PDA

View Full Version : Tolkova mn ne6ta sa mi se slu4vali v lubovta...



Be`U
05-17-2007, 16:56
Tolkova mn ne6ta sa mi se slu4vali v lubovta...poznatite mi kazvat 4e daje trqqbva da napi6a kniga taka 4e ako nqkoi ima nqkvi problemi s gadjeto si ili nqkvi vuprosi nasre6ta sum s udovolstvie 6te mu pomogna :)

penywise
05-17-2007, 16:58
за внишителния ти опит от 1-2 гаджета, сигурно ти се е случвало какво ли не... :lol:

cherinka
05-17-2007, 16:58
Ми аз не мога да го трая бившия, а ми се налага да го виждам често.
Кфо прайм в такъв случай?

Ша го гледам на криво и ша го псовам, нали :-D

Мерси за съвета. Хахх.

Digital
05-17-2007, 17:03
Ша го гледам на криво и ша го псовам, нали :-D

и ще му даваш да те ебе

sladuranata_891
05-17-2007, 17:15
и аз много съм видяла от този живот.и имам страшно мн проблеми с гаджето ми

BAYO
05-17-2007, 17:20
Ти ако си за книга, аз тряя да съм за Дързост и красота (по брой серий, умножено по 2). Ай стига глупости, бегай да гледаш Сънчо!

koalka
05-17-2007, 17:24
Не може да си изпитвала и да знаеш всичко...


А и още по-малко, че опита идва с годините, не може и е тъпо според мен да даваш съвети като 100% ще се намери някой, който ще ти зададе такъв въпрос и ще има такъв проблем, че ще гледаш като теле в железница.А аз не претендирам, че съм много опитна, даже нищо подобно, но и не твърдя, че знам много неща.

05-17-2007, 17:31
за внишителния ти опит от 1-2 гаджета, сигурно ти се е случвало какво ли не... :lol:

sled kato neznae6 kolko gadjeta sum imala kvo se obajda6?!

05-17-2007, 17:33
Ти ако си за книга, аз тряя да съм за Дързост и красота (по брой серий, умножено по 2). Ай стига глупости, бегай да гледаш Сънчо!

xaxa ako tva na snimkata si ti... nito me poznava6 moito momi4e nito ni6to 4e da mi se prai6 ...a 6tom ti si za durzost i krasota..xaxa mi kusmet :smt019

Presley
05-17-2007, 17:35
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

05-17-2007, 17:35
Не може да си изпитвала и да знаеш всичко...


А и още по-малко, че опита идва с годините, не може и е тъпо според мен да даваш съвети като 100% ще се намери някой, който ще ти зададе такъв въпрос и ще има такъв проблем, че ще гледаш като теле в железница.А аз не претендирам, че съм много опитна, даже нищо подобно, но и не твърдя, че знам много неща.

za tvoe svedenie do sq nikoga ne sum gledala kato "теле в железница" taka 4e molq molq....mili4ka ti sama si kazva6 4e ne si opitna mi kato neznae6 az kvo sum izpitala trai si :wink:

Presley
05-17-2007, 17:36
Ти ако си за книга, аз тряя да съм за Дързост и красота (по брой серий, умножено по 2). Ай стига глупости, бегай да гледаш Сънчо!

xaxa ako tva na snimkata si ti... nito me poznava6 moito momi4e nito ni6to 4e da mi se prai6 ...a 6tom ti si za durzost i krasota..xaxa mi kusmet :smt019
О господи...BAYO...моето МОМИЧЕ :smt005
тцтцтцтцтцтц

Digital
05-17-2007, 17:39
Ти ако си за книга, аз тряя да съм за Дързост и красота (по брой серий, умножено по 2). Ай стига глупости, бегай да гледаш Сънчо!

xaxa ako tva na snimkata si ti... nito me poznava6 moito momi4e nito ni6to 4e da mi se prai6 ...a 6tom ti si za durzost i krasota..xaxa mi kusmet :smt019
не е той

05-17-2007, 17:39
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

tctctctc nz 4e si4ki tuka sa tolkova zle...problem li e 4e moga da posuvetvam nqkoi?problem li e 4e do sq vsi4ko koeto sum kazvala i poznatite sa mi go praili vinagi e izlizalo vqrno ...ae fuck na si4ki tctctc nqma nito edin svestven 4ovek tuka!

