PDA

View Full Version : kak da go nakaram da POREVNUVA MALKO,ZA DA RAZBERE KAKVO IMA



iohanka_sladuranka
05-16-2007, 15:45
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak dA GO NAKARAM DA POREVNUVA MALKO!!!

penywise
05-16-2007, 15:46
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak da go nakaram da strada!!!

накарай го да ти се изцърка в устата и не гълтай

:-({|=

kobrichka
05-16-2007, 15:51
Първо кажи каква е ситуацията.Ние как да ти кажем като дории не знаем за какво става въпрос.

Presley
05-16-2007, 15:52
С това няма да спечелиш нищо!А и щом не те иска го остави намира ;-) Живей си живота и не се эанимавай с простотии !

BAYO
05-16-2007, 15:53
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak da go nakaram da strada!!!

Защо? Кого?

neverand
05-16-2007, 15:55
Глупава си,много глупава.Като си страдала нужно ли е и друг да страда?И дори да е той,какъв е смисъла ? Отмъщение?За какво ? Вземи се в ръце.

vikipf
05-16-2007, 16:00
С отмъщението нищо не си помагаш... А и ако се опиташ да му отмъстиш, може сама да се оплетеши само да страдаш.. Оставяй го и си намери друг...

Uptown_soldier
05-16-2007, 16:07
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak da go nakaram da strada!!!

Дори да беше написала някой гадна история, нямаше да ти кажа как да направиш така, че някой си, да страда защото той наистина щеше да страда и то повече от теб. Но ще ти дам един съвет: ако той наистина е виновен за нещо, то той ще си получи наказанието, а ти гледай себе си.

sladko_bebchence
05-16-2007, 16:11
ako si mu bezrazli4na prosto nqa na4in ;]

BAYO
05-16-2007, 16:13
Начи в темата за " Могат ли момчетата да обичат истински" защитаваше приятеля си и любовта със зъби и нокти, ся пускаш тема "как да го нараня" .......... аре бегай от тука ве! :evil: Недорасло същество. Земи порастни, стиа с тия детски изцепки :smt011

coteto
05-16-2007, 16:13
taka ne toi a ti 6te strada6 o6te pove4e.zatova ne misli kak da mu otma6tava6 za6toto koito zlo misli zlo namira nali go znae6 tva.s vremeto toi 6te strada dali ot teb ili ot nqkoq druga.

05-16-2007, 16:13
Глупава си,много глупава.Като си страдала нужно ли е и друг да страда?И дори да е той,какъв е смисъла ? Отмъщение?За какво ? Вземи се в ръце.


хах глупава била...и нужно ли е друг да страда,ами да голям е смисъла,нужно ли е било тя да страда,а

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 16:14
IZVINQVAI MNOGO BAYO NO NE ZNAE6 ZA KAKVO STAVA NA VARPROS

cherinka
05-16-2007, 16:14
Ако 'страданието' ти е 'огромно', не се тревожи.
След време ще му се случи нещо много по-гадно от това, което изпитваш или си изпитала ти.

А и за кой стаа въпрос :-D

cherinka
05-16-2007, 16:15
IZVINQVAI MNOGO BAYO NO NE ZNAE6 ZA KAKVO STAVA NA VARPROS
Ами вземи обясни, А?

neverand
05-16-2007, 16:17
Глупава си,много глупава.Като си страдала нужно ли е и друг да страда?И дори да е той,какъв е смисъла ? Отмъщение?За какво ? Вземи се в ръце.


хах глупава била...и нужно ли е друг да страда,ами да голям е смисъла,нужно ли е било тя да страда,а
НАЙ ВЕРОЯТНО СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЮБОВ НАЛИ ??? НАЙ ВЕРОЯТНО ИМАЛО РАЗДЯЛА ИЗНЕВЯРА ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.АЕ МАЛКО ЛАПЕТИИ ТАКИВА СЕ ЗАМИСЛЕТЕ,НА ВСЯКА РАЗДЯЛА ЛИ ТРЯБВА ОТМЪЩЕНИЕ ? ИЛИ ЧЕ ЕДИН ЧОВЕК ЩОМ РЕШИ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ С ДРУГ ? И НУЖНО ЛИ Е ДА СМЕ ЗАВИСИМИ ОТ НЯКОЙ И ДА ПРАВИМ КАКВОТО МУ Е КЕФ,И НАЙ ВЕЧЕ НУЖНО ЛИ Е ДА ПРАВИМ НЕЩА ОТ КОИТО ЗНАЕМ,ЧЕ БОЛИ,ЗНАЧИ ЗАНАПРЕД ТИ КАТО СКЪСАШ НЕКОЯ/НЕКОЙ И ВЕДНАГА ДА ИМА ОТМЪЩЕНИЕ ТАКА ЛИ? МНОГО ДОБРЕ,ОЧАКВА ВИ СВЕТЛО БЪДЕЩЕ И НАЙ ВЕЧЕ ДОБРЕ ИЗГРАДЕН ХАРАКТЕР!

