PDA

View Full Version : 10 правила какво (не)трябва да казваме на първа среща?



KpuCuTo0o
05-17-2007, 17:34
10 правила какво (не)трябва да казваме на първа среща?Не зная дали мястото на темата е тук, и дали има тякава тема вече, защото потърсих, ама не намерих... Е въпроса е ясен! \:D/ Дайте своята класация от 1 до 10 за какво трябва да говорим на 1-ва среща и от 1 до 10 кои за вас са темите табу за първата среща... Вие сте... :smt016 ( :? надявам се да няма такава тема, за да не се повтарям...)

malkoto_sladur4e
05-17-2007, 17:38
Всичко се казва дирекшъъън :smt016

KpuCuTo0o
05-17-2007, 17:40
Всичко се казва дирекшъъън :smt016 Дай малко примери... :::

Presley
05-17-2007, 17:43
ДА бе , а после секи ще ги пише по 100 пъти ,эа да ги научи.... #-o тц

05-17-2007, 17:46
Всичко зависи

penywise
05-17-2007, 17:50
първо питаш

Гълташ ли?

(но, за да не излезе, че си невъзпитан - първо ще кажеш - "Здрасти, аз съм...")

cherinka
05-17-2007, 17:58
Всичко зависи
Точно така.
Ако всички бяхме еднакви на първите срещи, то тогава нямаше да има тръпка да ходим на такива.

Аз, лично, като за/на първа среща, разпитвам момчето за живота му.
Например, никога не задавам въпрос от сорта на "Какво харесваш да ядеш", а примерно "Харесваш ли сърмите на баба ти, и кои ти допадат повече - тези на майка ти, или тези на баба ти" и некви такиа странни въпроси и накрая всички до един казват "Боже, до сега не бях срещал момиче като теб. Изглеждаш ми различна от останалите".
Също винаги казвам, че мечтата ми е да се обръсна гола глава, и след това добавям, че въпреки всичко не бих го направила или ако имаше възможност само за един ден да съм гола глава, щеше да е супер.

Друг въпрос, който задавам е дали се интересува от хазартни игри - ефу, евро шанс, тото, тото2, тото шанс, и други такива. Питам го дали се интересува от футбол и какво му е мнението дали на жените им е работа футбола.

Питам какво мисли да прави със живота си занапред, като завърши, как си представя бъдещето и т.н, защото на мен винаги ми е било интересно другите какво мислят за определени неща от живота

и така момчето остава с впечатление, че се интересувам от него. :-D

Оо, също питам дали има приятел, на който да споделя АБСОЛЮТНО ВСИЧКО, дали има човек, от който получава незаменима подкрепа и т.н, и евентуално ако отговора е ДА, след това започва да се обеснява кой какъв приятел му, с кой как се разбира и така ми разтяга един дълъг лукум, а аз седа и го гледам втренчено и любовно и го слушам много внимателно, и той остава с впечатление, че съм добър слушател.
Задавам му всички такива въпроси, за да видя дали може да мисли, дали има мнение за някой неща, дали може да говори свободно без притеснения, и евентуално той АКО СЕ СЕТИ да ми върне въпроса "Ами ти", "Ти как мислиш" и т.н и аз му отговарям. Но винаги гледам аз да съм тая с въпросите :-D
Защото, според мен, хората (както момичетата, така и момчетата) предпочитат адски много да бъдат изслушвани, отколкото да слушат разсъжденията на другите.
И двете ги харесват де, но предпочитат ПОВЕчЕ едното пред другото.
И аз обичам да съм изслушвана, но гледам на другия да му е добре, в тоя случай аз не съм важна, важното е да го спечеля на моя страна.
И, естествено, след всяка първа среща, следва и втора.. и така нататък. (поне при мен)

Е, тва успях да напиша..

penywise
05-17-2007, 17:59
Всичко зависи
...Точно така...