Presley
05-17-2007, 17:41
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

tctctctc nz 4e si4ki tuka sa tolkova zle...problem li e 4e moga da posuvetvam nqkoi?problem li e 4e do sq vsi4ko koeto sum kazvala i poznatite sa mi go praili vinagi e izlizalo vqrno ...ae fuck na si4ki tctctc nqma nito edin svestven 4ovek tuka!
Така е -горе в дясно има едно `Х`-цъкни го! :-D

05-17-2007, 17:45
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

tctctctc nz 4e si4ki tuka sa tolkova zle...problem li e 4e moga da posuvetvam nqkoi?problem li e 4e do sq vsi4ko koeto sum kazvala i poznatite sa mi go praili vinagi e izlizalo vqrno ...ae fuck na si4ki tctctc nqma nito edin svestven 4ovek tuka!
Така е -горе в дясно има едно `Х`-цъкни го! :-D
ti mai samo gleda6 da se prai6 na nqkoi a? :D

05-17-2007, 17:50
Ми аз не мога да го трая бившия, а ми се налага да го виждам често.
Кфо прайм в такъв случай?

*Ентусиазирано размахва ръка*
Нека аз кажа! Нека аз кажа!

Газиш го с колата!
Ако нямаш кола си крадеш една и го газиш с нея!
Ако не знаеш как се краде кола мога да ти покажа!

05-17-2007, 17:51
Жената не ще да прави свирки!
Дай съвет!

Presley
05-17-2007, 17:52
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

tctctctc nz 4e si4ki tuka sa tolkova zle...problem li e 4e moga da posuvetvam nqkoi?problem li e 4e do sq vsi4ko koeto sum kazvala i poznatite sa mi go praili vinagi e izlizalo vqrno ...ae fuck na si4ki tctctc nqma nito edin svestven 4ovek tuka!
Така е -горе в дясно има едно `Х`-цъкни го! :-D
ti mai samo gleda6 da se prai6 na nqkoi a? :D
Да раэкри ме!Това ми е основната цел в живота :-D :-D :-D :-D

penywise
05-17-2007, 18:22
за внишителния ти опит от 1-2 гаджета, сигурно ти се е случвало какво ли не... :lol:

sled kato neznae6 kolko gadjeta sum imala kvo se obajda6?!

ми ако имаш чак толкова много връзки...

освен да даваш съвети по правене на свирки, друго не знам...

:-({|=

gPa3HuTeJl
05-17-2007, 18:23
Ти ако си за книга, аз тряя да съм за Дързост и красота (по брой серий, умножено по 2). Ай стига глупости, бегай да гледаш Сънчо!

Минутка за реклама... :-D :mrgreen:

cherinka
05-17-2007, 18:28
Ама, еееееееееееееей, гъзко безпожна и проклета, я не ми обиждай съфорумците, мааааааааааааааааа.
Патка!
Върви да си пасеш кравите на Царацово и не се обеснявай Коооооооооооолко много опитна си, защото винаги ще се намери някой, който е ПО- от теб и ще те затъпи (Както ти каза Коалка).
Оф, като толкова много искаш да се правиш на всезнайка и да даваш съвети, върви да следваш за психолог.
Глупачка!

