PDA

View Full Version : xaresvam go no toi se durji mn detski :[



tedinkata_
05-16-2007, 19:32
stava vapros za momche s koeto sme v edno u4ilishte..po malak e ot men s godina.. adski e sladak i go poznazvam samo ot nqkolko meseca a veche qko sum hlutnala po nego no problema e che nz toi kakvo izpitva kum men.. ponqkoga mn nastoqtelno me gleda..usmixva se i e mn mil..no rqdko me zagovarq a po 4esto samo me gleda-po princip ne e pritesnitelen-daje e dosta xaresvan ot momi4eta v daskaloto i ot tva mi e oshte po kofti skoro si uredixme sreshta i az iskax da sam samo s nego ama toi pomukna oshte dvama negovi fr i preeba vs ](*,) nz ve4e si mislq 4e ne iska nishto s men zashtoto kato sme nasame ne pravi nishto osven da me zqpa.. a vijdam kak s drugite momi4eta se durji mn po svobodno mn sam oburkana...ako iskashe da ima neshto s men zashto ne iskashe da se vidim samo dvamata a triabvashe i drugi da vzeme...a na men nadejdata mi beshe to4no na taq srehsta da mu priznaq 4e iskam neshto s nego... :oops: nameci mn mu pravq... i po skype si pishem i tam e super milichak edin takuf shte kajesh 4e i toi si pada po men..daje kaza tam naskoro 4e mislil za men i az nqkva mn se zaradvax a na sledvashtia den v daskalo pak sushtia samo me poglejda i go vijdam s nekvi drugi macki nishto ne pravi po vaprosa a az se umorix ot nameci ve4e kakvo da pravq dali imam shans i nqkoi bi li mi obqsnil povedenieto mu :-k ponqkoga si mislq che samo se ebava s men... :smt009 molq za otg #-o

PeAcH
05-16-2007, 19:39
Ima dva varianta ili stra6no e hlatnal po teb i se pravi na nedostapen,6toto neznae kvo to4no da napravi ilil prosto si mu simpati4na i ne iska ni6to mejdu vas!!!!!!!!

BWald0rf
05-16-2007, 19:58
Може да е хлътнал по тебе и да неможе да се държи с теб както с другите момичета...Когато сте двамата и той не започва тема намери ти нещо за което да говорите ;)

fuckloveee
05-16-2007, 20:00
mi too mom4etata se razvivat mn po bavno ot momi4etata i zatova postypva taka ,moje i da te haresva a moje i prosto da si porednata ili edna ot vsi4ki spored men toi vse o6te nz kfo iska..

victoriq
05-16-2007, 20:25
Според мен те харесва и затова не се държи свободно,просто го е срам или нещо такова...Не иска да е насаме с теб,защото го е срам,абе 99% те харесва!

FunkyFresh
05-17-2007, 06:28
spored mene te hrs oba4e se durji taka za da ti namekne 4e trqbva trud za da go spe4eli6,a i ot li4en opit znam 4e po skype se kazvat ne6ta koito najivo ne bi mogul da kaje! :wink:

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 06:51
ами скъпа и мом4етата познават думата срам!...издебни го и му го кажи!

Presley
05-17-2007, 09:23
ами скъпа и мом4етата познават думата срам!...издебни го и му го кажи!
Еми да и аэ така мисля

bboy_marto
05-17-2007, 10:10
emi az kato mom4e :wink: moga da ti kaja 4e naistita te xaresva i go e sram da ti go kaje na jivo pak i v daskalo se durji taka za6toto trqbva da e na nivo za da ne go mislqt za nqkaf liglio i da mu se podigravat ima6 6ans ne go propuskai :wink:

Th3MaN
05-17-2007, 10:31
според мен те харесва защото и аз съм така например с другите момичета си говора съвсем спокойно но с тези който харесвам се притеснявам и не мога. Може би и той е така. Харесвате но го е страх и не знае какво да направи. Искай пак да се срешнете но му кажи че искаш да сте сами и му признай пък каквото стане.

BAYO
05-17-2007, 10:39
Ми може и да те харесва, че да те запя така. Привлекла си му вниманието, обаче е малък ми се струва още, не знам кой клас е, ама сигурно не се е потапял в тия води още, та да се чувства неловко като е с тебе. Сигурен съм, че иска да ти каже много неща, обаче няма смелост и кураж да го направи. Ще те посъветвам ти да го примамиш на твоя територия, и да действаш. :)

coteto
05-17-2007, 10:45
може би нз как да се държи с едно момиче.
моят приятел ту се държи детски ту като пораснал ама пък си го обичкам(приятелят ми нз какво иска и за тва понякога така се държи детински и прави глупости и после съжалява)

koalka
05-17-2007, 17:50
По-добре това, което написа му го кажи, защото той явно провява интерес към теб, но не схваща намеците.

Malcolm
05-17-2007, 18:52
Еми явно с другите се държи като с по леки момичета, а в теб вижда нещо повече, поне така мисля. Намери начин да разбереш какво чувства към теб.... :wink: