PDA

View Full Version : Za6to ni e da se vlubvame?



FireSweet
05-16-2007, 16:43
hiyuyuuyyiy

`Death`Whore``
05-16-2007, 16:46
Защото всяка връзка ни дава по нещо. Аз мога да кажа какво ми е дала всяка една от предишните ми връзки и нещата не са толкова маловажни. И за да не звучи студено, разбира се, развиваме се емоционално. Боли безумно много, но ако не бях била с предишния си приятел, нямаше да срещна сегашния...

05-16-2007, 16:47
ami nali sme na toq svqt za mn ne6ta,kakto i da po4ustvame bolkata na liubovta.........

cherinka
05-16-2007, 16:47
Za6to vsi4ki iskame da sme vlubeni sled kato znaem kakvo 6te ni pri4ini tova?
Не "всички".
Аз не искам!


Vsi4ki znaem 4e sled kraq na edna vruzka po4ti vinagi ediniq strada,trudno mu e,daje ne mu se jivee.
Това наистина всичко го знаят, но не всички го осъзнават.
Или чисто и просто - хоръта са мазохисти. :-D

danny_f4e
05-16-2007, 17:15
хората имат душа , имат и чувства ... тъга и радост..болка и щастие.. за да изживеем живота си пълноценно трябва да изпитаме тези чувства , независимо дали искаме или не ... а и не можеш да кажеш на сърцето си "не се влюбвай" :wink: можеш да не виждаш нещатата,които не ти допадат , но не можеш да пренебрегнеш чувствата в сърцето си :) ... :roll:

DarknessInside
05-16-2007, 17:20
Анщайн:"Само 2 неща са безкрайни...Вселената и човешката тъпотия...за първото не съм сигурен"
Извод=>Хората са дебили=>Нема логика в действията им=>Се влюбват=>Са дебили :)
Аз лично съм доста влюбен и щатлив :-D

mhm..
05-16-2007, 17:23
dobre,zashto vseki misli za kraq...zabelqzala sum v mnogo temi..neshto ot sorta na..i kvo shte stane kato skusame,i kvo shte stane na kraq...ti oshte si v nachaloto,nishto ne se znae,ti si mislish za kraq... :?

vikipf
05-16-2007, 17:24
А иначе кво щяхме да праим ако не говорим поне 80% от времето или за любов или за секс... Влюбване=> Любоф => Секс ... и пак наново... Хората просто не искат да пртиемат че са се родили сами и сами ше си умрат... Защото най-много ни е страх от самотата... :?

BeBsItO
05-16-2007, 17:34
mhm saglasna sam s tebe, za6to hora vse mislite za kraq?vie za tva i se razdelqte mn barzo s gadjetata si....za6toto o6te predi da e zapo4nalo si4ko,vie mislite kak 6te svar6i!ako jiveete s taq misal,nqma da imate nikoga palnocenna vrazka.....a po temata-mi takava ni e prirodata,tva ne zavisi ot nas....prosto sme takivi,ne mojeme bez taq bolka lubov!

danny_f4e
05-16-2007, 17:43
и аз съм съгласна с това ,че вместо за момента мислят повечето за края... абе хора живейте за момента , живете така,че все едно утре няма да доиде , защото не се знае какво ще се случи утре... може и света да свърши без да сте казали на човека до вас "обичам те" ... според мен не трябва да мислим толкова за края ... даже въобще .. "какво ще стане ако скъсаме?" еми ако си задавате тоя въпрос може само да си набивате депресиите ... въпреки,че въпроса е прост и си има и отговор-нищо няма да стане , няма да умрете .. пък и човека няма нито да е първия нито последния , влязал в живота ви ... всяко нещо си има своя край..дори и живота :) така че горе главата и мислете за хубавите момент с приятеля/приятелката ви ,а не за края..... това е моето мнение :) ...
А по темата по-горе писах :P

koalka
05-16-2007, 17:50
Просто човек е устроен така, че да търси любовта, колкото и да е страдал.Говоря по принцип, защото има и някои, които се отказват от нея и не се влюбват повече.
Ако щеш дори, хората имат нуждата да изпитват това чувство, да го изживяват отново и отново.Без него те са някак празни или може би така се чувстват.

Uptown_soldier
05-16-2007, 17:52
Просто е: всеки има нужда от любов и за това я търси.

zoben_pitbul
05-16-2007, 17:55
Истинската любов не се нуждае от обяснение.Ако си се влюбил ИСТИНСКИ поне веднъж въпроса защо просто не стои-защото е неземно чувство.Да,заслужава си всичко,което можеш да изпиташ след това.Страданието идва именно защото е толкова хубаво,само това ще кажа на тези,които мислят,че любовта е гадна.

NaNa_SladuRana
05-16-2007, 17:59
А бе това на никой не му е изтребвало,но просто се случва!!!

05-16-2007, 18:00
Влюбване? Любов? Я не се занасяйте

Като почнете с това пуберско превъзнасяне направо ми се повдига

bqsna_teenagerka
05-16-2007, 18:32
:? ами то ти идва от вътре бе 4овек...ти не можеш да спреш любовта тя нахлува без да пита :wink: слу4ва се да се влюбиш и в 4овека който най малко о4акваш! :roll: идва връхлита и не пита после си отлита...не можеш да ззаповядаш на сърцето (казвам го за стотен път)
;-) не ми се вярва 4е света ще живее без любов..няма да е интересно...няма да има за кого да пла4е6 за кого да живееш...абе НЕ МОЖЕ БЕЗ ЛЮБОВ

koalka
05-16-2007, 18:34
Влюбване? Любов? Я не се занасяйте

Като почнете с това пуберско превъзнасяне направо ми се повдигаЗащо реши, че е превъзнасяне?Познаваш ли ни?