това беше достатъчно, другото едва ли някой ще го прочете 8-[

Digital
05-17-2007, 18:01
Питам какво мисли да прави със живота си занапред, като за върши, как си представя бъдещето и т.н, защото на мен винаги ми е било интересно другите какво мислят за определени неща от живота
"кви пари има има ли кола мама и тате богати ли са
кво мога да намажа лесно ли ще стане
напоследък съм много объркана... "

това беше достатъчно, другото едва ли някой ще го прочете
да и това

KpuCuTo0o
05-17-2007, 18:03
Ето това е хубав отговор ... Относно методът ти Черинка - готино... :) хах :D

penywise
05-17-2007, 18:04
кви пари има има ли кола мама и тате богати ли са
кво мога да намажа лесно ли ще стане

това са основни въпроси в една женска главичка :-({|=


напоследък съм много объркана...

хубаво лафче, актуално ;)

cherinka
05-17-2007, 18:11
Питам какво мисли да прави със живота си занапред, като за върши, как си представя бъдещето и т.н, защото на мен винаги ми е било интересно другите какво мислят за определени неща от живота
"кви пари има има ли кола мама и тате богати ли са
кво мога да намажа лесно ли ще стане
напоследък съм много объркана... "

това беше достатъчно, другото едва ли някой ще го прочете
да и това
Е, не знаех, че седемнадесет годишните имат коли.
вече ще питам, мерси, че ми каза.


мама и тате богати ли са
кво мога да намажа лесно ли ще стане
естествено :-D
Питам с какво се занимават техните :-D
За мен не е важно Аз да имам пари покрай него, а ТОЙ да разполага с възможности да излиза наляво-надясно.
Аз съм си подсигурена от нашите, и за това гледам да си намеря момче, сходно на мен.
Защото, може да ви се струва малоумно, но парите, (когато ги имаш в джоба си) можеш да си позволиш да идеш къде ли не, и също ти дават някакъв вид самочувствие.

Забелязали ли сте, за себе си, че когато излезете с приятели, и имате 1лв. (примерно), а те имат повече, и се чувствате тъпо и сдухано, макар да знаете, че ако ви трябват пари, те биха ви дали. Но чувството да си имаш свои лични пари, е коренно различно от това, да нямаш!

Тъй, че Дигитал, моля запази глупавите си постове за себе си.

05-17-2007, 18:15
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:

BeBsItO
05-17-2007, 18:18
cherinka brao...mn mi haresva kak rasajdava6 ;)moje bi 6toto go pravq sa6toto kat se zamislq :D ama tva si e golema taktika :D

cherinka
05-17-2007, 18:20
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!

cherinka
05-17-2007, 18:23
cherinka brao...mn mi haresva kak rasajdava6 ;)moje bi 6toto go pravq sa6toto kat se zamislq :D ama tva si e golema taktika :D
Ами, много ясно, че с приятелят ти трябва да сте от една "класа", иначе трудно ще запазите връзката си.

vvs_go
05-17-2007, 18:25
1.pravi komplimenti
2.govori za negoviq neiniq svqt (prou4i go/q razberi koi va6i priqteli sa vi ob6ti obsydete gi)
3.muzika
4.kino
5.kakvo pravite po princip hobita
taboo
1.biv6iq, kolko bil sexy, ama ko pravel absolutno tabu
2.rodnini, rodninski vryzki etc
3.izhvyrlqniq ot tipa ama az poznavam edi si koi si ba6ta mi kara edi si kva si kola ili nai dobrata mi fr e dy6terq na edi si koi si
4.ne govori za otricatelnite si navici nezavisimo kolko sa sladki
5ne govori za edna tema tyrsi si zaka4alki i zaka4vai novi temi

Presley
05-17-2007, 18:26
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Докато си малолетен и мама и тати ти дават пари ,парите които получиш от тях като `джобни` са твой ;-)

UnaBletoLoVeU
05-17-2007, 18:27
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!

Много ми харесва начина ти на мислене. Браво :)
ПП. Ох ако и на мен ми даваха по 5 лв. на 6-тица до сега да съм събрала доста парички. Като сметна на седмица се падат към 20-30 лв... :( Трябва да навия нашите :-D

gPa3HuTeJl
05-17-2007, 18:28
Такива като 10 неща, който не трябва да казваме на п1рва среща мисля, че няма. Б1ди себе си, задавай в1проси, на които отговора им те интересува... нали за това е срещата - да се опознаете по - добре. Ако тр1гнеш да се стесняваш и да не задаваш в1проси, на които искаш отговор то... значи през цялото време на срещата ще си седите и ще м1лчите..
Това си е лично мое мнение..

cherinka
05-17-2007, 18:34
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!

