PDA

View Full Version : Tpva priqtelska postupka li e?



^^puh4e^^
05-17-2007, 10:39
Sega 6te vi pitam ne6ti4ko....Kogato 4ovek skusa s biv6e gadje obiknovenno ili ne go vijda pove4e, ili go vijda slu4aino, ili go vijda za6toto sa v edno daskalo, kvartal, ili za6toto sa v edna kompaniq......no v pove4eto slu4ai ne go vijda vs den v nai blizkiq si priqtelski krug :roll: E....kogato az skusah s gadjeto si, ne iskah da go vijdam pove4e [-X No toi zapo4na da izliza s moita kompaniq.....a horata ot neq mu se radvaha ui kato im e rfriend ottdavna re6iha da go vikat i da tursqt kompanoiqta mu.....Kogato re6ih 4e ve4e adski mn me drazni ( za6toto ima6e i edin period v koito go haresvah sled kato skusahme)im go kazah....no ve4e be6e kusno ili po toi4no te ni6o ne iskaha da napravqt...i sega e s nas postoqnno...daje i na more mai 6e idva s nas :smt019 Az pred nego ne moga da si govorq svobodno, za li4ni raboti....koito bih iskala da spodelq s drugite hora....vseki den TOI ZVUNI NA NAI- DOBRATA MI PRIQTELKA DA Q PITA KUDE 6TE SE SUBIRAME :smt012 E tva priqtelsko li e??? Az se 4uvstvam super tupo kato toi e tam, ne moga da si govorq svobodno....gadno mi e zaradi vs koeto e stanalo....E spored vas tva priqtelsko li e ot tqhna strana ( da go priemat v na6ta kompaniq)

^^puh4e^^
05-17-2007, 10:44
I dori da ne mojete da otgovorite...pls mi kajete kakvo da pravq? Toest kak da preodoleq negovioto prisustvie.....za6toto opredeleno e mn trudno da stanem "priqteli", za6to ne si govorim osobenno...Azprijerno skoro imam rojden den i kakvo...vs 6te pokanq , a nego- ne.....tupo se polu4ava :smt013

05-17-2007, 10:50
I dori da ne mojete da otgovorite...pls mi kajete kakvo da pravq? Toest kak da preodoleq negovioto prisustvie.....za6toto opredeleno e mn trudno da stanem "priqteli", za6to ne si govorim osobenno...Azprijerno skoro imam rojden den i kakvo...vs 6te pokanq , a nego- ne.....tupo se polu4ava :smt013
имаш много алтернативи:Можеш да не се виждаш повече със приятелите си(това е последният вариант),можеш да поговориш с приятелите си извън негово присъстивие за това как се чустваш.Ако ти бяха истински приятели и държаха на тебе щяха да го отхвърлят

sexymalinkaa
05-17-2007, 10:54
Ми да ти кажа според мен...Кажи на твойте приятелки теб или него..да избират сигурно те го познават от скоро а теб одавна...според мен тва не се нарича приятел/ка щот и аз имам такъв случай...девет години съм с моята приятелка и сега сме в ново даскало и тя се запозна с едно момиче станаха неразделни мен рядко ме допускат към тях..но инъче без мен немогат...ахаха сутрин винаги моята приятелка целува първо тази която от няколко месеца я познаваме :smt012 но...аз се правя че не им обръщам внимание.бих казала че те са с мен в трудните моменти но и защото аз имам голяма подкрепа от момичета цялото даскало скача за мен..хаха и аз много си ги бичкам..а при твоя случай е най-добре да ги питаш кой избират теб или бившето ти гадже ! Късмет !!! [-X

05-17-2007, 11:54
Ми да ти кажа според мен...Кажи на твойте приятелки теб или него..да избират сигурно те го познават от скоро а теб одавна...според мен тва не се нарича приятел/ка щот и аз имам такъв случай...девет години съм с моята приятелка и сега сме в ново даскало и тя се запозна с едно момиче станаха неразделни мен рядко ме допускат към тях..но инъче без мен немогат...ахаха сутрин винаги моята приятелка целува първо тази която от няколко месеца я познаваме :smt012 но...аз се правя че не им обръщам внимание.бих казала че те са с мен в трудните моменти но и защото аз имам голяма подкрепа от момичета цялото даскало скача за мен..хаха и аз много си ги бичкам..а при твоя случай е най-добре да ги питаш кой избират теб или бившето ти гадже ! Късмет !!! [-X mi to e malko slojno.....zna4i az tezi hora gi poznavam ot 4 god nqkude i sme blizki.....s godinite kompaniqta se razviva.....doide i o6te edin 4ovek, s koito az ne sum mn blizka ( no toi e ot kvartal ni i ot klasa na edin ot drugitr ).....Vsi4ki bqhme ot edno daskalo ( vlku4itelno i biv6iq ) i e bil t klasa na po golqma 4ast ot moite friends....Toi im e priqtel ot predi tva.....Kogato az trugnas s nego vs den zapo4nahme da se subirame vs.....Kogato skusahme az govorih s tqh...i te se suglasiha ( logi4no)...osven onzi s koito ne sum blizka.....Toi mi kaja "mi az zaradi tb nqma da spra da go vikam, poznavam go ot 11 godini" Stana mi gadno i si zamul4ah....za6toto toi vse pak ne mi e mn blizuk :| No prosto mi e tupo kogato se obajda na priqtelkata mi! Ne 4e revnuvam, a prosto me draznitazi naglost ot nalgova strana :smt017 A nai- gadnoto e 4e nie skusahme predi 5 meseca i ve4e e kusno da se vru6tam kum tova....no prosto primerno za roj mi den ili dr takiva ne6ta.....se 4uvstvam a=v adski tupa situaciq.....Kak bihte postupili? Za6toto toi ve4e e 4AST ot kompaniqta!

