PDA

View Full Version : Dupetoo :(((



baby_{}{}
05-16-2007, 20:29
molq vi pomognete mi problema mi e sledniq :
ot skoro pravq sex s priqtelq si i vsi4ko e ok noo onzi den toi iska6e na zadna..mn pati e iskal de..no az imam problem 4ee parvo dupeto mi e mn bqlo i imam malko kosmi po buzite i stoi super grozno no neiskam da gi brusna.. ama to tva da e!
ami drugiq o6te ppo gaden problem e 4e po dupeto si imam edni malki pap4ici to ne sa to4no pap4ici ami to4ki nqkakvi no ne izduti a prosto taka se edno pod kojata i sa nqkvi 4erveno-rozovi ama adski mn se vijdat i stoi vi kazvam mnogo groznooo i s tva bqlo dupe predstavete si me i problema mi e 4e me e sram ot gadjeto vapreki 4e hodim mn vreme ama e mn gadno taka i neiskam iskam da mi e hubavo dupeto i iskam da vi pomolq za nqkav savet kak da gi mahna s nqkav krem ili ne6to da narpavq i az nz..nikoi neznae za toq problem dori i maika mi 6tot ne si spodelqme i iskam da si kupq ne6to i da moga da se opravq sama zatova vi molq za pomo6t..mazala sam se s fondioteni zaradi gadjeto 6tot me e sram mn.. daje onzi den za 1min se saglasih na zadna 6tot be6e malko po tamno i be6e mn qko ama... :(( az samo za tova si mislq toi ko li si misli kato mi gleda dupeto
MOLQ vi daite nqkav savet kakvo da pravq neiskam taka.. :{

bulgarche
05-16-2007, 20:36
Малко на слънчице или в солариума май ще ми е добре. Има и кремове...за белези...то и с другите неща дето се мафеше и пудрите мисля че ще стане
А и едва ли пука къф ти е задника, ако ще и зелено червен да е

Made_of_Pain
05-16-2007, 20:36
Ами , дупе щото ти така каза да си те представям, и аз са си предсавям, че говоря с г_ъ_з .. та.. моя съвете е .. да се изкъпеш :lol:

PoLiToOo
05-16-2007, 21:07
а такам..отиди най-добре на слариум :smt006

SuN4o_F
05-16-2007, 21:16
idva lqto.. izlez na terasata i se pope4i ako ne ti se razpravq sas solariumi {za6toto 6te ti izlezne i dosta skapi4ko} i ne mislq 4e trqbva da se pritesnqva6 tolkova..mahni kosmite s kola maska ili pinseta ako sa malko i gotovo :)

t aZ that u r kissin'
05-17-2007, 08:05
aaah moreto,aaah moreto...na plaja pe4eme si dupeto :-D