PDA

View Full Version : koe e nai-romantichnoto neshto, koeto ste pravili za svoqta



puhkav_mecho
05-16-2007, 21:18
Reshih da pusna oshte edna tema :) nadqvam se da ne vi se stori dosadna i lapeshka, pyk ako vi se stori takava prosto pishete na nqkoi moderator da q zakrie :)


I taka: koe e nai-romantichnoto neshto, koeto ste pravili za svoqta polovinka :wink:


P.S. izvinqvam se, ako se povtarq temata.

05-16-2007, 21:21
Позволих й да сложи нещо в уста :wink:
Беше изгладняла горкичката

vvs_go
05-16-2007, 21:23
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam

puhkav_mecho
05-16-2007, 21:24
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s

05-16-2007, 21:40
Сигурно се е набола и сега ще спи сто години

MakeMeLaugh
05-16-2007, 21:47
Тази събота, която мина:
Много й се ядяха пържени картофки и аз и бях обещал да й спържа.
Ходихме на кафе, след това отидохме у нас, спържихме си картофи (тя помогна, че аз съм малко сакат в кухнята) и хапнахме на една свещ - беше супер якичко.
След това вечерта си бяхме взели сметана... и.. абе невероятно си беше.
А пък тя как се кефеше не е истина.
Много си я обичкам малката ми :)

sladko_bebchence
05-17-2007, 03:38
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s6tom syjalqva qvno ne e .... az pyk mu predlojih da praim sex 6toto mn go be6e sram da go kaje........i gorki4kiq pobyrka sa ot kef haaahhaha :-D

koalka
05-17-2007, 05:28
Е, ако напиването в кръчмата е романтика...Ама различни хора, различни разбирания за тая дума.
Иначе романтични неща много, но това най-запомнящото се е, когато бях болна и не можех да изляза.Той дойде, направи ми закуска и през цялото време ме гушкаше.За мен това също е романтика.

Ice_Queen_
05-17-2007, 06:54
Не можеше ли малко по-нормална анкета ? Не че имам претенций,ама тука има хора,които найстина сме романтични(дори и да не ни личи),а тука нито едното не мога да го кликна.. :|

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 06:56
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s6tom syjalqva qvno ne e .... az pyk mu predlojih da praim sex 6toto mn go be6e sram da go kaje........i gorki4kiq pobyrka sa ot kef haaahhaha :-D :smt005 колко си щедра и добра

sladko_bebchence
05-17-2007, 08:34
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s6tom syjalqva qvno ne e .... az pyk mu predlojih da praim sex 6toto mn go be6e sram da go kaje........i gorki4kiq pobyrka sa ot kef haaahhaha :-D :smt005 колко си щедра и добраemio gorkoto mom4e li4e6e mu 4e si iska ama se prai na typ i nqa6e smelost da si priznae :-D

BAYO
05-17-2007, 11:56
Неам кфо да кажа за по-горе изписаните неща. Секи си е различно настроен, аз кликнах на последното, нзн защо :lol: Щот сигурно видях нещо романтика там се моташе :::

vvs_go
05-17-2007, 13:27
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s ami ne go oceni li az sym pratil sedem 4erveni rozi na sveti valentin edinstvenoto mom4e koeto se seti za neq izob6to i o4akvah ne6to malko edin sms "Mersi mn mi haresvat" no ne tq ne mi prati o4akvah da mi pi6e v skype no ne ne mi pisa posle az i pisah i tq mi kaza mersi no nqma6e nujda tva iskah da kaja 4e mn syjalqvam ne za parite za6toto to4no tezi 50 lv me nakaraha da porrastna mnogo, no me e mn qd za tova 4e nqma6e gram efekt daje se otdale4i ot men i sprq da mi kazva zdrasti mn prosta ako pita6 men sega razbrah 4e tq ne struva ni6to i 4e ne si zaslujava da q psuvam po nqkfi forumi tq ne go zaslujava ne go zaslujavam i az sega si namerih momi4e koeto dyrji na men i se 4uvstvam mn dobre s neq ne se dokazvam tq me priema takyv kakyvto sym a az hi4 ne sym lo6 krasiv sym tyrpeliv sym , vlub4iv, i izob6to ne sym sramejliv(vypreki 4e tva ne e mn hubavo)

