PDA

View Full Version : seven omnipotence



seven omnipotence
05-17-2007, 10:44
Може ли някакво мнение за този, така уникален продукт... Seven omnipotence, ако не се сещате за кво става въпрос, тва е голям вибро-колан за отслабване. Доста добро изобретение, на теория трябва да има голям ефект, обаче на практика може да се окаже боклук.

05-17-2007, 12:09
според мен са глупости .... не вярвам

05-20-2007, 20:06
ами незнам дали е глупост, аз си го поръчах в края на април, заребиха ме ](*,) ама ще го получа края на май и ще пиша дали има нещо вярно от рекламата

06-14-2007, 05:17
този колан е страхотен за масаж, за друго още е рано да се каже :)

06-15-2007, 13:55
Моля те като видиш дали има ефект пиши че с майка ми го искаме ама ако няма ефект за какво??!?ПЛС а 100лв на вятъра не са малко?

DESSkata
07-04-2007, 07:22
Здравейте! Случайно ми попадна този колан "чудо" които за 10 мин на ден отстранява всякакви масни натрупвания и оставя невероятни мускули :smt017 Опитвала съм много неща - мазила, гелове, тренировки и сега този колан. От опит мога да заява че най голям ефект има от комбинацията на мазила, тренировки (умерени) и този колан. Но по отделно най-бърз ефект има след тренировки, а най-слабо когато само се маже човек с евтини мазила. Не ходя на фитнес понеже не ми остава време, но се старая всеки ден поне по 30 мин да правя коремни преси и упражнения за дупе и бедра. Надявам се моя опит да ви помогне в борбата с повечето килограми и мазнинки и очакаквам с нетърпение да споделите вашия опит.:):):)

maroon
07-04-2007, 08:04
Dokolkoto znam ima effect, oba4e effecta e dokato nosi6 kolana, v smisyl takyv, 4e vibraciite naistina predizvikvat muskulni kontrakcii, a effectyt na otslabvane i stqgane otminava sled kato t. nar. "trenirovki" se sprat; abe ne mislq, 4e 10 min 6te te opravqt; trenirovkata trqbva da e nai-malko 40 min, da ne govorim, 4e e SUPER VREDNO ZA BYBRECITE
dano sym pomognala :wink: :-D :-D :-D :-D :-D

suzanna
08-19-2008, 13:05
амии.. не знам... днес все пак прежалих сумата от 100 лв. (приставката за сауна ефект беше свършила в този магазин) и веднага си го пуснах. За разлика от предните колани не усещаш като да те бие ток, а там където е бил пуснат колана, кожата остава доста топла за близо 20 минути след това. Усещам, че прави нещо, тъй като след първите минути се получава силен сърбеж и затопляне и се усеща, че вибрациите не засягат само кожата.

Бях говорила с татко, след като гледахме рекламата, и го попитах за мнението му (той е инженер и доста е учил за вибрациите, макар и не за това им приложение). Та той се съгласи, че наистина има логика те да действат по посочения начин, но според него тези вибрации били доста вредни за нервната с/ма и кръвоносните съдове (и неслучайно в упътването пише да не се използва от хора с тромбоза и лимфни нарушения).

И все пак аз искам да сваля 6 килограма, но според мен за хора, които искат да се отърват от повече, е нужно да спазват диетата, посочена в инструкциите за колана. Тя е доста разнообразна и яденетата са 5 на ден.

Само един съвет, ако от днес за утре ще минавате на диета, изклчваща всичко не особено здравословно, което сте свикнали да ядете (чипсове, всякакво пържено, особено сладко) - НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Дори след две седмици по този начин желанието за калорична храна се връща и накрая се усещаш как ядеш такива работи повече от преди. Наистина има хора със страшно силна воля и те може и да успяват но малко са такива...

nejnaDROGA
08-19-2008, 13:53
амии.. не знам... днес все пак прежалих сумата от 100 лв. (приставката за сауна ефект беше свършила в този магазин) и веднага си го пуснах. За разлика от предните колани не усещаш като да те бие ток, а там където е бил пуснат колана, кожата остава доста топла за близо 20 минути след това. Усещам, че прави нещо, тъй като след първите минути се получава силен сърбеж и затопляне и се усеща, че вибрациите не засягат само кожата.

