PDA

View Full Version : Ех, ако и аз бях готин ;[



Rookie
05-16-2007, 19:55
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Flame_guardian
05-16-2007, 19:59
WTF? Според мен първо трябва да си вдигнеш самочуствието. Тези неща които изброи имат малко значение. Поважно е ти какъв си отколкото примерно кви очила имаш

05-16-2007, 20:03
Забрави ланеца!!! :twisted: ама верно тия работи са мн тъпи!и аз мн се дразня как по-продажните мацки ходат по некФи такива тапаци...ама ае здраве да е!!!но има и свястни мацки(не ходат по такива тапаци) :D за което,аз естественно,се радвам!!! :smt008

Gavrosh
05-16-2007, 20:04
Е да тука по Плевен тия са най-лошите и нямаш шанс никоя да ти пусне 8)

fuckloveee
05-16-2007, 20:04
amii vij ne se podcenavai taka ne vsi4ki momi4eta haresvat takiva mom4etata moje da si nai obiknoven i pak da te haresat druj se estestveno i nedei da stava6 edin kato tqh samo i samo da ti oby6tat vnimanie momi4etata ...az naprimer ne haresvam takiv amom4eta koito opisa sig ima o6t emn momi4e koito mislqt taka ...uspeh :smt016

Rookie
05-16-2007, 20:08
забравих да добавя дънкови дрехи тип рокзвезда и бретон наляво/надясно зализан или пък нарязан нарочно накриво ;[

05-16-2007, 20:14
Не е важно какво нямаш, а какво имаш.
Какво имаш, иронични господине?

kat4enceto
05-16-2007, 20:14
ако иска6 да сепревърне6 в поредното педал4е или фешън4е и ако си мисли6 4е така пове4е 6те те харесват то мн се лъжеш!!!или ако иска6 да те харесват само по красота изруси се,обле4и прилепнали дънки разроши си косата и на лов за жени!!!!

Flame_guardian
05-16-2007, 20:14
Излъчвай същността си! Това което си ти! Аз например се обличам така както ми харесва без да ме интересува мнението на околните. Ако прекалено много ти пука ставаш мухлъл и тогава никой не те харесва.

Rookie
05-16-2007, 20:14
Не е важно какво нямаш, а какво имаш.
Какво имаш, иронични господине?
ти да не си и ти от тези лошите, премъдри чичко ;[

05-16-2007, 20:16
Не бе, от добрите съм. Надявах се да изредиш имането си и да ти кажа, че си готин, ама ти ми спъна добротата. :)

Rookie
05-16-2007, 20:18
както и да е, поне ти схвана моята ирония, евала ти ;]

писнало ми е от фешънчета...

BWald0rf
05-16-2007, 20:23
И на мене ми е писнало от фешънчета ;) ..Хаха

NaNa_SladuRana
05-16-2007, 20:23
Ех,ако земята не се въртеше,хората не умираха,нямаше болеси,тъга,омраза,а и ако всичко е прекрасно и весело,всички ако бяха щастливи и лбовта -вечна ----->като в някоя вълшебна приказка за рицари,принчеси,съкровища, ълшебства,феи и всички други екстри ЩЕШЕ ДА Е ЕГАТИ СКУКАТА!!!

05-16-2007, 20:28
Боклуците по кофите и в забрава.
Една личност не трябва да се тормози заради боклуци, защото, най-малкото, е несправедливо.

И все пак ми е интересно какво смяташ, че притежаваш?
повече от техните модерни дрешки и чалгарски виждания.

очаквам хубав отговор, да потвърди доброто ми първо впечатление. :)

Rookie
05-16-2007, 20:33
Ако говорим за обличането - нося това което ми харесва, много се кефя на прилепнали и изчистени тениски, и мразя тези на раета (за жалост те са си точно газарските).

А за музиката - слушам всичко! И чалга слушам, признавам си! Но също така се кефя и на останалите стилове не по-малко, много се кефя на групи като Green Day, Blink 182, Depeche Mode, Linkin Park :D

А дано съм разбрал кво си имал предвид :-k

akademika
05-16-2007, 20:39
Za sujalenie, GOTIN, e mnogo obsto ponqtie, ot razgowora dotuk razbiram, che ako si obleka cherniq pantalon, obuwki i rozowara mi rizka ispanski tip sum... muhljo? Neznam dali e taka, obache az ste se obleka zastotot taka mi hareswa, nikoj ot uchilisteto mi nqma da moje da powtori mojq lichen wkus, dori ste si obleka pantalona ... zastoto wsicki sa s dunki, no napraktika ne se zaglejdam w drugite, a gledam da se obleka az da si se chuwstwam gotin, zastoto si gotin kogato se chuwstwash takuw.

