PDA

View Full Version : nai-gadnoto neshto!



tajni4k0_f
05-16-2007, 20:13
Zdraveite!Vlizam v tozi forum otdavna,no ne sam regnata.Ta iskam da vi spodelq edno moe mnenie.Vseki den gledam temi v tozi razdel ot roda na "kak da go nakaram da se vlubi v men?","toi ne spodelq lubovta mi","kak da q nakaram da me obikne"...i taka natatak.Tova sa temi svarzani s nespodelenata lubov.Vsi4ki znaem kolko e ujasno 4oveka kogoto obi4a6 da ne izpitva sa6toto kam teb.Az sa6to sam go izjivqvala.No naskoro izjivqh ne6to,ot koeto boleshe moje bi hilqda pati pove4e.Bqh s mom4eto,koeto obi4ah i obi4am dosta vreme,vsi4ko beshe kato v prikazka,i svarshi.No prikazkata nqmashe hubav krai,za men si ostava kato tragediq.I sega kogato pomnq bolata ot nespodelenata lubov razbiram kolko po-malka e tq.Za6toto kogato lubovta ti e nespodelena i ne si bil s 4oveka kogoto obi4a6,ti neznae6 kak bi te pregyrnal i celunal,kak bi se darjal s teb.Sega,kogato znam kakvo e da si bil s tozi 4ovek,da si izjivqval vsi4ko s nego,da si se vlubil v nego,i da si razbral 4e pove4e nikoga nqma da badete pak zaedno...tova e bolka.S tazi tema ne iskam savet.Iskam prosto da kaja ne6to na tezi,koito shte si napravqt truda q pro4etat.Momi4eta i mom4eta,koito stradate ot nespodelena lubov,vie se 4uvstvate ujasno,znam.No i vie 6te namerite 4oveka za sebe si...6te poznaete mnogo po-silni bolki ot tazi.6te badete s nqkoi,6te badete 6tastlivi,dokato nakraq vsi4ko ruhne.I taka dokato ne otkriete 4oveka,koito vi zaslujava i koito vie zaslujavate.Nadqvam se da ste me razbrali.
Moje bi temata nqma da vi se stori mnogo smislena,no v momenta az sam v takova polojenie 4e mi bshe nujno da spodelq tozi moi opi dosega.Boli ot lubovta :smt010 No nai-boli,kogato lubovta ti e bila spodelena i nakraq vsi4ko hubavo svarshi kogato nai-malko o4akvash.

Flame_guardian
05-16-2007, 20:18
Аве спокойно днес ти е мн гадно след седмица ще си екстра а сле две може да имаш ново гадже и да си забравила

fuckloveee
05-16-2007, 20:19
jestoko prava si ](*,)

kofti_nick
05-16-2007, 20:22
Zdraveite!Vlizam v tozi forum otdavna,no ne sam regnata.Ta iskam da vi spodelq edno moe mnenie.Vseki den gledam temi v tozi razdel ot roda na "kak da go nakaram da se vlubi v men?","toi ne spodelq lubovta mi","kak da q nakaram da me obikne"...i taka natatak.Tova sa temi svarzani s nespodelenata lubov.Vsi4ki znaem kolko e ujasno 4oveka kogoto obi4a6 da ne izpitva sa6toto kam teb.Az sa6to sam go izjivqvala.No naskoro izjivqh ne6to,ot koeto boleshe moje bi hilqda pati pove4e.Bqh s mom4eto,koeto obi4ah i obi4am dosta vreme,vsi4ko beshe kato v prikazka,i svarshi.No prikazkata nqmashe hubav krai,za men si ostava kato tragediq.I sega kogato pomnq bolata ot nespodelenata lubov razbiram kolko po-malka e tq.Za6toto kogato lubovta ti e nespodelena i ne si bil s 4oveka kogoto obi4a6,ti neznae6 kak bi te pregyrnal i celunal,kak bi se darjal s teb.Sega,kogato znam kakvo e da si bil s tozi 4ovek,da si izjivqval vsi4ko s nego,da si se vlubil v nego,i da si razbral 4e pove4e nikoga nqma da badete pak zaedno...tova e bolka.S tazi tema ne iskam savet.Iskam prosto da kaja ne6to na tezi,koito shte si napravqt truda q pro4etat.Momi4eta i mom4eta,koito stradate ot nespodelena lubov,vie se 4uvstvate ujasno,znam.No i vie 6te namerite 4oveka za sebe si...6te poznaete mnogo po-silni bolki ot tazi.6te badete s nqkoi,6te badete 6tastlivi,dokato nakraq vsi4ko ruhne.I taka dokato ne otkriete 4oveka,koito vi zaslujava i koito vie zaslujavate.Nadqvam se da ste me razbrali.
Moje bi temata nqma da vi se stori mnogo smislena,no v momenta az sam v takova polojenie 4e mi bshe nujno da spodelq tozi moi opi dosega.Boli ot lubovta :smt010 No nai-boli,kogato lubovta ti e bila spodelena i nakraq vsi4ko hubavo svarshi kogato nai-malko o4akvash.