Digital
05-16-2007, 18:41
Деба почват да ми излизат пъпки от тъпите ви дискусии за тва дали има любов или не 8-[

malkoto_sladur4e
05-16-2007, 18:46
Ами просто природата така ни е създала \:D/ :mrgreen:

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 18:49
ami to vsqka vrazka ima svoq krai i rano ili kasno vseki strada.no trqbvada se radva6 4e si izjivqla ne6to hubavo 4e siizpitala ne6to hubavo otkolkoto da ne si.sled kraq na vsqka vrazka idva na4aloto na nova!!!

sladko_bebchence
05-16-2007, 18:50
za6toto po-hubavo ot lubovta nqma (pone za mene).nqma kak da ne boli - da obi4a6 zna4i da boli ,no nepravi li tova lubovta po-silna.az bez lubov ne bih mogla da jiveq da zn 4e ne obi4am nikoi/ili neharesva.sh se 4uvstvam nqkak mn samotna i jivota prosto nqma smisyl za men.

05-16-2007, 18:53
За да можеш да напишеш поредната жалка тема в този жалък форум.

За да имаме поредната причина да страдаме, да се превиваме от болка и гняв.

За да можеш да се самоубиеш, достигнал пика на психическият си дискомфорт.

За да може да се ядосваме на хора, с които е било хиляди пъти по-добре да не се запознаваме, но въпреки това сме го направили, защото сме плод на един глупав дизайн !

05-16-2007, 18:55
Защо казваш всички ;) ?

love_my_nose
05-16-2007, 19:10
Любовта е като пръднята-идва когато най-малко я очакваш и оставя трайна диря........

BWald0rf
05-16-2007, 19:25
Първото нещо което си помислих кат прочетох заглавието на темата беше-ми ей така за разнообразие....
Всъщност мисля..че ако не обичаме и не сме обичане бихте ли казали защо живеем?..За кого?За какво?..Любовта ни дава сили и желание да продължаваме напред...Когато си влюбен не се ли събуждаш всеки ден с усмивка и с мисълта че ще го/я срещнеш и ще сте заедно и щастливи??..За болката почти всички тука може би знаят какво е болката от любовта...но лично мое мнение е че тя ти донася пъти повече щастие отколкото болка ;)

PeAcH
05-16-2007, 19:34
Lubovta e nai hubavoto ne6to na sveta,tq pravi jivota ni po hubav,po vajen,da obi4a6 i da bade6 obi4an e tolkova krasivo,nqma drugo 4uvstvo,koeto da moje da zameni lubovta,makar sled neq da ima mnogo bolka i salzi (v pove4eto slu4ai)!!!!S dve dumi kazano,bez lubovta,nikoi 4ovek ne moje da jivee,kolkoto i boleznena da e tq!!!

PaRkInSoN
05-16-2007, 19:35
То идва от само себе си ти не го искаш!

fuckloveee
05-16-2007, 20:16
ohh mi za6to ...vqrno 4e posle strada6 i ti e gadno sled kra qna vsqka vryzka no kogato si vluben si na 7-moto nebe ot 6tastie nali?hubavo ti e iska6 vinagi da e taka ,4uvstva6 se po 6tastliva ot vsqkoga i vsi4ki se vlubvat vypreki 4e nakraq ne vinagi sry6va dubre ...no kakto se jkazva jiveqt smao vlubenite vsi4ki ostanali prosto sy6testvuvat.. :smt016

cherinka
05-16-2007, 20:25
Всъщност мисля..че ако не обичаме и не сме обичане бихте ли казали защо живеем?..За кого?За какво?..Любовта ни дава сили и желание да продължаваме напред... ;)
Не знаех, че без любов, аз няма смисъл да живея.




Любовта ни дава сили и желание да продължаваме напред
А, стига, бе. Недумай. :smt005


че ако не обичаме и не сме обичане бихте ли казали защо живеем
Що пък смесваш обичта към някой близък или вещ с любов.



За да можеш да напишеш поредната жалка тема в този жалък форум.

За да имаме поредната причина да страдаме, да се превиваме от болка и гняв.

За да можеш да се самоубиеш, достигнал пика на психическият си дискомфорт.

За да може да се ядосваме на хора, с които е било хиляди пъти по-добре да не се запознаваме, но въпреки това сме го направили, защото сме плод на един глупав дизайн !
Искам да се запознаеме. :-D

kofti_nick
05-16-2007, 20:29
Za6to vsi4ki iskame da sme vlubeni sled kato znaem kakvo 6te ni pri4ini tova?Vsi4ki znaem 4e sled kraq na edna vruzka po4ti vinagi ediniq strada,trudno mu e,daje ne mu se jivee.Az v momenta sum s edno strahotno mom4e,mnogo sum vlubena v nego i vse pak ne moga da namerq otgovor na tozi vupros.Kakvo si pri4inqvame nie horata za nqkolko miga 6tastie.Stranno e.Vie kak mislite?


Izvinete me ako ima podobna ili su6tata tema

Мазухисти сме .... :smt005