Flame_guardian
05-16-2007, 20:48
"az ste se obleka zastotot taka mi hareswa, nikoj ot uchilisteto mi nqma da moje da powtori mojq lichen wkus, dori ste si obleka pantalona ... zastoto wsicki sa s dunki, no napraktika ne se zaglejdam w drugite, a gledam da se obleka az da si se chuwstwam gotin, zastoto si gotin kogato se chuwstwash takuw."
- съвсем вярно. Това казах и аз

Rookie
05-16-2007, 20:51
Така трябва, но много хора го правят насила, един вид да са "в модата"...

премъдрият чичко :)
05-16-2007, 20:52
Момиче съм.
Няма да се отклонявам повече от темата. Сериозна е, заслужава концентрация и внимание :)

За щастие все още има стойностни хора. Това ми помога да не се дразня от фешъни и всякакви други стадни, просто ги подминавам с мълчанието и безразличието на по-мъдрия. Безмислено е да се реагира по друг начин. Защо не правиш същото?

Гадже ще си хванеш, ако нямаш. /за справка - изречението с по-тъмен шрифт :)/

лелка
05-16-2007, 20:53
За щастие все още има стойностни хора.

05-16-2007, 20:59
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Поне педалски дънки и островърхи ботушки имаш ли? Ако и това нямаш губиш всякакви шансове

05-16-2007, 21:04
мен п1к ми харесват такиа мом4ета дет ло6и си падаи и тез някви обикновени ем не стаат тва е ко да праим п1к ии нз как изглежда6 6от от обикновено до обикновено има разлика

gPa3HuTeJl
05-16-2007, 22:22
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

С едно изречение ти описа типичните софииски селяндури...

05-16-2007, 22:29
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

С едно изречение ти описа типичните софииски селяндури...

Ти от кое селце си? В София има селяндури защото всички от твоя край и от други забравени от бога и подминати от цивилизацията местенца се изсипват тук за да си търсят късмета

gPa3HuTeJl
05-16-2007, 22:37
Ако обичаш преди да говориш питай... От София с1м.. казвам защото всеки втори е селянин... абе к'во се обеснявам на смешник като тебе...

bibonka
05-16-2007, 22:41
Аз пък ако бях на кичури и се обличах с клинчета ,щях да бъда с мойте любими момчета ... за съжаление не ходя на солариум,не ходя да пазарувам в мол-а и не си слагам 3 тона грим на лицето,т.е. не слагам грим :( Не нося сребърни,златни,пандельочо сани пантофки ... и прическата ми не е филирана с бритон :( Чувствам се комплексирана :(

05-16-2007, 23:18
emi sq az mn haresvam rozoviq cvqt....ama to ne e vajno koi kak se obli4a ti kvo gleda6 maina drugite kefi sa na sebe si i tva e......a ako naisti si misli6 4e sao po tozi na4in 6e si fane6 gadje probvai moje pa da se polu4i no 4esno kazano az mn ne si padam po takiva naduti plujaci det kat sa praat na fe6ani si mislqt 4e sa hvanali gospot za onaq rabota.......taka4e ::: awe svirkai si we kvo ti puka :smt005 :smt005

die_die_my_darling_
05-16-2007, 23:46
ако спреш да се оплакваш и се поугледаш може би....

koalka
05-17-2007, 05:31
Точно пък тея момчета са ми най-противни и най-лигави.Само тъпачките ги харесват, с които са с тези момчета само за една вечер.Водят се големите свалячи, а кой знае какви сдухльовци са.
Не знам сега каква е тая "мода", но определено има момичета, които не ги харесват, има хубави момичета, които харесват момчета без да са руси и да приличат на ******* и да са сложили онея очила `дето всеки втори ги има.

rakiQ
05-17-2007, 06:22
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

ми искам да ти кажа че супер много се радвам когато видя различно момче от другите педераси!!!! са не е нужно да правиш нещо което ти не искам а го правиш само и само за да хванеш някфо гадже.........
искам да ти кажа че ти според мене си готин щом не носиш розови блузи ,броеници некфи фешън прически......мисля че тая мода за момчетата стана банална и никога не ми е харесвало едно такова педерастично момче.....направо като го видя се цепя от смях :-D
тъй че няма нужда да се правиш на някаф и да играеш няква роля за да имаш гадже .... ::: :-)

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 06:53
според мен може да не ставаш поредния мангал! :? мани ги тия нафуканоте ти бъди себе си и ще си намериш някоя свяастна

CrazyInLove
05-17-2007, 07:04
Радвам ти се,че не си от тези така наречени "фешъни".Ами бъди себе си и не играй някаква роля има свестни момичета които ще го оценят хайде успех :)

Presley
05-17-2007, 07:05
както и да е, поне ти схвана моята ирония, евала ти ;]

писнало ми е от фешънчета...
И на мене...сельовци.... #-o

Ice_Queen_
05-17-2007, 07:11
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Ако си присадиш акъл и малко стъпиш на земята да!С такива тъпи теми(искренно се надявам да е казано с ирония!,но ако наистина си задаваш тоя въпрос.. :smt011 )...мммм , не!

