PDA

View Full Version : Протейн и други ....



ГостТ
05-16-2007, 16:26
Здравейте искма да ви попитам какво мислите за протеините креатина и геинерите.Мислите ли ,че имат овреждащ здравето фактор.
Моля кажете ми ,защото ми е важно.

05-16-2007, 18:06
Аре кажете нещо по въпроса де

05-16-2007, 18:47
Ами аз не мисля че имат "овреждащ" ефект стига да ги приемаш както си е написано на опаковката аз лично съм пил и креатин и протеини и нищо ми няма :) само с креатина е желателно да се пие повечко вода ;)

batkodoki
05-16-2007, 19:24
Здравейте искма да ви попитам какво мислите за протеините креатина и геинерите.Мислите ли ,че имат овреждащ здравето фактор.
Моля кажете ми ,защото ми е важно.

в млада възраст стой далеч от тях, независимо какво ти казват разни анаболни треньорчета!

05-16-2007, 22:32
Протеините и т.н. нямат нищо общо с анаболи и такива глупости. Ако имаш достатъчно кинти можеш да ги взимаш спокойно и както казаха само не прекалявай с количеството

batkodoki
05-17-2007, 11:17
Протеините и т.н. нямат нищо общо с анаболи и такива глупости. Ако имаш достатъчно кинти можеш да ги взимаш спокойно и както казаха само не прекалявай с количеството

като не разбирате защо дрънкате глупости?!

с анаболите уж пряко нямат общо, но имат с белтъчния метаболизъм, който пък е в пряка зависимост от определени стероидни нива в организма.
дали ще ги вземате от вън или ще "изнудвате" организма ви изкуствено да ги свръхпроизвежда без да е налице обективна необходимост - все е тая

зобчо
05-17-2007, 18:22
Не се притеснявай жули ги яко !
С креатина пий вода и цикъла не трябва да е повече от 40 дена после почивка още толкова и пак ако си решил... !
Ако е монохидрат ще се оводниш яко :)

batkodoki
05-17-2007, 19:41
Не се притеснявай жули ги яко !
С креатина пий вода и цикъла не трябва да е повече от 40 дена после почивка още толкова и пак ако си решил... !
Ако е монохидрат ще се оводниш яко :)

точно така!!!
ако тежиш 60кг ще ти трябват кум 800литра вода на ден за да спасят /теоретично/ горките ти бъбречета. в противен случай след 5-7 години ще ти търсим донор за трансплантиране..

но това не е важно!

- важно е че ще си имаш хубави, релефни мускули добре оводнени , когато те заравят на бакърена фабрика

who knows
05-30-2007, 17:18
em vij sa proteinite samo po sebe si ne sa vredni znam go ot opit..kreatina sa e ne6to drugo i razli4no..samiq toi sluji,za da ti p1lni muskolite s voda po vreme na trenirovki,za da se ohlajda muskola i da ima6 sila...a proteina vij sa,kat trenira6 i naprqga6 muskola samite muskolni vlakna se nak1svat i proteina sluji imenno za tova,da zap1lva te mesta,kakto i geinera no ralikata m/y protein i geiner e,4e v geinera ima pove4e belt14ini v s1stava si..pil s1m gi i trite i sega piq samo geiner i creatin,no pri kreatina ima edna osobennost,trqbva da se pie samo 2 meseca i 1 da se po4iva ot nego v protiven slu4ai vredi na b1brecite...piq gi i ot opit ti kazvam,4e ne vredat vsimai gi spokoino a proteina moje da ne go spira6 ;)