PDA

View Full Version : NAMEK ?



akademika
05-16-2007, 19:42
(izwinqwam se za sljokavicata)

Spored was, nujno li e 16-godishno momiche da e pochitatelka na Umberto Eko, za da razbere, che stom q izprastam do tqh 3-4 puti i jiweq dosta dalech w protiwoolojna posoka, che q hareswam?

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 19:44
bi trqbvalo da razbere 4e q haresva6...

BWald0rf
05-16-2007, 19:47
Естествено е ако го правиш да я харесваш..Просто така няма да биеш толку път..И съм почти 100% сигурна че момичето знае ;)
П.П.-Умберто Еко-Името на розата!?!?!...или се бъркам?

kofti_nick
05-16-2007, 19:47
bi trqbvalo da razbere 4e q haresva6...

mhym ! :-s

Flame_guardian
05-16-2007, 19:48
Със сигурност се е сетила....така или иначе ти трябва да направиш решителната крачка защото ти си момчето и ти я сваляш.

fuckloveee
05-16-2007, 19:51
xax mi est 4e 6te razbere 4e q haresva6 trqq da e typa za da ne shva6ta, moje da znae no da s eprvi 4e ne zabelqzva...

sladko_bebchence
05-16-2007, 19:55
est da ima6e i mene koi da ma izpra6ta :-D

akademika
05-16-2007, 20:06
Ne mi izglejda tupa, ako beshe tupa nqmashe da q izprastam az si hareswam momichetata dolu-gore: malko po-wunshen wid i IQ :) a inache dnesk kato q izprastah i izredih 12 sinonima na krasiwa kato gi rqdqh w po "sila" priwlekatelna posle i kazah che e sladka, posle plenitelna, ocharowatelna, prelestna, krasiwa ... dokato stigna do prekrasna . Ama ne sum siguren za rezultata, mnogo ste se radwam ako me e haresala, stoto naistina si q hareswam.

Sarabi
05-16-2007, 20:19
Какво се занимаваш с намеци? Може да е срамежлива, може да я е страх д се впусне в нова връзка, ако е разочарована от старата, може да не ти вярва достатъчно, да не е сигурна, че си струва да се занимава с нов човек без да го познава, може да си й първото (евентуално) гадже, може да се притеснява, че не може да се целува. Много варианти. Всеки от които си има решение. Само трябва да направиш нужната крачка. Другият път я целуни. Щом го направиш я попитай защо е чакала чак до сега. Просто ти я целуни пръв. Нищо няма да ти стане.

akademika
05-16-2007, 20:22
W momenta prosto si analiziram postupkite, zastoto prosto kogato sum s neq ne moga da mislq trezwo ...

I.Ako q pregurna i q celuna imam dwe alternatiwi nali:
1. Stastliwa
2. Da sum izburzal i da se rezsurdi

II.Ako q pregurna blizko kum sebe si, mnogo blizko ... da izchakam tq da me celune:
1. Stastliwa alternatiwa
2. da se pochuwstwam(e) nelowko i da ne stane

III da chakam (kato s predishnoto mi gadje) da me sgrapchi i da me celune tq:
1.Ste ima mnogo da chakam.
2 Moje i da ne stane.

Flame_guardian
05-16-2007, 20:29
Пълни глупости, кво го мислиш, отиваш, хващаш я и действаш. Ако те отрeже голям праз Следващата! по добре е да деистваш с мислене няма да стане

akademika
05-16-2007, 20:34
Za sujalenie winagi sum analitichen :(

DarknessInside
05-16-2007, 20:37
Трябва да действаш наистина но изчакай момента...ако примерно в момента си мисли "Абе не го харесвам...абе не знам...абе харесвам го...абе не"...и ако и налетиш в неподходящия момент ще го продухаш...изчакай да усетиш че и тя го иска и тогава смело напред ;)

akademika
05-16-2007, 20:41
Blagodarq, leka nost na wsicki, tozi razgowor mi be nujen, zastoto trqbwashe da spodlelq s anonimen slushatel ... za da ne se natowarwam psihicheski :)

cherinka
05-16-2007, 20:56
Може да е срамежлива, може да я е страх д се впусне в нова връзка, ако е разочарована от старата, може да не ти вярва достатъчно, да не е сигурна, че си струва да се занимава с нов човек без да го познава, може да си й първото (евентуално) гадже, може да се притеснява, че не може да се целува. Много варианти.
Или може просто да те възприема като приятел.

koalka
05-17-2007, 05:41
Въпроса е не как го възприема, а дали схваща намека, защото колкото и някой да го възприема така, ако не е само изпращането, а много други неща, то определено ще се досети.
Според мен пък момичето се е сетила, но просто е срамежлива или да се прави на ударена.Продължавай с намеците и, ако си мислиш, че не е схванала просто й го кажи директно и я целуни.Така и така, ако не те харесва поне ще знаеш, а няма да се бавиш в намеци и изгубено време.

FunkyFresh
05-17-2007, 06:32
e 100% e razbrala a i 6tomti pozvolqva da q izpra6ta6 qvno i tq te hrs! :smt060

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 06:46
ми сигорно се досеща.

