и ще отнесеш скромна глоба, но без разрешително си е вече доста зор.
Газов пистолет се взема да си пуцаш на село и да изстреляш 2-3 ракети

bulgarche
05-16-2007, 20:19
Стига да знаеш че е газов, може и да ти се размине само с опърлени вежди, ако реши че трябва да ти го опре в носа.
До сега нито пистолет, нито нож не съм вадил, дори и да имам в мен. Предпочитам без такива неща, защото .... не съм им голям фен за използване на улицата.
Пък и най-малкото ще пробваш да гръмнев във въздуха, че чак тогава да стреляш по хора, при положение че може да се размине и без това.

bulgarche
05-16-2007, 21:22
Нямаш ли си пишка, да си гираеш????
Това за кой се отнасаше?
Айде последните ти мнения да са в така характерните за теб диалози. Сърдиш ли се "че те карам" да продължаваш да пишеш в този тийнеджърски форум?

bulgarche
05-16-2007, 21:45
Е да но той ще го ползва по предназначение - да се отбранява от нападенията на гадни учителки, като ги прави на сол, и ще си изкарва прехраната от пенсии на бабички :)
Аз ползвам пистолетите за играчка, въпреки че си има пишка. По предназначение ги ползвах само когато тренирах спортна стрелба.

05-16-2007, 21:45
въпросът е ОТ КАДЕ МОГА ДА СИ КУПА ГАЗОВ ПИСТОЛЕТ!!! всеки пост който не е е отговор се счита за флууд ! за какво му е си е негова работа.Лице на 18 години може да закупи от всеки оръжеен магазин. Ако си близо враца може да се уреди нещо.

Anorcha
05-17-2007, 06:11
Към автора на темата е това...

Много ми е интересно за какво му е газов пистолет и защо все избягва да отговори на въпроса, а и ми е интересно какво си мисли, че ще му помогне една купчина меки сплави, ако е в кофти ситуация...

guns are for pussies... ;)


значи тва е малко тайна ама.... ще влизам в силова групировка и ми трябва некъв пистолет. няма да убивам споко освен ако не е наложително

kuber
05-17-2007, 09:22
ЩЯЛ ДА ВЛИЗА В СИЛОВА ГРУПИРОВКА...
Малкия е доста надъхан...
ама като му нацепят десетина пъти тиквата ще се сети той...
Ква е тая силова групировка с газови пистолети бе?
Това сигурно са някви малки лапета дето ще се праят на много тежки, но въпрос на време е да ги забележи някой по голям и да им ебе майката...
От газови пистолети смисал няма, по добре си купи някакъв нож.
Щом искаш толкова мнаго пистолет си взедми боен на черно... за съжеление обаче всички бойни пистолети които се продават незконно са "горещи оръжия" - незнам дали ти говори нещо това!

quench
05-17-2007, 09:24
ЩЯЛ ДА ВЛИЗА В СИЛОВА ГРУПИРОВКА...
Малкия е доста надъхан...
ама като му нацепят десетина пъти тиквата ще се сети той...
Ква е тая силова групировка с газови пистолети бе?
Това сигурно са някви малки лапета дето ще се праят на много тежки, но въпрос на време е да ги забележи някой по голям и да им ебе майката...
От газови пистолети смисал няма, по добре си купи някакъв нож.
Щом искаш толкова мнаго пистолет си взедми боен на черно... за съжеление обаче всички бойни пистолети които се продават незконно са "горещи оръжия" - незнам дали ти говори нещо това!

споко бе, той ще си носи кухненски ръкохватки ;)

Anorcha
05-17-2007, 11:34
е не ама истинския е мн скъп на черно- 300 лева. Кат за начало ше зема газов и кат напрая няколко обира- боен

Anorcha
05-17-2007, 14:01
който има газов и иска да го продаде да ми пише-аз съм Anorch