PDA

View Full Version : Какво мислите за емо кора?



MapTa
05-17-2007, 11:58
Здравейтв много ми е лубопитно какво мислите за емовците и тяхната музика?От известно време насам е актуално да слушаш емо кор и честно казано тва не ме кефи!Споделете и вие!

quench
05-17-2007, 12:18
Не те кефи, но в подписа ти пише, че обичаш ЕМО - и това ако не е лиготия?

е,мразлиш или обичаш емо?

:twisted:

Shadow_Walker
05-17-2007, 12:26
Не те кефи, но в подписа ти пише, че обичаш ЕМО - и това ако не е лиготия?

е,мразлиш или обичаш емо?

:twisted:
Мрази това, че е станало модерно доколкото разбрах...
Аз пък мисля, че има още 2 подобни теми.
И се пише Имокор на бг или emocore на английски.
А и истинският имокор ме кефи :twisted:

rebel_kid
05-17-2007, 13:32
Обичам бира :-D

quench
05-17-2007, 15:20
Емо Кора? Емо го знам, да - обаче не се сещам да има прякор Кора.... Пък и ще е бахти странния прякор - Кора.... :-s

emo_inlove
05-17-2007, 15:26
Towa w podpisa i edwa li se otnasq za stila ''emo''. Sigurno za nqkoe mom4e,koeto se kazva Emo. Znam,4e me obi4a6,slynce :smt055

05-18-2007, 10:03
всъщност така се казва приятеля ми :D

MapTa
05-18-2007, 10:07
а така де не влязох с идента си :) та мисълтаа ми беше,че така се казва приятеля ми,но за моя радост макаар и да го кефи тая музика поне не се облича като емовците ихуууууу(не, че ви интересува де :) )

05-21-2007, 18:48
Емо Кора? Емо го знам, да - обаче не се сещам да има прякор Кора.... Пък и ще е бахти странния прякор - Кора.... :-s

6iban idiot.ne znai kvo e core.da galta6 bqloto te4enie na maika si

Disrespect
05-21-2007, 18:51
ти па си толко прост, че един сарказъм не разбираш :smt005

n_ivajlova
05-21-2007, 18:55
хахах излагацийки до богЪъЪъЪъЪ :smt005 :smt005 :smt005 значи Емо и Кора ще се сватосват.....жистоку...канен а ли съм :-D

Disrespect
05-21-2007, 18:57
на гей сватба ако ти се ходи..........................

n_ivajlova
05-21-2007, 19:00
на гей сватба ако ти се ходи..........................
Никога не съм присъствала....ще ми е хипер интереснУ :smt005 :smt005 :smt005 ква музика ще звучи :P

Blacklisted
05-21-2007, 19:08
Hardcore чалга :lol:

Disrespect
05-21-2007, 19:10
нееееееееееееееееее! не използвай тези две думи в едно изречение!! сакън!

Blacklisted
05-21-2007, 19:16
E то си има такъф стил бе :-D т'ва "Радка Питатка", тва "Тигре, тигре"... друго определение за тях нема :mrgreen:

Disrespect
05-21-2007, 19:18
има ама...все пак! :D

die_die_my_darling_
05-21-2007, 21:03
вече насякъде е пълно с позери...

Blacklisted
05-21-2007, 21:04
90% от всяка субкултура са пози...

die_die_my_darling_
05-21-2007, 22:19
haters make us famous...
имото нямаше да е толкова известно ако не бяха злобните ви коментарчета :-D

quench
05-21-2007, 22:42
не бе,аз ви обичам, но не ме кефите, щото не можете да се наливате проядъчно с бира

:smt011

05-22-2007, 10:04
90% от всяка субкултура са пози...

Тру.Гадното е, че в нашето време всичко има досег с масовата публика и го чака нелеката съдба, а именно->комерс->смърт... :smt012

Disrespect
05-22-2007, 10:44
вече насякъде е пълно с позери...

да зема те светна...ВСИЧКИ емота са позери...защото емото не е стил пак казвам, а мода...НЕ Е нужно да си емо за да си емоционален :idea:

quench
05-22-2007, 11:14
"Когато ходя на училище, си нося малка черна кутия, за да събирам в нея тебеширеният прах от дъската - та нали това са останките от толкова много мъртви думи, които ние всеки ден изтриваме с пренебрежение?"

:shock:

05-22-2007, 17:14
вече насякъде е пълно с позери...

да зема те светна...ВСИЧКИ емота са позери...защото емото не е стил пак казвам, а мода...НЕ Е нужно да си емо за да си емоционален :idea:

Поза също е и да се правиш на големия "хейтър" и да спамиш на сякъде колко много мразиш имотата. Nothing special - only spam

die_die_my_darling_
05-22-2007, 18:00
вече насякъде е пълно с позери...