Ех , любов ... Носи ни и радост и тъга ... Прави ни Щастливи в един момент в друг ни кара да се чувстваме зле ... Кво да се прави ... живот ](*,)

one guest
05-16-2007, 21:11
mnogo si prava mila taka e dano pove4e hora go razberat navreme no i ot nespodelenata lubov neizjivqnata su6to boli mnogo tq e kato blqn i po4ti vinagi ostava kato me4ta neizpalnena vapreki 4e az mn se nadqvam s men da se slu4i 4ydoto na obrata ... :(

koalka
05-17-2007, 05:48
Права си.Раздялата боли много повече, въпреки че несподелена любов не съм изпитвала.Просто е логично като си бил с един човек и той примерно да ти изневери, а ти да си луд по него.
А друго е, когато не знаеш какво би било и просто го обичаш.

tedinci_
05-17-2007, 08:07
За жалост всичко написано е истина! :smt022 аз от двата типа, които си изброила в момента съм с ''несподелената'' и темата ти малко ме успокой :wink:

Presley
05-17-2007, 08:13
Ами да-права си!Насйтина много боли ,когато любовта дойде и след това внеэапно си эамине....но какво да се преви-това е животът!Има ,както хубави така и лоши неща...просто трябва да гледаме напред.

coteto
05-17-2007, 10:17
jestoko prava si ](*,)
но ние нали сме си инати и искаме си тоя дет ни е зарязал.
не е ли така докато не го забравим????????????? :smt011

Th3MaN
05-17-2007, 10:36
ми незнам точно кое е по гадно. След като сте били заедно и сте се разделили вече можеш да го забравиш е вярно ще е трудно но ще го забравиш. А ако не си бил с него винаги ще си мислиш че имаш шанс и ще страдаш повече.

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 10:38
Zdraveite!Vlizam v tozi forum otdavna,no ne sam regnata.Ta iskam da vi spodelq edno moe mnenie.Vseki den gledam temi v tozi razdel ot roda na "kak da go nakaram da se vlubi v men?","toi ne spodelq lubovta mi","kak da q nakaram da me obikne"...i taka natatak.Tova sa temi svarzani s nespodelenata lubov.Vsi4ki znaem kolko e ujasno 4oveka kogoto obi4a6 da ne izpitva sa6toto kam teb.Az sa6to sam go izjivqvala.No naskoro izjivqh ne6to,ot koeto boleshe moje bi hilqda pati pove4e.Bqh s mom4eto,koeto obi4ah i obi4am dosta vreme,vsi4ko beshe kato v prikazka,i svarshi.No prikazkata nqmashe hubav krai,za men si ostava kato tragediq.I sega kogato pomnq bolata ot nespodelenata lubov razbiram kolko po-malka e tq.Za6toto kogato lubovta ti e nespodelena i ne si bil s 4oveka kogoto obi4a6,ti neznae6 kak bi te pregyrnal i celunal,kak bi se darjal s teb.Sega,kogato znam kakvo e da si bil s tozi 4ovek,da si izjivqval vsi4ko s nego,da si se vlubil v nego,i da si razbral 4e pove4e nikoga nqma da badete pak zaedno...tova e bolka.S tazi tema ne iskam savet.Iskam prosto da kaja ne6to na tezi,koito shte si napravqt truda q pro4etat.Momi4eta i mom4eta,koito stradate ot nespodelena lubov,vie se 4uvstvate ujasno,znam.No i vie 6te namerite 4oveka za sebe si...6te poznaete mnogo po-silni bolki ot tazi.6te badete s nqkoi,6te badete 6tastlivi,dokato nakraq vsi4ko ruhne.I taka dokato ne otkriete 4oveka,koito vi zaslujava i koito vie zaslujavate.Nadqvam se da ste me razbrali.
Moje bi temata nqma da vi se stori mnogo smislena,no v momenta az sam v takova polojenie 4e mi bshe nujno da spodelq tozi moi opi dosega.Boli ot lubovta :smt010 No nai-boli,kogato lubovta ti e bila spodelena i nakraq vsi4ko hubavo svarshi kogato nai-malko o4akvash.

mnogo si pravq,naistina po dobre da strada6 4e si imal otkolkoto 4e be si...pone az taka mislq.pak i vapreki kraq vajnoto e 4e si bil 6tastliv s toq 4ovek 4e ste se obi4ali,vse pak vsqka vrazka ima svoq krai rano ili kasni,no po dobre da strada6 4e si izjivql tazi trapka!!!

BAYO
05-17-2007, 10:56
Аве спокойно днес ти е мн гадно след седмица ще си екстра а сле две може да имаш ново гадже и да си забравила

Решението!