05-17-2007, 18:38
ae prosto e kazala 4e ima opit
i ako nqkoi iska savet da iska kav e problema 4e se zaqjdate vie parvi vzehte da q obijdate :-#

05-17-2007, 19:16
То в раэдела `Любов` всеки си поства отделна тема эа проблемите и всички го съветват!Все още нямаме нужда от професионален консултант ,но остави телефон след време може да ти эвъннем :smt005

tctctctc nz 4e si4ki tuka sa tolkova zle...problem li e 4e moga da posuvetvam nqkoi?problem li e 4e do sq vsi4ko koeto sum kazvala i poznatite sa mi go praili vinagi e izlizalo vqrno ...ae fuck na si4ki tctctc nqma nito edin svestven 4ovek tuka!
Така е -горе в дясно има едно `Х`-цъкни го! :-D


xaxa ti mai mai samo se 4udi6 s koi da se zaqjda6 i da se prai6 na interesen :D

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 19:19
Всеки има както хубави така и случки за които не иска да се сеща!Аз имам гадже вече 3 години,и през това време сме изживяли много незабравими нещарно също така и неща за които не искам да се сещам!

05-17-2007, 19:25
Ама, еееееееееееееей, гъзко безпожна и проклета, я не ми обиждай съфорумците, мааааааааааааааааа.
Патка!
Върви да си пасеш кравите на Царацово и не се обеснявай Коооооооооооолко много опитна си, защото винаги ще се намери някой, който е ПО- от теб и ще те затъпи (Както ти каза Коалка).
Оф, като толкова много искаш да се правиш на всезнайка и да даваш съвети, върви да следваш за психолог.
Глупачка!

xaxa olele kolko si elementarna xaxa obijdai me obijdai me taka praqt umnite hora pfxaxaxaxa :D :D :D

Escarina
05-17-2007, 19:27
Ми аз имам проблем!Един от бившите ми(не помня кой) имаше хемороиди...сега и аз имам.Бременна съм от баща ми а майка ми е травестит....рязах си вените три пъти ама мама ме заши на машината,а на скоро открих че имам пишка.И всичко това е заради гадната любов.Защото има педали и травестити които правят секс без презерватив!!ае помогни ми сега...

Като толкова държиш да помагаш има бол теми на хора с проблеми в любовта.Тъпа ти е темата.Не се очудвай,че всички те нападат!

cherinka
05-17-2007, 19:33
Ама, еееееееееееееей, гъзко безпожна и проклета, я не ми обиждай съфорумците, мааааааааааааааааа.
Патка!
Върви да си пасеш кравите на Царацово и не се обеснявай Коооооооооооолко много опитна си, защото винаги ще се намери някой, който е ПО- от теб и ще те затъпи (Както ти каза Коалка).
Оф, като толкова много искаш да се правиш на всезнайка и да даваш съвети, върви да следваш за психолог.
Глупачка!

xaxa olele kolko si elementarna xaxa obijdai me obijdai me taka praqt umnite hora pfxaxaxaxa :D :D :D
Това за обида ли го приемаш?
Не, просто отбелязвам фактите. :-D
Друг път не нападай непознати хора със собствените си жаргони.
Погледни ч-ва страница и ще разбереш.

Извинявай, нещо съм се объркала. Явно ти си 'умната' тук :lol: :smt005

BWald0rf
05-17-2007, 19:46
Е и!?!?!?Кат толкус разбираш пиши по темите!...Бахтиии...
:smt011 :smt011

05-17-2007, 19:55
olele 4e tupa tema xaxa :D

Presley
05-17-2007, 19:58
Абе най-добре да я эаклюбат модераторите тая тема ,че ни е неудобно пред такъв виден професор ,като авторката :lol:

05-17-2007, 20:07
Авторке, темата ти е тъпа
И съм убеден че не си я направила с идея да помогнеш на някой
Ако искаше да помагаш щеше да прегледаш другите теми а не да си отваряш тема-офис
Незнам да се похвалиш ли искаш или просто да привлечеш внимание
Няма значение

А колкото до опита ти... ако не си някаква дива шафрантия едва ли имаш богат опит
Защо ли? Защото от отговорите ти личи че си най-много 16 години а момите на тая възраст може и да си мислят че знаят всичко и са преживяли всичко но това далеч не е така