Бях говорила с татко, след като гледахме рекламата, и го попитах за мнението му (той е инженер и доста е учил за вибрациите, макар и не за това им приложение). Та той се съгласи, че наистина има логика те да действат по посочения начин, но според него тези вибрации били доста вредни за нервната с/ма и кръвоносните съдове (и неслучайно в упътването пише да не се използва от хора с тромбоза и лимфни нарушения).

И все пак аз искам да сваля 6 килограма, но според мен за хора, които искат да се отърват от повече, е нужно да спазват диетата, посочена в инструкциите за колана. Тя е доста разнообразна и яденетата са 5 на ден.

Само един съвет, ако от днес за утре ще минавате на диета, изклчваща всичко не особено здравословно, което сте свикнали да ядете (чипсове, всякакво пържено, особено сладко) - НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Дори след две седмици по този начин желанието за калорична храна се връща и накрая се усещаш как ядеш такива работи повече от преди. Наистина има хора със страшно силна воля и те може и да успяват но малко са такива...
Оффф пак ли обновявате теми от преди година :-x Ти уж си нова :-x Баси това да не се е превърнало в някаква мода,че от 2-3 дена само стари теми се обновяват :-x

LadyCarameL
08-19-2008, 14:01
Момичето иска да сподели..

nejnaDROGA
08-19-2008, 14:05
Момичето иска да сподели..
Но на авторката едва ли й е нужен съвет след като е минала 1 година от пускането на темата :x

dancemania
08-19-2008, 14:22
Според мене има ефект само докато е на корема ти,след това няма никакъв смисъл.Плюс това наистина е вреден за бъбреците както каза някой.Абе мани толкова пари за едното нищо.По добре много фитнес тренировки или лека диета отколкото парите на вятъра да отиват.

mysterious93
08-19-2008, 14:49
Момичето иска да сподели..
Но на авторката едва ли й е нужен съвет след като е минала 1 година от пускането на темата :x

точно...

LadyCarameL
08-19-2008, 15:55
Е,може да не е предназначен специално за авторката,а за тези,които имат намерение да си купят продукта. ;)

o0ps
08-19-2008, 18:03
Е и? Момичето дава полезен съвет, ако някой ще си купува нали ще потърси мнения? Айде и вие, какво сте се заяли... :?

xxxSnowflakexxx
08-19-2008, 19:37
Nqma smisal ot takuv kolan.Ne vqrvam 4e ima efekt ili ako ima to nqma da e koi znae kolko vidim

suzanna
08-20-2008, 13:46
Първо, погледни кога съм се регистрирала и колко и какви мнения имам. Писах с цел да информирам тези, които все пак се интересуват и могат да потърсят инфо по всяко време. В google този форум излиза на едно от първите места като потърсиш инфо за този колан и тъй като много хора ги е страх да си го купят, просто мога да споделя от опит.

Не виждам какъв е проблемът, колкото и да е стара темата, като не ви интересува - не я четете.

suzanna
08-20-2008, 13:59
He}|{Ha_Dpo|`a, ne se zaqjdam s teb, prosto imai predvid che otgovarqsh na nepoznata, koqto moje bi e dosta po-golqma ot teb i mnogo poveche e pisala po takiva forumi. Napisah otgovora si za vsichki, koito se interesuvat i chakat da chuqt mnenie ot tezi, koito veche go imat.

Vtoro, stara li e temata (po aktualnost) sled kato vseki den tazi reklama se vurti po televizqta i kolanut vse po-chesto se komentira? Ako mislish taka, prosto stani moderator ili pomoli takuv da q iztrie. Vse mi e tazi - koito go e interesuvalo, vidql e kakvo sum napisala i tova e!

Da si imame uvajenieto, ok??

BePoHuKa
08-20-2008, 16:35
mm da az sum go imam veche ot 1 godina nqkude ama se ne moga da se nakanq da go sloja.. predstavlqva edin masajor i se pravi po 10 min na den..problema e che adski mnogo surbi dokato te masajira..a za efekt ami mislq che premahva uspeshno celulita i taka se namalq i obikolkata.. 8)

suzanna
08-20-2008, 18:57
да, доста сърби... едно момиче беше писало, че в един момент спира да сърби, но и аз не знам кога е този момент - ползвам го едва втори ден :)

