PDA

View Full Version : Спе6но ми кажете!!!!!!



05-16-2007, 17:55
Ей хора мн лошо постъпих днеска..тафих един джи ес ем :oops: и го дадох в заложна къща .обаче там ми искаха данните от личната карта ,защото исках да сер отърва по-скоро.Сега адски ме е бъзе да не ме хванат!Моля ви кажете ми дали може да ме намерят?има ли шанс да се измъкна?моля ви кажете !!!!
сори ,ако темата не е за тука! [-o<

Violenza
05-16-2007, 17:57
Ти си го заслужаваш да те намерят и да си понесеш последствията!

ABSOLUTme
05-16-2007, 17:57
Надали.Заложните къщи не се обичат много много с куките.Най-много да са те прецакали с парите,които са ти дали,щото са видял,че си на зор.
И все пак защо the fuck крадеш?

05-16-2007, 18:00
estestveno 4e mogat da ta fanat toq 4ovek ot koito si go gepal zvani vav ofisa tam na kot e(mtel,globul,vivatel)te ta zasi4at i..............

Synthetic
05-16-2007, 18:05
Бати крадливите темерутчета.

N0_feAR
05-16-2007, 18:22
Много не му разбирам дали могат да те нямерят или не,но заради такива нагли игеотчета като теб аз вече нямам GSM от цял месец.За кво ти беше да го крадеш...?Ако са ти трябвали пари има много други по-почтени начини...

Forslor
05-16-2007, 19:06
Ако си гепил GSM-a на някой на който не е трябвало да го правиш и ако е някакъв по наперен и заможен . Отива в Полицията казва ...така и така... - мамицата ви и*аам ама телефона го искам намерен. Те от своя страна се обръщат към един от операторите или към всички и съобщават IMEI номера на телефона ,чрез който самият GSM се регистрира в техните мрежи и който неможе да се смени освен ако не се флашне ... та дълга и широка. И разбира се ако през това време телефона е бил продаден намират човека и му казват ,че телефона е краден ... от къде го е купил .. и се разнищва работата.

Обаче не искам да те зарадвам .но вероятноста това да се случи в България и да намерят телефона по този начин е 1 : 1000 000 000.
Всичко зависи от какъв човек си свил телефона и какви връзки има :)

Айде приятни изживявания със съвестта ти :lol:

05-16-2007, 19:40
Един мой френд си имаше мноо проблеми с телефон от заложна къща. Купил си го човека от там и един ден идват некфи куки у тях и му викат ти ли си еди кой си и той ми да аз съм,ми хуу айде качвай се тука в колата. Там си показал телефона, човека на който е бил преди си го познал, и после бой докато не подпише признания, че той го е откраднал.И са некви присъди,чудесии.

И за кво тва?!? Щото некъв дришльо като тебе го е тафил, и после друг да обира пишкира. Дано те хванат!!!

П.П. Не си купувайте никога телефон от заложна къща!!!

bulgarche
05-16-2007, 19:50
Една съученичка на сестра ми си загуби телефона. Видяла си го е в заложна къща и баща ми...освен че й прибра телефона, после и краката му целуваха.
Та може и ти да ядеш хуя ;)

05-16-2007, 20:53
на мен по неква случайност вчера ми гепиха ГСМ-а ...