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 16:18
RABOTATA E TAM 4E S MOM4ETO KOETO OBI4AM SME ZAEDNO TO 3 GODINI,NO PROBLEMA E V TOVA 4E MOITE RODITELI NE GO ODOBRQVAT I NE MI DAVAT DA SAM S NEGO,NO AZ GO OBI4AM I NE SE OTKAZAH OT NEGO.DRUGIQ PROBLEM E 4E TOI NE E OT MOQT GRAD A NA 30 KM OT VRACA.VIJDAME SE PO4TI VSEKI DEN I KOGATO SE VIDIM E SUPER,PREKARVAME SI DOBRE.NO NA6ET POSTOQNNO ME NASTROIVAT PROTIV NEGO S TOVA 4E KATO NE SE VIJDAME 4ESTO TOI MOJE DA SI NAMERI DRUGA,VAPREKI 4E MU IMAM PALNO DOVERIE SLED TAKIVA PRIKAZKI AZ ZAPO4NAH DA VQRVAM MALKO ILI MNOGO.POSTOQNNO GO RAZPITVAM KADE I S KOI E BIL I PO4NAHME DA SE KARAME,I NAPOSLEDAK SE VIJDAME MALKO PO RQDKI ZA6TOTO KOLATA IMA MALKO PROBLEMI I POSTOQNNO ZAPO4NAHA DA ME LAJAT NQKVI RABOTI ZA NEGO I AZ KATO GO PITAM I SE KARAME.AZ ZNAM 4E ME OBI4A MNOGO I NIKOGA NE MI E IZNEVERIL NO ISKAM MALKO DA GO NAKARAM DA STRADA ZA DA VIDI KAKVO MI E NA MEN?

neverand
05-16-2007, 16:22
Имаш ли 14 години ?
И я се замисли,родителите или той е виновен ? И като си такава ревнива какво ти пречи човека ? Айде,че на малката госпожица не й е кеф той да се премести да живее при тебе ? а? Осъзнайте се малко и слезте на земята.


И не ми говори глупости,този който обича няма да иска да накара другия да страда!

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 16:24
ne sam na 14 a na 17.i ne kazvam 4e roditelite misa vinovni.v slu4aq vsi4ki sme si vinovni.az ne iskam da go nakaram da strada mnogo a samo da me porevnuva malko za da se uveri 4e o6et me obi4a!!!

`Death`Whore``
05-16-2007, 16:26
Аз лично си получих отмъщението, но не беше то целта. И въпреки това ми стана хубаво...обаче отмъщението е глупаво нещо, защото както говориш, той няма никаква вина, че ти се връзваш на глупости.

BAYO
05-16-2007, 16:27
RABOTATA E TAM 4E S MOM4ETO KOETO OBI4AM SME ZAEDNO TO 3 GODINI,NO PROBLEMA E V TOVA 4E MOITE RODITELI NE GO ODOBRQVAT I NE MI DAVAT DA SAM S NEGO,NO AZ GO OBI4AM I NE SE OTKAZAH OT NEGO.DRUGIQ PROBLEM E 4E TOI NE E OT MOQT GRAD A NA 30 KM OT VRACA.VIJDAME SE PO4TI VSEKI DEN I KOGATO SE VIDIM E SUPER,PREKARVAME SI DOBRE.NO NA6ET POSTOQNNO ME NASTROIVAT PROTIV NEGO S TOVA 4E KATO NE SE VIJDAME 4ESTO TOI MOJE DA SI NAMERI DRUGA,VAPREKI 4E MU IMAM PALNO DOVERIE SLED TAKIVA PRIKAZKI AZ ZAPO4NAH DA VQRVAM MALKO ILI MNOGO.POSTOQNNO GO RAZPITVAM KADE I S KOI E BIL I PO4NAHME DA SE KARAME,I NAPOSLEDAK SE VIJDAME MALKO PO RQDKI ZA6TOTO KOLATA IMA MALKO PROBLEMI I POSTOQNNO ZAPO4NAHA DA ME LAJAT NQKVI RABOTI ZA NEGO I AZ KATO GO PITAM I SE KARAME.AZ ZNAM 4E ME OBI4A MNOGO I NIKOGA NE MI E IZNEVERIL NO ISKAM MALKO DA GO NAKARAM DA STRADA ZA DA VIDI KAKVO MI E NA MEN?