Много ми харесва начина ти на мислене. Браво :)
ПП. Ох ако и на мен ми даваха по 5 лв. на 6-тица до сега да съм събрала доста парички. Като сметна на седмица се падат към 20-30 лв... :( Трябва да навия нашите :-D
Ами, защото съм лоша ученичка и виждат, че нямам стимул да уча, за това решиха така. Поне за тях тва било стимул.
Твоите, ако виждат, че си ученолюбиво момиче, едва ли ще ти дават.
Ама нищо не пречи да ги питаш. Даже давай още сега (ако са у вас).
Тва е лесен бизнес да изкарваш пари :-D

KpuCuTo0o
05-17-2007, 18:48
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!
Наш'те и те са добрички и ми дават по 2 лева на шестица (голяма рядкост с ми точно тези два лева), на ден за джобни също ми дават пари по 2-3-4.. колкото ми трябват, и като реша да "поизчистя" пак дават... :D А лятото им помагам като имаме туристи в единия апартамент и ми дават по 10 лева.. :) 8)

Digital
05-17-2007, 19:03
Е, не знаех, че седемнадесет годишните имат коли.
вече ще питам, мерси, че ми каза.
имат

Защото, може да ви се струва малоумно, но парите, (когато ги имаш в джоба си) можеш да си позволиш да идеш къде ли не, и също ти дават някакъв вид самочувствие.
е то е така кво има да ни се струва малоумно ?

Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.
не се и съмнявам. а мама и тате ако нямат парички кво правим ? ревем ?

cherinka
05-17-2007, 19:12
а мама и тате ако нямат парички кво правим ? ревем ?

Не се тревожи.
Никога не им свършват парите, защото все още и винаги ще си има хора, които да ползват градския транспорт. :-D

vikipf
05-17-2007, 19:20
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш! Наш'те и те са добрички и ми дават по 2 лева на шестица (голяма рядкост с ми точно тези два лева), на ден за джобни също ми дават пари по 2-3-4.. колкото ми трябват, и като реша да "поизчистя" пак дават... :D А лятото им помагам като имамте туристи в единия апартамент и ми дават по 10 лева.. :) 8)
Пф да бе искахме да чуем точен отчет... ](*,)
Тва кой колко пари има... Леле ква беше темата в кво се превърна... :smt012

cherinka
05-17-2007, 19:24
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш! Наш'те и те са добрички и ми дават по 2 лева на шестица (голяма рядкост с ми точно тези два лева), на ден за джобни също ми дават пари по 2-3-4.. колкото ми трябват, и като реша да "поизчистя" пак дават... :D А лятото им помагам като имамте туристи в единия апартамент и ми дават по 10 лева.. :) 8)
Пф да бе искахме да чуем точен отчет... ](*,)
Тва кой колко пари има... Леле ква беше темата в кво се превърна... :smt012
ами, Вики, като излезеш с момче, нищо не пречи да си говорите и на тази тема.
Също одеве забравих да добавя, че като излеза с момче и го питам дали чисти вкъщи.
Даже оня ден ми обесняваше как си събирал слиповете в едно легенче и майка му му ги прала и как като се насабрало много прах на телевизора и той обичал да минава и да го духва лекичко :smt005 :smt005

Та, теми за разговор колкот щеш.
На едни им допада, на други - не.
Който не те харесва такъв къвто си и с начина ти на мислене и преживяне, споко - друг ще те хареса :-D :-D :-D :-D :-D

vikipf
05-17-2007, 19:40
Ха Черинка права си... :-D Темите са много... ЗАвиси от интересите... :-D

cherinka
05-17-2007, 19:48
Ха Черинка права си... :-D Темите са много... ЗАвиси от интересите... :-D
Ето ви един въпрос, който като го зададете на момчето и може да го слушате с часове каквото има да каже по него.