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 13:52
ne se qdosvai pone ti e pomognala da porasne6 i vse pak sega si si nameril momi4e s koeto si 6tastliv...

mnogomili4kata-sf
05-17-2007, 16:02
Хах... аз не съм много по тези неща, въпреки, че съм момиче. А имам желание, но нищо особено не ми хрумва. Мога да кажа какво направи мойто мило... нещото, което никога няма да забравя... заведе ме в 10 ч. вечерта извън София, по някви тъмни пътечки да ми набере люляк.... ама огромно количество, чак се чудех къде да го сложа в нас... 8-[ [/i]

puhkav_mecho
05-17-2007, 22:20
Е, ако напиването в кръчмата е романтика...Ама различни хора, различни разбирания за тая дума.
Иначе романтични неща много, но това най-запомнящото се е, когато бях болна и не можех да изляза.Той дойде, направи ми закуска и през цялото време ме гушкаше.За мен това също е романтика.


syglasen sym, 4e e romanti4no \:D/

puhkav_mecho
05-17-2007, 22:23
Не можеше ли малко по-нормална анкета ? Не че имам претенций,ама тука има хора,които найстина сме романтични(дори и да не ни личи),а тука нито едното не мога да го кликна.. :|


klikni tova, koeto nai-mnogo se doblijava za predstavata ti za romanti4na iznenada, apyk i ne zadyljitelno da se klika ne6to ;)

puhkav_mecho
05-17-2007, 22:26
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam


zashto, ne go oceni li :-s ami ne go oceni li az sym pratil sedem 4erveni rozi na sveti valentin edinstvenoto mom4e koeto se seti za neq izob6to i o4akvah ne6to malko edin sms "Mersi mn mi haresvat" no ne tq ne mi prati o4akvah da mi pi6e v skype no ne ne mi pisa posle az i pisah i tq mi kaza mersi no nqma6e nujda tva iskah da kaja 4e mn syjalqvam ne za parite za6toto to4no tezi 50 lv me nakaraha da porrastna mnogo, no me e mn qd za tova 4e nqma6e gram efekt daje se otdale4i ot men i sprq da mi kazva zdrasti mn prosta ako pita6 men sega razbrah 4e tq ne struva ni6to i 4e ne si zaslujava da q psuvam po nqkfi forumi tq ne go zaslujava ne go zaslujavam i az sega si namerih momi4e koeto dyrji na men i se 4uvstvam mn dobre s neq ne se dokazvam tq me priema takyv kakyvto sym a az hi4 ne sym lo6 krasiv sym tyrpeliv sym , vlub4iv, i izob6to ne sym sramejliv(vypreki 4e tva ne e mn hubavo)


bravo pich :) radvam se che vsichko se opravilo pri teb :smt006

Nadelina
05-17-2007, 22:30
Az ne sym pravila nito edno ot izbroenite gore v anketata.. No pyk naprimer na Sv.Valentin mu napisah edno pismo v koeto mu izbroih vsichko koeto haresvam v nego i pismoto stana dyyyyyyyyyyyylgo haha... Dadoh go na bashta mu da mu gu sloji pod vyzglavnicata.. i kato se sybudi da go nameri... Beshe skachal ot iznenada i shtastie... Mmm.. dr kakvo sym pravila.. Primerno na rojdenia mu den (29-ti).. znaeh che she se pribere kym 5 sutrinta u tqh na 28-mi vecherta..demek sled 12 chasa e veche 29-ti.. i kym 3 nqkyde otidoh do tqh.. i napravih s bonboni Lint Dor (lubimite mu) edna pyteka.. ot vratata do legloto mu.. :) MMmm... imalo e oshte mnogo.. ama ako prodalja sig she vi otekcha...

Digital
05-17-2007, 22:51
dadoh 50 lv za buket 4erveni rozi i iskreno syjalqvam
веднъж дадох 5 лева за роза и също искрено съжелявам