PDA

View Full Version : Моля виии помогнете ми



05-16-2007, 20:29
Искам да си върна бившото гадже,зарязах го но чувствам,че искам да съм с него.Моля ви помогнете ми.Трябва да направя нещо,от месец не сме заедно не издържамммммм!НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!

kofti_nick
05-16-2007, 20:30
Искам да си върна бившото гадже,зарязах го но чувствам,че искам да съм с него.Моля ви помогнете ми.Трябва да направя нещо,от месец не сме заедно не издържамммммм!НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!

А малко повече инфо ще дадеш ли ? :::

DarknessInside
05-16-2007, 20:32
Не може да си го върнеш...Точка,Фин,Конец,The End....

05-16-2007, 20:33
Искам да си върна бившото гадже,зарязах го но чувствам,че искам да съм с него!
Е защо си го зарязала? :roll:

05-16-2007, 20:36
Искам да си върна бившото гадже,зарязах го но чувствам,че искам да съм с него.Моля ви помогнете ми.Трябва да направя нещо,от месец не сме заедно не издържамммммм!НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!

А малко повече инфо ще дадеш ли ? :::
Инфо ами бяхме гаджета около два месеца и аз го зарязах по много тъпа причина(мислих си,че ми е омръзнал),най-лошото е че на него едва ли му пука за мен.DarknessInside може би си права,но не мога да го изтръгна от мислите си!

Jenkata
05-16-2007, 20:39
Da be tva e super interesno oba4e!Recepta za vru6tane na biv6o gadje!I men me interesuva,samo 4e e nevuzmojno 6toto az bqh zarqzanata :mrgreen: Ina4e bih ti kazala 4e sum go pravila da se vru6tam pri staro fr.Zagovori go ne6to ob6ti ne6ta i izlezte 1 put.ot tam si4ko e lesno :-({|=

DarknessInside
05-16-2007, 20:43
DarknessInside може би си права,но не мога да го изтръгна от мислите си!
1 Ни съм жена ! :)
2 Ми щом ти си го зарязала сиг все още ти се кефи...ама след 1 месец не е гарантирано...отиваш при него почваш да му се натискаш и да му викаш колко ти липсва и Воала ! :)

05-16-2007, 20:45
Da be tva e super interesno oba4e!Recepta za vru6tane na biv6o gadje!I men me interesuva,samo 4e e nevuzmojno 6toto az bqh zarqzanata :mrgreen: Ina4e bih ti kazala 4e sum go pravila da se vru6tam pri staro fr.Zagovori go ne6to ob6ti ne6ta i izlezte 1 put.ot tam si4ko e lesno :-({|=
Мерси миличка!

Мисля,че както и зарязването така и темата я направих спонтанно не мисля че от нея има нужда!Моля даме извините.

05-16-2007, 20:46
DarknessInside може би си права,но не мога да го изтръгна от мислите си!
1 Ни съм жена ! :)
2 Ми щом ти си го зарязала сиг все още ти се кефи...ама след 1 месец не е гарантирано...отиваш при него почваш да му се натискаш и да му викаш колко ти липсва и Воала ! :)

Хах сори,че обърках пола,мерси за съветите ще ги послушам

koalka
05-17-2007, 05:49
Няма смисъл да се връщаш към миналото.Нещата няма да са същите.

tedinci_
05-17-2007, 08:10
Тва да ти е за урок другия път, [-( като искаш да зарежеш някой кат ти умръзне

Presley
05-17-2007, 08:28
Ами няма как!Гледай напред!С времето ще ти мине!

Th3MaN
05-17-2007, 10:50
Прави сметка че момчета имат чувства. Не са ей така. Ако те е харесвал и си го зарязала си представям колко му е гадно. Аз ако съм не бих тръгнал пак толкова лесно. Най-добре според мен е да отидеш и да му кажеш че си сбъркала и много ти липсва и го молиш за прошка. Може и да ти прости но не съм сигорен че ще го направи, а пък ако не те харесва просто забрави.

BAYO
05-17-2007, 12:28
Абе ти направи тая грешка да се върнеш при него, та след време ще си още по-зле и ше се вайкаш, за кфо ли си се върнала към нещо, което вече няма бъдеще. Мда, така е. Миналото никога не се прелива в бъдещето. Просто така е в природата. Нещо, което си отива, значи е трябвало да си отиде и точка. Без повече размисли и страсти.

sladurana2319
05-17-2007, 12:37
emi govori s nego kaji my 4e iskash o6te da ste zaedno i ako toi ispitva o6te 4yvstva kam tebe i ne si e nameril dryga shte se saberete otnovo ;)