PDA

View Full Version : gonoreq



frrf
05-16-2007, 23:15
mojesh li da se razboleesh ot tova bez da si imal polov kontakt??
i kakvo stava ako si sviknal santibioticite i ne mojesh da izlekuvash inkekciata

batkodoki
05-17-2007, 10:08
mojesh li da se razboleesh ot tova bez da si imal polov kontakt??
i kakvo stava ako si sviknal santibioticite i ne mojesh da izlekuvash inkekciata

да, може.
може да се предаде със замърсени битови предмети.

прави се антибиограма ПРЕДИ да се отпочне лечение, която точно показва кум кой антибиотик в чувствителен причинителя и лечението се провежда с него.

05-17-2007, 17:50
a ima lina4in da ne mohe da se dolovi 4e imash gonoreq ?? smisal ima li shans da ne q hvanat ?imam problemi s prekaleno mn bqlo te4enie i surbeji no na ginekolog kato otidoh ni6to ne m i ptrkiha ](*,)

batkodoki
05-17-2007, 18:31
a ima lina4in da ne mohe da se dolovi 4e imash gonoreq ?? smisal ima li shans da ne q hvanat ?imam problemi s prekaleno mn bqlo te4enie i surbeji no na ginekolog kato otidoh ni6to ne m i ptrkiha ](*,)

ВЪЗРАСТ&ПОЛ&СТАТУС/от какво се оплакваш/?

не, няма начин да не "я хванат" ако вс е изпулнено по правилата на мед изкуство!
ако е направна антибиограма - тя ясно показва кум какво те е нападнало и с какво да го лекуваш!!!
но когато се изписват антб "на око" т.е на сляпо - резултата е точно такъв!
а ти защо си мислиш че и сред колегите няма некъдърници и гадни печалбари?! ами пълно е с такива!
а уж не са такива ...само докато им дадем дипломките...толкова е гадно, че чак ми се повдига....

05-18-2007, 19:22
e da ama ni6to ne mi otkrivat a nee normalni 4ak takiva draznenia d aimam

05-18-2007, 19:23
momi4e 16 godini

batkodoki
05-20-2007, 23:46
momi4e 16 godini

ее, та на 16 годишно дете не могат да хванат "гонорея" ли колегите?!

малко вероятно!

особено ако е във връзка с т.н. "нормално бяло течение" /което е толкова нормално, колкото и слона да лети/...

05-21-2007, 18:11
momi4e 16 godini

ее, та на 16 годишно дете не могат да хванат "гонорея" ли колегите?!

малко вероятно!

особено ако е във връзка с т.н. "нормално бяло течение" /което е толкова нормално, колкото и слона да лети/...
moje li sega bez ironiqta 4e ne go shvanah i ne mi pomogna :-k