Нормално,като си слабохарактерна ... естест. че ш' се вържеш на думите на вашите... жалко ... за тебе ... за вас. Обричаш го на самота, язък!

FireSweet
05-16-2007, 16:29
Prosto mu obu4ni grub i ne se obru6tai nazah.Nqma smisul.Nqma da se po4uvstva6 po-dobre naprotiv...

cherinka
05-16-2007, 16:30
RABOTATA E TAM 4E S MOM4ETO KOETO OBI4AM SME ZAEDNO TO 3 GODINI,NO PROBLEMA E V TOVA 4E MOITE RODITELI NE GO ODOBRQVAT I NE MI DAVAT DA SAM S NEGO,NO AZ GO OBI4AM I NE SE OTKAZAH OT NEGO.DRUGIQ PROBLEM E 4E TOI NE E OT MOQT GRAD A NA 30 KM OT VRACA.VIJDAME SE PO4TI VSEKI DEN I KOGATO SE VIDIM E SUPER,PREKARVAME SI DOBRE.NO NA6ET POSTOQNNO ME NASTROIVAT PROTIV NEGO S TOVA 4E KATO NE SE VIJDAME 4ESTO TOI MOJE DA SI NAMERI DRUGA,VAPREKI 4E MU IMAM PALNO DOVERIE SLED TAKIVA PRIKAZKI AZ ZAPO4NAH DA VQRVAM MALKO ILI MNOGO.POSTOQNNO GO RAZPITVAM KADE I S KOI E BIL I PO4NAHME DA SE KARAME,I NAPOSLEDAK SE VIJDAME MALKO PO RQDKI ZA6TOTO KOLATA IMA MALKO PROBLEMI I POSTOQNNO ZAPO4NAHA DA ME LAJAT NQKVI RABOTI ZA NEGO I AZ KATO GO PITAM I SE KARAME.AZ ZNAM 4E ME OBI4A MNOGO I NIKOGA NE MI E IZNEVERIL NO ISKAM MALKO DA GO NAKARAM DA STRADA ZA DA VIDI KAKVO MI E NA MEN?

Нормално,като си слабохарактерна ... естест. че ш' се вържеш на думите на вашите... жалко ... за тебе ... за вас. Обричаш го на самота, язък!
Не, бе, недей така.
Тя любовта им ще ги спаси.
Нали се обичат.
Нали никога не са си изневерявали.
нали любовта прави чудеса.
Нали я има.
Нали я изпитва.
Нали има кола.

:smt005

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 16:37
NE SAM SLABOHARAKTERNA,PROSTO KOGATO MNOGO HORA ISKAT DA VI RAZDELQT I TI NE VARVA6 NO V SA6TOTO VREME SE DRAZNI6.NA NAS DVAMATA MNOGO NI ZAVIJDAT KATO VIJDAT KOLKO SE OBI4AME I KAK NE MOJEM EDIN BEZ DRUG I ZA TOVA LAJAT NEGO NE6TO ZA MEN I OBRATNOTO I TAKA BAVNO BAVNO SE POQVQVA SAMNENIETO.AZ GO OBI4AM I TOI ME OBI4A I SME GOTOVI DA NE OBRA6TAME VNIMANIE NA NIKOI S NEGOVITE LAJI.ISKAM PROSTO SAVET KAK DA GO NAKARAM MALKO DA POREVNUVA,A I PO PRINCIP SAVETA ZA STRADANIETO NE E ZA MEN A ZA MOI PRIQTELKI!!!