да зема те светна...ВСИЧКИ емота са позери...защото емото не е стил пак казвам, а мода...НЕ Е нужно да си емо за да си емоционален :idea:

Поза също е и да се правиш на големия "хейтър" и да спамиш на сякъде колко много мразиш имотата. Nothing special - only spam
ти майсе имаш за голям професор,а _SL_ ? :-D Какво да ти кажа...Просто приеми,че има много гледни точки...Не очаквам да ме разбереш...И не е лошо да спреш със злобните коментарчета...вече разбрахме колко си "страшен,велик,мъдър и как винаги само ти си прав"....Сам се правиш смешен :)

1921
05-22-2007, 18:10
Емо Кора? Емо го знам, да - обаче не се сещам да има прякор Кора.... Пък и ще е бахти странния прякор - Кора.... :-s
поазнавам човек с такъв прякор :D
Васко Кора :D

05-22-2007, 18:36
Ооф много сте смешни скъпи деца. Значи токлова сте глупави и елементарни...като не ви харесва нещо - просто го заебавате и точка :lol: . За кво отделяте токлова време д апсувате и биете емотата?! Глупациии! Аз като ен харевам чалгари не им обръщам внимание - те се избиват помежду си :lol: . Ей тъпо племе сте честно. Само се пенявите и ядосвате :lol: Знаете ли кво? Аз обичам да привличам внимание...независимо по какъв начин :twisted: И знаете ли колко ми е кеф като ме псуват и обиждат и мразят щото съм емо :twisted: > Не е важно как си привлякъл вниманието важно е да си го привлякъл
Обичам да ме мразят :twisted: Самата мисъл че влудявам някой неприятен тип само с присъствито си ме кара да се размазвам от кеф И по тоя начин вместо да ми навредите пак става на моето

Disrespect
05-22-2007, 18:48
вече насякъде е пълно с позери...

да зема те светна...ВСИЧКИ емота са позери...защото емото не е стил пак казвам, а мода...НЕ Е нужно да си емо за да си емоционален :idea:

Поза също е и да се правиш на големия "хейтър" и да спамиш на сякъде колко много мразиш имотата. Nothing special - only spam
ти майсе имаш за голям професор,а _SL_ ? :-D Какво да ти кажа...Просто приеми,че има много гледни точки...Не очаквам да ме разбереш...И не е лошо да спреш със злобните коментарчета...вече разбрахме колко си "страшен,велик,мъдър и как винаги само ти си прав"....Сам се правиш смешен :)

абе мама му стара ти що ВЕДНЪЖ не направиш коментар на това дето съм написал а не на мене? аз съм си кретен...ама вий па сте бетер...

Polikarpa
05-22-2007, 19:10
аз пък съм багер :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

die_die_my_darling_
05-22-2007, 21:46
вече насякъде е пълно с позери...

да зема те светна...ВСИЧКИ емота са позери...защото емото не е стил пак казвам, а мода...НЕ Е нужно да си емо за да си емоционален :idea:

Поза също е и да се правиш на големия "хейтър" и да спамиш на сякъде колко много мразиш имотата. Nothing special - only spam
ти майсе имаш за голям професор,а _SL_ ? :-D Какво да ти кажа...Просто приеми,че има много гледни точки...Не очаквам да ме разбереш...И не е лошо да спреш със злобните коментарчета...вече разбрахме колко си "страшен,велик,мъдър и как винаги само ти си прав"....Сам се правиш смешен :)


абе мама му стара ти що ВЕДНЪЖ не направиш коментар на това дето съм написал а не на мене? аз съм си кретен...ама вий па сте бетер...мерси че ми каза...макар и че сама се досетих..поне си признаваш-да кретен си :-D

n_ivajlova
05-23-2007, 17:31
Мода е вече.....всички теми във форумчетата да са свързани с ИмОтЪтЪъЪъЪ....ПУуУу деа ко толкоз ги мразите фе... :-s :-s :-s БаЛи Му МаЙчИцЪтЪъЪ :smt011 :smt011 :smt011

05-23-2007, 19:26
аз пък съм багер :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Поне си го признаваш :smt005

Disrespect
05-23-2007, 19:27
абе мама му стара ти що ВЕДНЪЖ не направиш коментар на това дето съм написал а не на мене? аз съм си кретен...ама вий па сте бетер...мерси че ми каза...макар и че сама се досетих..поне си признаваш-да кретен си :-D

пак не можа да направиш свестен коментар

05-23-2007, 19:30
абе мама му стара ти що ВЕДНЪЖ не направиш коментар на това дето съм написал а не на мене? аз съм си кретен...ама вий па сте бетер...мерси че ми каза...макар и че сама се досетих..поне си признаваш-да кретен си :-D

пак не можа да направиш свестен коментар
Ох а ти какиното понеже всичкиет ти коментари са изпълнени със смисъл и ме учат как да живея :smt005 Ти си ми смисъла на живота - без твоите интелектуални коментари не бих могла да живея :smt005

Polikarpa
05-23-2007, 19:49
пууу #-o СЛ,колко си прост пък ти...не те е срам,не само не искаш да те обиждат пък и разговор искаш да водите!
не знаеш колко е хубаво да си един признат от обществото багер :twisted:

Disrespect
05-23-2007, 19:52
абе мама му стара ти що ВЕДНЪЖ не направиш коментар на това дето съм написал а не на мене? аз съм си кретен...ама вий па сте бетер...мерси че ми каза...макар и че сама се досетих..поне си признаваш-да кретен си :-D

пак не можа да направиш свестен коментар
Ох а ти какиното понеже всичкиет ти коментари са изпълнени със смисъл и ме учат как да живея :smt005 Ти си ми смисъла на живота - без твоите интелектуални коментари не бих могла да живея :smt005

мъчиш се мене да ме изкараш смешен ама май ти трябва още малко сиво вещество че да осъзнаеш че ти си бая по-смешна от мене в момента

machoka
05-24-2007, 08:14
какъв е тоя лигоч?!

т. 11.