PDA

View Full Version : ПГ по Туризъм "АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ" БАНКЯ



05-16-2007, 18:28
Искам там да кандидатствам с прфесия готвач.Та въпроса ми е някой учи/л ки е там.Имали сайт тази гимназия.И дали някой знае за гимназията хубава ли е,на ниво ли е материала,имали практики всичко квото знаете ще ми бъде от полза.Знам само,че се кандидатства след 8 клас като балообразуващите предмети са химия,биология и бел.Мн ще ми помогнете ако м икажете нещо повече за гимназията :roll:

Fire_Baby
05-16-2007, 18:35
За в Банкя незнам, ама в Правец е същото даскало и не е никак лошо. Ако искаш инфо за него мога да ти дам.

DisturbinThePeace
05-16-2007, 20:52
еми аз уча в ПГ по туризъм "Никола Йонков Вапцаров" и не съм в професия готвач , обаче имам приятели там и казват че е интересно обаче паралелката Туризъм в която аз уча ти е много по-голяма перспектива от тази за готвач , щото от Туризъм имаш диплома 1 , 2 и 3 степен 1 ти е средното , 2 ти е работна степен а 3 ти е специалност демек не готвач ами Главен готвач в хотел или ресторант м управител на хотел и всякви такива , може и барман да станеш ! паралелката Туризъм ти предлага много повече възможности от която и да е друга !!