`Death`Whore``
05-16-2007, 16:38
Ако го обичаше, нямаше да искаш да го нараниш.

cherinka
05-16-2007, 16:44
Оф, омръзна ми от теб.
Ти явно не разбираш от дума.
Не знам тогава от какво ще разбереш.

Дано след известно време се осъзнаеш що за човек си.

malkoto_sladur4e
05-16-2007, 16:47
Да ти кажа понякога наистина мъжете трябва да пострадат както ние сме страдали и да видят какво ни е било в тия моменти на нас!Не че те не страдат ама ние мн повече!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x Ххх!!! :smt013 :smt021 :smt075 :smt066 Дръж се супер гадно с него,не му се обаждай,или ако се чуете се дръж пренебрежително в ирц пиши 100 минути на другите,не на него,заяждай се с него за други момчета,показвай пренебрежениеееее!!!!И че не ти пукаааааа...дори отвътре да умираш!!!!!!!!!!Аз така бих направила ако искам моя да страда :smt066

`Death`Whore``
05-16-2007, 16:48
Не само аз не чета май...момчето нищо не е направило, тя ще го обижда и игнорира.

neverand
05-16-2007, 16:49
Не стига,че му е гадно,че искат да ви скъсат,отгоре нагоре и ти искаш да му правиш гадно ли ? Повярвай,направиш ли нещо такова,той ще те скъса ;)

Deni4ka93
05-16-2007, 16:49
Ne6to ne shvanah,zna4i ti go obi4a6 ama iska6 da go narani6.Nemoje6 bez nego,ama iska6 da revnuva i tova 6te go otdale4i...Az li sym typa ta ne razbiram?neznam...

cherinka
05-16-2007, 16:53
Да ти кажа понякога наистина мъжете трябва да пострадат както ние сме страдали и да видят какво ни е било в тия моменти на нас!Не че те не страдат ама ние мн повече!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x Ххх!!! :smt013 :smt021 :smt075 :smt066 Дръж се супер гадно с него,не му се обаждай,или ако се чуете се дръж пренебрежително в ирц пиши 100 минути на другите,не на него,заяждай се с него за други момчета,показвай пренебрежениеееее!!!!И че не ти пукаааааа...дори отвътре да умираш!!!!!!!!!!Аз така бих направила ако искам моя да страда :smt066
От къде този просто акъл.
Боже!

Толкова ли си зле, че не разбираш, че ще му се върне.
Може да не страда по момиче, а може да има наистина много по-тежък проблем и в един момент, докато се е онесъл в размисли би се сетил за теб, и за това каква ли болка ти е причинал.
Айде гледайте си живота, и по-точното - гледайте как да си го оправите, а не как да си го съсипвате все повече и повече.

Deni4ka93
05-16-2007, 17:36
za vsi4ki koito pisaha:az ne iskam da go karam da strada a samo da porevnuva 6toto e znak za lubov.aza tva kat ne mu se obajda6 vqrno e 6toto posle se darji mnogo po dobre.i az se darja super gotino s nego,ne iskam da kasa s men 6toto 6te umra...koito obi4a znae kakvo e da ne moje6 da si s lubimiq 4ovek...az moga no trudno 6ttoto trqbva da se kriq ot na6te...i vapreki tova az iskam da sam 6tastliva s nego i sam gotova na vsi4ko za nego...nqma da go karam da strada!

koalka
05-16-2007, 17:44
Ако той няма чувства и не го интересуваш, дори и да искаш да го нараниш просто няма да успееш.Ако не му пука, ходи го наранявай.

ooops
05-16-2007, 17:45
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak da go nakaram da strada!!!tva ne e re6enie na problema :!: :!: :!: :!: :!: :!:

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 17:47
AZ NE GOVORQ 4E AZ ISKAM DA KARAM NQKOI DA STRADAT,V SLU4AQ AZ ISKAM GADJETO MI DA ME POREVNUVA A NE DA STRADA.A ZA TEMATA PITAM 6TOTO MNOGO PRIQTELKI ISKAT DA OTMA6TAVAT I AZ PROSTO PITAH ZA NA4INI!!!

05-16-2007, 17:56
nadqvam se da mi dadete predlojenie kak da go nakaram da strada!!!

