PDA

View Full Version : skusax s piqtelkata si,i sega iskam ujastno mn da si q vurna



bboy_marto
05-16-2007, 19:20
zdraveite,moita istoriq e takava:moita fr se zapozna s edin moi blizak fr i zapo4na se s nego da si govori i da se zaka4at edin drug a na men vuob6te ne mi obru6ta6e vnimanie i ne men edin den mi pisna,otidox pri neq i i kazax 4e kusame,no za sekundi razbrax kakvo sam zagubil.I sea az produljavam da q obi4am i tq men,no se inati ne iska da govori s men i dori ne mo itg na sms i kakvoto i da e vuob6te ob6to kazano inati se,no me xaresva o6te i nz kak da si q vurna plsss pomognete ako mojete ms ot sega :smt009

sladko_bebchence
05-16-2007, 19:22
da be ako te haresva6e nqa6e da te izqbqgva ...qvno ti se iska ama...

PeAcH
05-16-2007, 19:24
Emi kato se inati q zaebava6 i tva e ,kvo i hodi6 po gaza,se edno nqma drugi momi4eta.Hvani si druga i 6te vidi6 kak 6e zapo4ne da revnuva,6te si umre ot qd i 6te razbere kvo e zagubila!!!!!!!!!!!!!!

tedinkata_
05-16-2007, 19:26
emi momchetata ste takiva - kusate s nas posle ni tursete xaxa smeshki..ako e nqkoq mn zabludena moje pak da se vurne pri teb ama.. ne si davai mn nadejdi osobenno ako minalo mn vreme!!! da si mislil predi da q skusash za gluposti!!! a puk vie kvo mu davate saveti che tq bila zagubila ne se znae koi kvo zagubil-ama na zad ne se vrushtaite-i dvamata moje da si nameite po dobri :P [-(

BWald0rf
05-16-2007, 19:41
Ми след като тя се е "закачала" с друг значи си имал причина да скъсаш с нея.Според мен по добре ще е да я забравиш и да си намериш друга вместо да се мъчиш да си я върнеш :)

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:51
nedei da hodi6 po gaza na nqkva si,sveta ne svar6va s neq,ima mnogo momi4eta.kakvo 6et se unijava6 da i se moli6,ako te iska-da e bila s teb.qvno ne i puka za teb.gore glavata i palen napred!!!

victoriq
05-16-2007, 20:18
Ако се обичате не я изпускай!Просто настоявай и тя ще ти прости...Късмет и дано сте мн щастливи...

koalka
05-17-2007, 05:43
Виж, ще те светна за някои работи преди да направиш глупости.
1.Не се унижавай и не я търси.
2.Не си загубил абсолютно нищо и ще разбереш защо в 3.
3.Тя не те обича, защото не можеш да обичаш някой и да не му обръщаш внимание, приятелят ти да е по-важен от теб.Ок?Никога няма да сте щастливи, защото това тя все ще го прави и вие всеки път ще се карате и нищо няма да е като преди.
4.Можеш да я обичаш, но ще я забравиш.Една любов не може да е истинска, ако от едната страна няма чувства и тя да просъществува дълго.

koalka
05-17-2007, 05:45
Ако се обичате не я изпускай!Просто настоявай и тя ще ти прости...Късмет и дано сте мн щастливи...Хахаххаха, и защо тя да му прощава?Кой е виновния според теб в случая и кой трябва да се извини?Ти какво би направила, ако някой на теб така ти прави,а!????

Barbie
05-17-2007, 05:59
Зависи дали тя наистина се е закачала с тоз приятел или авторът е изревнувал прибързано. Ако си осъзнал, че не е имало реална причина да я ревнунаш и да се разделяте - сгрешил си, затова бори се за нея.

Ако все още смяташ, че е имало причина за ревност, то грешката е в нея. Повисли дали си заслужава да се събирате изобщо...

FunkyFresh
05-17-2007, 06:17
ako tq o6te te obi4a6e kvo pe4eli ot tva da ne ti otg na smste da te otbqgva i tn.sa tva 4e ti o6te q obi4a6 nezna4i 4e tq trq da izpitva su6toto kum tebe [-X

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 07:02
проявил си ревност и си действал прибързано,наранил си я...ще трябва сам д аоправиш нещата1

kofti_nick
05-17-2007, 07:52
zdraveite,moita istoriq e takava:moita fr se zapozna s edin moi blizak fr i zapo4na se s nego da si govori i da se zaka4at edin drug a na men vuob6te ne mi obru6ta6e vnimanie i ne men edin den mi pisna,otidox pri neq i i kazax 4e kusame,no za sekundi razbrax kakvo sam zagubil.I sea az produljavam da q obi4am i tq men,no se inati ne iska da govori s men i dori ne mo itg na sms i kakvoto i da e vuob6te ob6to kazano inati se,no me xaresva o6te i nz kak da si q vurna plsss pomognete ako mojete ms ot sega :smt009

Инат е момичето , затова ти бади още по инат ! :::

05-17-2007, 08:53
Хаххаха, пич, преебал си се жестооокооо :-D Ама така е... от male кфо да се учакфа :-D

Presley
05-17-2007, 09:21
Ами поят съвет е да не и тичаш по гъэа!Все пак какво печелиш-тя си преви каквото си иска ,а ти се иэмъчваш!Просто не си эаслужава!Това не е било любов!Не се унижавай и продължи напред...не си сгрешил! ;-)

coteto
05-17-2007, 10:12
Ако си сигурен 4е пак няма да я зарежеш заради некви глупости и я обичаш и тя те обича се БОРИ за нея.
и аз сам имала почти същия проблем (гаджето ми ме зарязваше 2-3 пъти но тъй като го обичам и тои мен и нз кво прай и кво иска но пък го обичах и се върнах при него.и сега сме пак заедно.)
това е от мен

BAYO
05-17-2007, 11:17
Абе тя се е подиграла с теб и то пред очите ти. Зарежи я! От нея ш' стане супер ку*ва след време. Щом е направила така пред тебе и не се е замислила как ще се почувстваш, евала и на "любовта" дето изпитва. На такива им тряя само един :smt014 разговор и до там. Постави я на мястото й, и си тръгни с достойнство!!

oTPoBHa
05-17-2007, 17:29
спокойно, пич.. твойта приятелка е истинско съкровище, дет има един лаф - от друго тесто е месена. просто е усетила моментно привличане към онзи другия. Не ти ли се е случвало и на теб? Остави я да се закача и с други момчета, не я притискай, дай и свобода.. защото доколкото разбирам от описанието , което даде за нея, тя е свободолюбива и самостоятелна личност и не обича някой да и слага прегради.. Тези момичета са рядкост - способни са хем да обичат много силно и в същото време да са с някой друг, само заради самия флирт, ПРИМЕРНО. Без нищо повече. Щом все още те обича, значи няма да тръгне с онзи другия, не се притеснявай. Може би ще се закачат , ама ти не обръщай внимание - закачай се и ти бе. С онзи ще се получи нещо само ако скъсате.. защото тогава ще има повод да се извини защо не е с теб :) звучи много елементарно, ама това си е момичешко мислене. (и за да не ме опровергаят, ще кажа, че много малко момичета мислят по този начин). Тя не е курва.. просто това е нейния си начин да се забавлява , без да отива твърде далече ;)