Uptown_soldier
05-17-2007, 07:32
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Ако ще се харесваш като това, което си описал го направи. Но това няма да ти реши проблема. Просто го давай с повече самочувствие, хумор, общителност и т.н. Така ще си готин, а не като се направиш на .?. и аз не знам на какъв точно. :smt017

05-17-2007, 09:00
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Хахаххаха!!! Ми ако искаш некфа супер мацка която изглежда като извадена от корица на модно списание, сори батка, ма неа го бадее!! Иначе шансовете ти са налице. Особено след като нямаш изброените по-горе "окраски" :lol:

бтв, чичкото кефи!!

05-17-2007, 10:56
Пич и аз не съм фенъш обличам се както на мен ми харесва,ако искаш готина мацка отиваш на фитнес тренира здраво хем тренираш хем може да си хванеш гадже казвам ти го от личен опит :-D Така че като станеш мн здрав и всичк мацки ще ти се лепят :wink:

gangstata
05-17-2007, 10:58
ohh mn se draznq na takuv tip mom4eta,puk i ne moga da si predstavq da sum s mom4e,koeto 6te obru6ta tolkova vnimanie na vun6niq si vid...4ak mi izpederastqvat

flower.lina
05-17-2007, 11:16
6to ne si ostavi6 skype :?: :roll:

Rookie
05-17-2007, 11:17
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Ако си присадиш акъл и малко стъпиш на земята да!С такива тъпи теми(искренно се надявам да е казано с ирония!,но ако наистина си задаваш тоя въпрос.. :smt011 )...мммм , не!
бе аз акълец си имам.

да, ирония е, не знам защо не я усетихте #-o

мъдрия чичко
05-17-2007, 14:55
^Не усетиха иронията, защото интелигентността им не се разпростира чак до такива висини.
(внимание - ирония!)

Това, че някой се съгласява с теб за нелепостта на поведението и външността на фешъните, не значи, че наистина е съгласен. Това може да издава същия този фешънски инстинкт, против който си говорим - в темата е прието да се плюва против определена група хора и всички го правят, за да не вземат случайно да се отличат от тълпата и от модата. Разбираш ли...става въпрос за манталитет, не само за дрехи.

Digital
05-17-2007, 15:24
да, ирония е, не знам защо не я усетихте
аз знам

D M X
05-17-2007, 15:27
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

Пич си, споко ;)

SouL^*DiViNe
05-17-2007, 16:49
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[
ей..цепиш мрака =D> Та по темата:ДА,имаш шанс да си ``хванеш` гадже и той не е малък.Ай Успех O:)

penywise
05-17-2007, 16:51
Абе нямам си розова тениска, не съм на руси кичури, нямам броеница (анални топчета), нито пък очила покриващи 1/2 от лицето ми, също така и борцовки, и не гледам на кръв...

Според вас имам ли някакъв шанс да си хвана гадже ;[

бате никъв шанс...

трябва да си G, G, Gggg... и с лек говорен дефект...

пролетна усмивка кинта и двайсе и да гледаш като 100 марки на цяло!

аналната огърлица, фьешън причесчицътъ и спортно-елегантния анцуг са задължителни...

ще измрем без гаджета с тебе :smt010

aP0kAlIpSiS
05-17-2007, 17:07
XiXiXiXi-обичам иронията! \:D/

Ей хвана ме яд- не мога да измисля нищо остроумно за отговор... :smt017

sexy_sladuranka___
05-17-2007, 17:12
Moq frend nqma lanec , rozova bluzka i o4ila koito da pokrivat polovinata ot liceto mu , a go obi4am :) Vdigni malko tova samo4ustvie , za vseki vlak si ima p1tnici :) Pot1rsi lubovta , tq e navsqk1de okolo nas , vitae v v1zduha i ni plenqva . Sigurna s1m 4e pone 10 momi4eta za koito si nqmash predstava v1zdishat po teb tey 4e spoks :D