Акупунктура с основни точки под ноктите
Действа безотказно

Presley
05-16-2007, 18:01
Ако той няма чувства и не го интересуваш, дори и да искаш да го нараниш просто няма да успееш.Ако не му пука, ходи го наранявай.
Кратко,точно,ясно ;-)

bqsna_teenagerka
05-16-2007, 18:03
ИЗОЛАЦИЯ.

05-16-2007, 18:04
Ако той няма чувства и не го интересуваш, дори и да искаш да го нараниш просто няма да успееш.Ако не му пука, ходи го наранявай.
Кратко,точно,ясно ;-)

С акупунктурата няма значение за какво му пука

sladko_bebchence
05-16-2007, 18:36
male sq kat se za4oteh...gorkoto mom4e :smt005

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:10
KAKVO MU E NA MOM4ETO SPORED TEB,KATO ME OBI4A ZA6TOT DA NE E S MEN?

sladko_bebchence
05-16-2007, 19:12
nai6 ko ??popadnalo e na ebati i ku4kata .ko ti e naprailo 4e iska6 da strada kato to ti trqa strada6 be myr6oooooooooo :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt019 :smt019 :smt019 :smt013

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:27
HA AZ I MAR6A :D :D :D :-k .AZ NE GO KARAM DA STRADA!ZA4ETI SE MALKO V PO GORNITE MI NE6AT I VIJ KAKVO PI6I I POSLE ELA VIKAI MAR6A.NE SE OBIJDAM OT HORA ZA KOITO IZOB6TO NE MI PUKA

PeAcH
05-16-2007, 19:29
Kak da go nakara6 da strada???? Samo kadeto ne razbiram smisala!!!! Ne6to opredeleno nqma li da kaje6????

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:37
NE ISKAM DA STRADA A DA POREVNUVA MALKO.I ISKAM DA PREDLOJITE NE6TO!!!

sladko_bebchence
05-16-2007, 19:39
mi kato ste zaedno naprimer kato mine nekoe huba mom4ence kaji "auu 4e e sladyk toq" ili pyk kato si govorite se naprei 4e si vyv disko i izvikai nqkoi tfoi fr da kaje po tela ne6to ot sorta "are idvai ma sh ta opyna na masata" smqtai sh se pobyrka :smt005

`Death`Whore``
05-16-2007, 19:41
Започнеш ли да играеш игрички, с връзката ти е свършено.

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:41
mi kato ste zaedno naprimer kato mine nekoe huba mom4ence kaji "auu 4e e sladyk toq" ili pyk kato si govorite se naprei 4e si vyv disko i izvikai nqkoi tfoi fr da kaje po tela ne6to ot sorta "are idvai ma sh ta opyna na masata" smqtai sh se pobyrka :smt005

BLAGODARQ TI ZA PREDLOJENIETO 6ET OPITAM TEQ DNI!!!

cherinka
05-16-2007, 20:31
Започнеш ли да играеш игрички, с връзката ти е свършено.
Няма лошо.
Ето една идея от мен, където върши огромна работа.
Взимаш телефона на баща ти (или ако имаш друга карта я зареждаш) и си самоизпращаш от този друг тел някакви любовни писамца.
След това твоя фр като вземе да ти разглежда телефона, би трябвало да попадне на тези смс-и, но запомни, че трябва да му обесниш, че този въображаем обожател само ти се натяга, не разбира от дума и не знаеш как да се оттървеш от него. Така приятелят ти ще осъзнае, че и други момчета 'горят' за/по теб и е нормално да изревнува (както искаш в случая).
Изпитан метод! Действа! :-D

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 07:40
[quote=`Death`Whore``]Започнеш ли да играеш игрички, с връзката ти е свършено.
Няма лошо.
Ето една идея от мен, където върши огромна работа.
Взимаш телефона на баща ти (или ако имаш друга карта я зареждаш) и си самоизпращаш от този друг тел някакви любовни писамца.
След това твоя фр като вземе да ти разглежда телефона, би трябвало да попадне на тези смс-и, но запомни, че трябва да му обесниш, че този въображаем обожател само ти се натяга, не разбира от дума и не знаеш как да се оттървеш от него. Така приятелят ти ще осъзнае, че и други момчета 'горят' за/по теб и е нормално да изревнува (както искаш в случая).
Изпитан метод! Действа! :-D [/quote
MNOGO TI BLAGODARQ 6ET PROBVAM I SAM OBEDENA 4E 6ET PODEISTVA!!!