05-17-2007, 12:29
Изпитвал съм подобно нещо. Случвало ми се е да ми казват "или ще излизаш с нас, или с тях". Няма средно положение. Какво да направят приятелите ти като им е приятно с човека, който ти ненавиждаш? По-добре се сдобрете с него, защото иначе ще трябва или те да го изхвърлят от компанията или да изхвърлят теб, което ще е много неприятно и за тях :)

^^puh4e^^
05-17-2007, 12:38
Изпитвал съм подобно нещо. Случвало ми се е да ми казват "или ще излизаш с нас, или с тях". Няма средно положение. Какво да направят приятелите ти като им е приятно с човека, който ти ненавиждаш? По-добре се сдобрете с него, защото иначе ще трябва или те да го изхвърлят от компанията или да изхвърлят теб, което ще е много неприятно и за тях :)Predi se stiga6e daje do konflikti, tupi komentari i t.n.....koeto do nqkakva stepen osvobojdava6e naprejenieto.....Predi da razbere 4e si imam novo gadje toi si vupbrazqva6e 4e o6te go haresvam i kazal na moi friend "az se durja gano s neq, za da me namrazi ](*,) :smt017 Sled kato mu stana qsno 4e ne go haresvam...ni6to ne pravio ve4e.....No nie i dve dumi ne mojem da si razmenim ve4e. I ne si predstavqm da otidem na more i da si mul4im....Kak moje da ima6 nqkoi v kompaniqta si , s koito ne razgovqrq6????

05-17-2007, 12:51
Ами вярно.. гадно е, но няма какво друго да направиш. Или се сдобрявате (което е най-доброто за всички) или единия от двама ви ще спре (дори само частично) да дружи с дадената компания :? Мен ми е интересно тази компания не й ли пука, че не си говорите? Приятно ли им е? Нещо да се опита да ви сближи?

^^puh4e^^
05-17-2007, 14:26
Ами вярно.. гадно е, но няма какво друго да направиш. Или се сдобрявате (което е най-доброто за всички) или единия от двама ви ще спре (дори само частично) да дружи с дадената компания :? Мен ми е интересно тази компания не й ли пука, че не си говорите? Приятно ли им е? Нещо да се опита да ви сближи?Mi.... :smt011 primrno kogato edin put zapo4nhme da se zaqjdame ne6to nikoi ne se namesi ( osven onzi det mu e mn dobur friend)......Te kato cqlo ne se urkat v otno6eniqta ni....malko sled kato skusahme estestveno 4e govoriha i na nego i na men "za6to ne trugnete pak" "za6to skusahte".......Ne si mislete 4e problemut 6te se opravi ako trugnem pak, za6toto tova e nevuzmojno ( prosto az bqh naranenata). A i te kakvo mogat da napravqt?Ni6to.....kakto sponenah 1 moi friend be6e go pital ( bez da sum go molila) za6to ne truge pak s men ili za6to pone ne stamnem friends, a toi otg "az opitah, no qvno tq ne iska".....Az naistina ne izdurjam :smt010 tupo mi e.....ve4e 5 meseca e taka. :smt013 ...4uvstvah vs tova kato predatelstvo sprqmo men....no znam 4e te ne sa go napravili naro4no, a prosto ste4enie na obstoqtelstvata :smt011

05-20-2007, 11:01
...Mi opitai se da go ignorira6 t.e predstavi si 4e ne e tam ::: A ako tolkova ne moje6 da go trae6, kogato se zaqdete ne6to mu go kaji v liceto :smt019

miki4kata_
05-20-2007, 16:45
mojebi e trqbvalo da im go kaje6 po-rano ne misli6 li? sega sled kato sa sviknali s nego i ne iskat da go razkarat spored men trqbva i ti da svikva6.vse pak sled kato toi ne se pritesnqva ot tvoito prisustvie(ako e taka) ne bi trqbvalo da ima pri4ina i ti da se pritesnqva6 ot negovoto ;)

05-20-2007, 19:57
mojebi e trqbvalo da im go kaje6 po-rano ne misli6 li? sega sled kato sa sviknali s nego i ne iskat da go razkarat spored men trqbva i ti da svikva6.vse pak sled kato toi ne se pritesnqva ot tvoito prisustvie(ako e taka) ne bi trqbvalo da ima pri4ina i ti da se pritesnqva6 ot negovoto ;)problemut e ...4e taka izleza 4e toi me skusa :roll: az go haresvah izvestno vreme sled tva, no sled kato vidqh momi4o , zaradi koeto skusahme, napravo go namrazih :smt013

^^puh4e^^
05-20-2007, 19:58
mojebi e trqbvalo da im go kaje6 po-rano ne misli6 li? sega sled kato sa sviknali s nego i ne iskat da go razkarat spored men trqbva i ti da svikva6.vse pak sled kato toi ne se pritesnqva ot tvoito prisustvie(ako e taka) ne bi trqbvalo da ima pri4ina i ti da se pritesnqva6 ot negovoto ;)problemut e ...4e taka izleza 4e toi me skusa :roll: az go haresvah izvestno vreme sled tva, no sled kato vidqh momi4o , zaradi koeto skusahme, napravo go namrazih :smt013tva bqh az :smt006

VerryBerry
05-21-2007, 06:35
opitai se da se abstrahira6 ot nego-svikni,4e toi e v kompaniqta-pak i 6tom na tqh im haresva-tr go preodolee6!ama ako 6te gi kara6 da izbirat m/y nego i teb-moje i da izberat nego.....taka 4e-ti izbira6 ili namirate ob6t ezik(nqkak si) ili..... :smt021