BePoHuKa
08-21-2008, 05:20
abe spira spira ame ne e tochno taka..spira ako si na 1-va skorost ..te sa 10..q sloji na 6-7 da vidim dali spira :-D

blackfate
08-21-2008, 05:37
Добре, немога да ви разбера, хем се оплаквает, че има супер много еднакви теми, хем когато някой не прави нова, ами пише в стара ще му изядета главата ... Ма и вие сте!!!
На бас, че ако момичето беше направило нова тема за това, все щеше да се намери някой да му каже - Има такава тема ...!!! :-x :-x :-x

suzanna
08-22-2008, 12:33
black_wish, ti sushto si razbrala kakva beshe celta mi s tozi post, za koeto se radvam, zashtoto qvno ne e bila bezsmislena. stara, nova tema - nqma znachenie, shtom ima kakvo novo da se kaje

girl_in_the_dark
10-04-2008, 15:04
zdraveite vsichki :) az sam m0miche na 14 g0dini sam vis0ka sam 160 i teja 65 kg m0lq vi p0m0gnete mi vseki den treniram kalanetika (v pr0daljenie na veche 3 meseca) mn0g0 iskam da 0tslabna zasht0t0 vsichki mi se p0digravat s kalanetikata 0tslabnah n0 iska mn0g0 vreme a az iskam p0 barz0 reshila sam da si vzema t0zi k0lan i da 0pitam 0t k0mentarite vi tyk vijdam che ima efekt n0 dali e vreden? m0lq pishete vsichk0 k 0et0 znaete shte sam vi mn0g0 blag0darna... ak0 jelaete pishete i saveti.. Blag0darq Vi na vsichki.. :)

yYniiKaLnAa
06-28-2009, 16:07
Iмa eFeкТ .. нie c маika мi ci g0 kyпixме i наicтiна п0мага :P н0 i cп0ред мен е вредн0.. :(

Pepincetyy
06-28-2009, 16:18
Iмa eFeкТ .. нie c маika мi ci g0 kyпixме i наicтiна п0мага :P н0 i cп0ред мен е вредн0.. :(
Ти може ли да пишеш нормално а ??? :o :o

По темата:Аз доколкото съм чувала е вредно за бъбреците.

sun4e
06-28-2009, 16:26
яко е за масаж иначе незнам

lipstik
06-28-2009, 16:30
Поредната простотия за отслабване :lol:

kuklichka_bg
06-28-2009, 17:07
На мен ми го дадоха за известно време.Незнам за ефект,но е супер яко.Чувала съм,че се маха целулита от него.Абе той не ми е надежда за отслабване,но е приятно,само където понякога сърби.

pinki
06-28-2009, 18:19
Моя приятелка го има и мога да твърдя, че има ефект! Помага за целулита и за стягане! Тя си дооформи плочките на стомаха с него :P Но да вмъкна и моето лично мнение, не се надявайте да си хапвате като царе и с този колан да отслабнете - няма да стане :)

Victoriaaa
07-16-2009, 10:11
Една моя пр. също си го взе и каза че имало някакъв ефект.НЕЗНАМ колко е вярно но се чудя дали да си го взема.РД-то ми наближава 31.08 и се чуда дали да си го поръчам на тати и мама заедно с приставката за сауна ефект или не си струва :S:S:S daite savet pls

pinki
07-16-2009, 10:37
^^ аз ти казвам, че АЗ ако имах излишни 100лв щях да го поръчам! :)

under_black_sky
07-16-2009, 10:55
Има ама тряя редовно да го слагаш.Аз чак един ден мускулна треска имах :-D

hugeZ
06-08-2010, 17:28
Преди го ползвах и наистина има ефект, НО разбира се само колана не прави чудеса! Трябва да се комбинира с други упражнения за да има ефект. Както казват в рекламата - "Мускулите използват тази мазнина като енергия, а за да имат нужда от енергия те трябва да се натоварават (така поне разсъждавам аз.. За тези които мислят да си купуват такова чудо - ако имате излишни пари си го купете - нищо няма да загубите естествено (дори ще спечелите) .. е това ми беше изявлението :D :D

MyAll
06-09-2010, 09:18
Момичето иска да сподели..
Но на авторката едва ли й е нужен съвет след като е минала 1 година от пускането на темата :x

+

Sunshin3
06-09-2010, 09:24
Момичето иска да сподели..
Но на авторката едва ли й е нужен съвет след като е минала 1 година от пускането на темата :x

+

ТРИ ГОДИНИ. Нищо, може на някого другиго да му бъдат полезни съветите. :)