Uptown_soldier
05-17-2007, 07:39
Със сигурност се е сетила....така или иначе ти трябва да направиш решителната крачка защото ти си момчето и ти я сваляш.

Действай!!!

tedinci_
05-17-2007, 07:59
Аз един път това с изпращането не го разбрах и мн си изпатих,защото той си помисли, че не го харесвам,а не беше така и ........ :smt009 ............Така че може да не се е сетила пък и още да не зн дали те харесва!Изчакай и ще разбереш! :-k

05-17-2007, 08:38
Кой го каза това с "може да се притеснява, че не може да се целува"? Я ми кажете как да го преодолея? МОооляяяя вииии!! Наистина е много кофти като си мислиш, че ще сгафиш още тук.. :cry: То май с практика се научава, обаче има ли нещо, което трябва да знаеш предварително?

А пък по темата: човек, зарежи тъпите намеци! Има и не до там досетливи хора, които даже не изглеждат тъпи!! Както ми казаха на мен: Остави се на течението: тоест(защото аз съм от недосетливите, та за такива като мен) изчакай подходящ момент и Атака!! (:: Няма какво да му мислиш! btw, защо не помислиш и за стария поизтъркан флирт?

Presley
05-17-2007, 08:40
Ами може и тя да е срамежлива ;-) !Не и прави намеци,а просто поговори с нея и и го кажи направо-така имаш най-големи шансове!Другият вариянт,обаче е ако тя не иэпитва нищо към теб, а те има эа преятел....но все пак поговори с нея,може пък да имаш успех!Опитай-нещо няма да эагубиш,даже може да спечелиш!
късмет

malkoto_sladur4e
05-17-2007, 09:10
bi trqbvalo da razbere 4e q haresva6...

Deni4ka93
05-17-2007, 09:24
Emi to e qsno,4e q haresva6 ama tq moje da ne te haresva i za t`va da se prai,4e ne razbira... :( :( :(

sladurankata_
05-17-2007, 10:02
eh de otnovo da sam na 16... i nqkoi da me izpra6ta. Ako togava ne misleh s akala si i ne se pritesnqvah tolkova mnogo- dosta mom4eta 6tqha da spe4elqt... a az se strahuvah i nakraq vse gi otrqzvah! :(

Vij moje da se pritesnqva. az se pritesnqvah 4e naprimer po4ti vsi4kite mom4eta bqha po golemi i me be6e strah 4e o4akvat ne6to pove4e ot koeto mojeh da im dam. pritesnqvah se sa6to 4e bqha opitni a az ne bqh i 4e 6te sgafq...

vij sledva6tiq pat kato q izprati6 Pogovorete si za ne6to ei taka ne nqkakava tema s mnogo mislene I posle kogato tq nai malko o4akva prosto I kaji ne6to milo za neq 4e e hubava ili ne6to takova ppogaliq po lcieto ili de da znam kvo I prosto q celuni! Ako se otdrapne zna4i ili bne te haresva ili q e strah. Pri dvata slu4aq q pitai direktno dali iska da e s teb....ama pls ne po4vai s tiq bebe6ki gluposti ot sorta “ iska6 li da si mi gadje?” napravo q celuva6 I tva e ! ako ti otkaje pitai samo “neiska6 li da si s men “ I moje da I kaje6 kvo izpitva6 kam neq....a ako ne ti otkaje I te nagrabi I tq … eee super ! :D
Aide uspeh ei ! I da kaje6 kakvo e stanalo posle…4e mi pisna tuka samo saveti iskat a ne kazvat kakav e bil kraq na istoriqta ;) . smelo napred :) I uspeh otnovo.

05-17-2007, 10:10
ami spored men ili te chuvstva samo kato priqtel ili chaka da napravish neshto po-seriozno :)

BAYO
05-17-2007, 11:10
Е колко пъти си я изпращал до ся? Кво си говорите, докато я изпращаш? Комплименти нек'фи от сорта, че и е било приятно и ала бала ...? Ако е така - действай, тва е зелена светлина. Ако ли не е нещо от сорта, продължи с упражнението още 2-3 пъти и действай. Ако се дръпне, неа сми. просто. Тъпо е, ама е така.

05-17-2007, 19:36
Blagodarq za suwetite wi (otnosno indirektnite wuprosi na nqkoj, az toku sto nawurshih 17, taka che ne sum po-golqm). Mnogo sum razocharowan, tq naprawi(ili ne naprawi) mnogo nesta, s koeto me nakara da se pochuwstwam taka, che ako q widq blusnata na ulicata da ne se zaticham. :smt010 Dano az da se burkam nesto ( za sujanenie dosega intuiciqta ne me e podwejdala), no qwno ne me hareswa. .... Sled kato zam che GSM-a i w e neq, tq da go dawa na nqkoj drug, toj da me pita za kakwo q tursq stoto "q nqmalo" - a az prez towa wreme da q tursq, zastot osum i mushnal edna roza s belejka w dwora na doma i ... i se bqh zamislil da ne bi majka i da q razpitwa i da i e nelowko; da q pomolq da se widim na kafe da i se izqsnq ....