PDA

View Full Version : Просто да споделя душевните си терзания...



05-16-2007, 18:53
И не само това. Мислех, че кондомите с анай-сигурни и няма опастност. Ама на! Ето, перди 1 час стана гафа. Изхлузи се, не усетихме и той свърши в мен. Трябва да ми дойде след една седмица (на 24-ти). Имахме 15 лева. ТРгнахме по аптеките. Постинора не го произвеждали. (глупости, как така бе?! Наиистина ли?!!) Предложиха не някакво вносно - 30 кинта. И от къде ти 30 кинта?! Чак утре... с малко късмет.
И въпреки това си стискам сама палци. Кошмар....
Та, понеже не мога да си смятан никога овулациите (не мога бе това си е...два дена преди, два дена след, егати кашата!) и сега - паника. Ами ако не успея да взема таблетки?! Шанса да забременея е огромен, нали? Стискайте ми палци...
Благодаря, че изгубихте време да прочетете моята така банална история...не искам съвети...просто имах нужда ад споделя с някого...а ако някой има идея какво да правя (все пак...аз не знам друг изход освен таблетки за спешна), казвайте, защото егати и филма дето се забутах...
Отново благодаря...

Samanta Jones
05-16-2007, 18:58
хапчето му е майката...пък акъла му е бащата
само умната следващия път,че тия работи не са за всеки път... :!:

gafinka
05-16-2007, 19:00
kak postinora da ne se proizvejda be....poprincip osven hap4eta drugo nqma kakvo da napravi6 ama izpii gi kokloto se moje po-byrzo...stiskam ti palci dano vsi4ko da mine o med i maslo

05-16-2007, 19:01
Естествено :roll: . Аз и сега го карах умната...ама не усетих...беше някакъв тъничък кондом...
Ъм...приятеля ми е казал на майка си :lol: . Тя имала хапчета...утре сутринта към 8 30 ще ги пия.Ще са минали са 11 часа и половина...

christina_aguilera
05-16-2007, 19:03
Че вие колко аптеки имате в твоя град, не никъде да няма :shock: А пък ако наистина не намериш поискай от някой назаем да ти даде пари, дори може от вашите да поискаш, примерно да им кажеш, че ти трябват за училище или нещо такова.
Айди успех, дано мине страшното :D

05-16-2007, 19:05
kak postinora da ne se proizvejda be....poprincip osven hap4eta drugo nqma kakvo da napravi6 ama izpii gi kokloto se moje po-byrzo...stiskam ti palci dano vsi4ko da mine o med i maslo
Всъщност се обърках, извинявай. Спряли да ги внасят - ставали много скъпи. В едната аптека били свършили, в другата казаха това. А в третата въобще не докарвали.
Знам, че няма друг изход освен хапче...

ninsy
05-16-2007, 19:07
kak postinora da ne se proizvejda be....poprincip osven hap4eta drugo nqma kakvo da napravi6 ama izpii gi kokloto se moje po-byrzo...stiskam ti palci dano vsi4ko da mine o med i maslo
Всъщност се обърках, извинявай. Спряли да ги внасят - ставали много скъпи. В едната аптека били свършили, в другата казаха това. А в третата въобще не докарвали.
Знам, че няма друг изход освен хапче...

има и други освен постинора ескапеле ли бяха какви бяха незнам нещо такова

05-16-2007, 19:07
Че вие колко аптеки имате в твоя град, не никъде да няма :shock: А пък ако наистина не намериш поискай от някой назаем да ти даде пари, дори може от вашите да поискаш, примерно да им кажеш, че ти трябват за училище или нещо такова.
Айди успех, дано мине страшното :D
Хах аптеки - бол. А пък нашите бяха звъннали да се прибирам вече...от сутринта ме нямаше вкъщи и щеше да стане прекалено напечено :lol: . А денонощните са само две до колкото знам...едната е в другия край на града...нямаше как да ида...а втората е близо до нас, но там казаха че нямали X_x
Мразя си града

05-16-2007, 19:14
Ох, миличка, и на мен ми се случи същото, само че беше още по-гадно - стана точно на нощта на нова година. Прекарвах я с приятеля си в къща в малко градче, там аптеките на 1 януари не работеха, та пих постинора със закъснение от един ден и да не ти казвам какви ужасии са били тогава... напълно те разбирам. Не се притеснявай, щом утре сутринта ще пиеш хапчетата, всичко ще е ок.
Що се отнася до овулацията, погледни си календарчето с първия ден на последната ти менструация. От втория ден отброй две седмици - някъде тогава се пада овулацията.
И успех!

05-16-2007, 19:16
Благодаря на всички :) . Много сте мили...очаквах да ме наречете "идиот" или "тъпачка". Защото вече има сума ти такива теми...е, подобни...наистина благодаря
P.S. мерси и за обяснението как да си сметна овулацията :roll:

05-16-2007, 19:28
6tom na 24ti trqbva da ti doide spokoino , ovulaciqta ti e bila predi 1 sedmica dori i 2dni da pribavi6 tova pravi 5dni ot kakto e minala taka 4e , spokoino {}

bulgarche
05-16-2007, 19:28
98% сигурност, и то само при правилна употреба, каквато вие не сте осигурили

Made_of_Pain
05-16-2007, 20:29
Чудно ми е, като няма и не внасят, майката на фр ти да не е ходила до Италия за да си купи?
За да се предпазиш най-ок, просто не рави секс, като не ти стига мозъка

05-16-2007, 20:49
Чудно ми е, като няма и не внасят, майката на фр ти да не е ходила до Италия за да си купи?
За да се предпазиш най-ок, просто не рави секс, като не ти стига мозъка na teb ti pojelavam 7 mom4eta da si ima6 :-s

Made_of_Pain
05-16-2007, 20:51
и 3 момичета, защото за такова семейство си мечтая.
аз ък на теб ти пожелавам да равиеш бизнеса с ясновидството!

*** твойта майка :lol:

PoLiToOo
05-16-2007, 21:13
P.S. мерси и за обяснението как да си сметна овулацията :roll:

ето мила..изтегли си тая програмка.... http://www.femta.com/

:smt006 :smt006 :smt006

05-17-2007, 08:56
Благодаря на всички :wink:
Made_of_Pain, майка му беше си купувала от Пловдив.
Сутринта приятеля ми влязъл в една от аптеките, които снощи бяха затворени и ми купил...пих го към 9 без 15...точно 12 часа :roll: :lol:
Мерси и за прграмката 8-[