PDA

View Full Version : grimirane na o4i



05-17-2007, 07:50
zdarveite!
imam malki o4i i iskam da se grimiram v 4erno(to moito kato se sloji na o4ite stoi kato svetlo sivo) i bqlo ta problema mi e 4e ne znam kude trqbva da budat 4ernite senki i kade belite za da mi izglejda po golqmo okoto kum nosa ili kum u6ite(haha)
nadqvamse 4e me razbrahte
ako imate i snim4ci nqma da e lo6o
blagodarq predvaritelno

05-17-2007, 08:09
по принцип за да изглежда окото по-голямо, по-тъмните сенки се слагат на самия клепач, а светлите под веждите (ако искаш границата между двете да е хоризонтална). В другия случай по-тъмния нюанс трябва да е от вътрешната страна, а по-светлия от външната страна на окото... казваш, че имаш малки очи. За да не ги смалиш оптически още повече, като слагаш молив не го слагай и от вътрешната страна на окото, а само от външната, в основата на миглите :wink: а за да не ти стоят черните сенки като светло сиви, нанеси 2 или три пласта в зависимост от ефекта който искаш да постигнеш. Или пробвай преди да си сложиш сенките на мястото да сложеш малко черен молив за очи и после със клечка за уши или с някакво тампонче да го разнесеш... и после ако решиш можеш да сложиш отгоре сенките. Имай предвид че тъмнния грим лесно се размазва (особено сега през летните жеги), така че винаги си носи молив в тебе за да можеш да го коригираш по всяко време. А ако сложеш и спирала, очите ти ще добият още по-загадъчен вид. Ако спиралата ти е прекалено течна и ти слепва миглите, след като я нанесеш можеш с игла или пинцета д разделиш косъмчетата (само полека да не си бръкнеш в очите ) :lol: .еми тва е общо взето, ако имаш други въпроси ще се радвам да помогна доколкото мога :)

05-17-2007, 10:01
mnodo ti blagodarq!!!!predi malko se grimirah probno.pove4e mi haresva kogato senkite sa samo na klepa4a no vseki si ima razli4en vkus :) mnogo ti blagodarq