PDA

View Full Version : haresva li vi?



05-17-2007, 13:14
momcheta,kefite li se na momicheta,koito imat chuvstvo za humor i ne samo vie puskate shegi?naposledyk si govorq s edno momche,deto prez cqloto vreme ne kaza edin maitap,a samo az se bazikam. :roll: kofti e.ta tva mi e vyprosa,radvate li se na takiva momicheta,deto vi razsmivat s shegite si? :)

vvs_go
05-17-2007, 13:18
mi da ama nikoi kato viziram osnovno sebe si ne haresva ligli

cherinka
05-17-2007, 13:28
Ми то само с шеги не става.
Ако си му показала, че можеш единствено да се бъзикаш и да пускаш шеги, повярвай едва ли ще те пожелае за нещо повече от приятелка.

И верно, няма по-грозна гледка за едно момче от едно лигаво момиче (тва беше конкретно към vvs_go :-D ) :smt008

BAYO
05-17-2007, 13:58
Що не? Стига да не стига мноо далече, и тфа нейното да прерастне в лигня .. пфф..

Uptown_soldier
05-17-2007, 14:04
То е приятно да се посмееш на чужда шега, а не все да казваш свой.

05-17-2007, 14:45
rabotata e tam,che toi kato pusne nqkoq shega i az se smeq nasila :-D i nqmam predvid ligavnq,govorq za normalni shegichki mejdu priqteli :)

Sh@d0w
05-17-2007, 14:46
rabotata e tam,che toi kato pusne nqkoq shega i az se smeq nasila :-D i nqmam predvid ligavnq,govorq za normalni shegichki mejdu priqteli :)

оставам с впечатлението че е сдухан :shock: :shock: :shock:

kofti_nick
05-17-2007, 14:50
momcheta,kefite li se na momicheta,koito imat chuvstvo za humor i ne samo vie puskate shegi?naposledyk si govorq s edno momche,deto prez cqloto vreme ne kaza edin maitap,a samo az se bazikam. :roll: kofti e.ta tva mi e vyprosa,radvate li se na takiva momicheta,deto vi razsmivat s shegite si? :)

Аз да . :) :::

05-17-2007, 16:22
Еми хубаво е да подхвърляш лафове! Аз лично обичам да отвърне на лафа по някъв начин, но дори и да не го направи това не е от значение! Важен е разговора! То понякога даже аз се оливам в лафове, което е много тъпо ама съм си такъв човек! Бива ме и в сериозните разговори ама досега не съм срещал хора, с които мога да говоря на сериозни теми, защото обикновено са доста лигави и не се отнасят сериозно към разговора. Само едно свястно момиче съм срещнал, с което мога да говоря на сериозни теми и да со подхвърлям шеги! :smt052

bquick
05-17-2007, 16:25
Еми хубаво е да подхвърляш лафове! Аз лично обичам да отвърне на лафа по някъв начин, но дори и да не го направи това не е от значение! Важен е разговора! То понякога даже аз се оливам в лафове, което е много тъпо ама съм си такъв човек! Бива ме и в сериозните разговори ама досега не съм срещал хора, с които мога да говоря на сериозни теми, защото обикновено са доста лигави и не се отнасят сериозно към разговора. Само едно свястно момиче съм срещнал, с което мога да говоря на сериозни теми и да со подхвърлям шеги!

05-17-2007, 16:27
пуказала
:shock:
четеш си, четеш и изведнъж спира да ти се чете.

05-17-2007, 16:28
Забавните момичета са рядкост... може би момчето просто се е шокирало? :)

Аз харесвам забавни момичета
Но ако ще и да е като микс между Адам Сандлър и Любо Нейков ако е грозновата момата няма да бъде нищо повече от приятелка

Иначе чувството за хумор е едно приятно допълнение към добрата външност и се съмнявам някой да се оплаче

cherinka
05-17-2007, 16:45
пуказала
:shock:
четеш си, четеш и изведнъж спира да ти се чете.
Айахах.
Извинявам се.
То от бързане..

Едитнах го. :-D

Presley
05-17-2007, 17:06
Що не? Стига да не стига мноо далече, и тфа нейното да прерастне в лигня .. пфф..

koalka
05-17-2007, 17:40
Не всички хора имат чувство за хумор и умеят да се шегуват.Може и де се притеснява.
За сега ти пускай шегите.Иначе е добре, ако едно момче има чувство за хумор.

Malcolm
05-17-2007, 19:08
Разбира се, че момиче с хумор не е неприятно, а напротив. Но лигаво момиче е толкова противно [-X

Kahn_Fan
05-17-2007, 20:23
НЕ говорим за лигаво, а за такова което да пуска майтапи!

Да харесва ми такова момиче което да ги пуска! :D

hahahha
05-17-2007, 20:50
a kak 6e vi se stori edno mom4e ama palen galfon det ne moje si kaje prikazkata i edin laf nemoje da pusne.......mi az tva ne moga da go istarpq 6e poludeq i nai mn da go nabiq xaxaxxaxaxa ee ako e nqkoi po-hilav de ina4e :smt005 :smt005 :smt005 8-[

gPa3HuTeJl
05-17-2007, 21:32
Що не? Стига да не стига мноо далече, и тфа нейното да прерастне в лигня .. пфф..

Че тогава се превр1щат в п1лна напаст..