PDA

View Full Version : Как да се сдобрим?



SeFTeTo
05-16-2007, 17:15
Здравейте! Проблема е следния: скарахме се с едно момиче. Тя е много властна такава.. и не ми приема извиненията. Чесно казано скарахме се за едно нещо, но тя ми каза че не бил там проблема и излиза, че не знам за какво сме се скарали, а тя не иска да ми каже. Групава история.. знам. Въпроса ми е ако знаете как мога да я умилостивя да се сдобрим отново.. Някакви номерца, трикове, който могат да проработят :)

VerryBerry
05-16-2007, 17:39
zaebi q,kato se useti,6te te potarsi no ne se zanimavai s neq...za men tq ne e istinsi priqtel....ako be6e,6te6e da ti obqsni za6to....tolkoz!!prosto zabravq6,vse 6e si nameri6 dr

Presley
05-16-2007, 17:42
Я дай малко подробности де...какви ви бяха отнашенията,какво стана и т.н!А и помисли добре дали вината е в теб,аки е така не се предавай,но ако не е така не и ходи по гъэа ;-) !

VerryBerry
05-16-2007, 17:47
da,be,verno...ama moje i tq da si se prai na vajna...ako vseki pat kogato se karate se darji taka...nqma smisal prosto...zamisli se

SeFTeTo
05-16-2007, 17:53
не съм давал подробности защото е възможно и тя да чете в този форум. Ами отношенията ни преди бяха добри, но не разбрах защо реши да ми се разсърди. Въпроса е, че иска мда пробваме още веднъж и понеже ми я ясно, че тя няма да направи нищо по въпроса искам аз да пробвам, но тя не ми дава един вид... :D

VerryBerry
05-16-2007, 17:56
6tom tq ne poema inciativa-KAKAV E SMISALA?!kato ne6te-mani q i tolkoz!!! :smt017 ko se 4udi6!

SeFTeTo
05-16-2007, 18:03
Проблема е, че настина е възможно и в мен да е грешката, но просто не мога да разбера каква е тя :( Иначе ако бях сигурен, че не съм аз виновния, нямаше да се занимавам. Е, сещате ли се за някакъв начин, подход, по който може пак да потъргне работата :(

VerryBerry
05-17-2007, 04:51
dobre,togava za6to tq ne ti dava vazmojnost da se izqsnite?spored men ako ti be6e vinovniq tq s udovolstvie 6te6e da ti go povtarq i koe-kak 6tqhte da stignete do nqkakva razvraska....ama tuka....tq kato ne ti dava 6ans....mai-mai tq si e prosto zaqdliva....vse pak-MANI Q,BE 4OVEK?