Имам един проблем и се надявам ако можеш да ми помогнеш някак си. Развали се VHF-mid обхвата на телевизора. Приема, ама картината е като бой на негри в тъмна нощ. VHF-low и UHF си бачкат перфектно. Ясно ми е, че тунера нещо се е прецакал. Питах в няколко сервиза дали могат да ми го сменят и ми отговориха, че тунерите на JVC били цифрови, не можели да се ремонтират(така и не ми обясниха защо!) и стрували някъде около 100 лева :( . Че то по-добре да си купя нов телевизор. Знаеш ли къде се продават свестни усилватели за кабелна телевизия или външен хипебранд тунер да свирка. Пробвах с един китайски боклук, имаше известно подобрение на някои програми, но пък други се поразвалиха.
Наистина ли тунера не може да се поправя?
Телевизора иначе е много запазен и не си заслужава да го сменям (да не говорим, че няма и излишни пари за целта) . От друга страна така също не си е работа - хваща само половината програми на кабелната - по закона на Мърфи най-свестните са именно на VHF-mid обхвата.
Модела не го помня, 21 инчов мултисистемен е, G-series от 95 год.

ъхъхъхъ, ша го шашнете :-D :smt005 :smt005

vikipf
05-17-2007, 19:51
МХмх.мх.. :-D Моя така ме шашна кат почна да разпрая за суббуфера си... :smt005 :smt005 :smt005 То добре че беше 1 официална среща... :smt005 Че иначе щяха ни се изчерпат темите...

hahahha
05-17-2007, 20:29
xaxaxa awe trqq6e da pita6 dali harka :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

05-17-2007, 20:29
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!

Бххахахахахахахахахахахах а
Ако някой не е знаел значението на "глезена принцеска" сега има нагледен пример
Мило дете, като порастнеш никой няма да ти дава левчета за да измиеш собствените си чинии, да избършеш праха от собствените си мебели или за да оправяш собственото си легло
Мама и тати някой ден няма да са на този свят за да те дундуркат и тогава ще трябва наистина да си ги изработиш
Дали ще ги изработиш във вертикално или хоризонтално положение избора си е твой (като те гледам залагам стотак че ще е хоризонтално)
Но е факт че няма да има някой да ти хвърля отгоре



Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Докато си малолетен и мама и тати ти дават пари ,парите които получиш от тях като `джобни` са твой ;-)

Не, не са
Парите които ти дават си остават техни
Както и твоята стая също е тяхна

Изобщо какви са тия глупости "мама и тати дави парички за шестички"
На мен ми звучи като "Добро куче, ето ти кучешка бисквитка"

Вие сте страшни пиявици

cherinka
05-17-2007, 20:47
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Аз парите ги изкарвам - от мама и тати.

За миене на чинии ВСЕКИ ДЕН ми дават по левче.
За оправяне на моето легло, татиното легло и маминото легло - още левче.
За прахосмукачка два пъти седмично - още левче.
За бърсане на праха, когато се появи - левче на едно избърсване.
За 6-ца ми дават 5лв. :-D (Голема рядкост, даже за през цялата учебна година съм получила една петарка :-D )
И отделно, че си правя труда да ходя на училище, ми дават 3лв.
И тва е.
С упорит труд си изкарвам парите!
(Тва го решиха нашите, за да се науча от малка да бъда добра домакиня като порасна)
Тъй, че, приятел, не говори, като не знаеш!

Бххахахахахахахахахахахах а
Ако някой не е знаел значението на "глезена принцеска" сега има нагледен пример
Мило дете, като порастнеш никой няма да ти дава левчета за да измиеш собствените си чинии, да избършеш праха от собствените си мебели или за да оправяш собственото си легло
Мама и тати някой ден няма да са на този свят за да те дундуркат и тогава ще трябва наистина да си ги изработиш
Дали ще ги изработиш във вертикално или хоризонтално положение избора си е твой (като те гледам залагам стотак че ще е хоризонтално)
Но е факт че няма да има някой да ти хвърля отгоре



Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Докато си малолетен и мама и тати ти дават пари ,парите които получиш от тях като `джобни` са твой ;-)

Не, не са
Парите които ти дават си остават техни
Както и твоята стая също е тяхна

Изобщо какви са тия глупости "мама и тати дави парички за шестички"
На мен ми звучи като "Добро куче, ето ти кучешка бисквитка"

Вие сте страшни пиявици
По-добре е от сега да свикна да чистя и да оправям в къщи и да знам кое как става, отколкото майка ми (примерно) да върши тази работа.
Приятно е да вършиш някаква работа вкъщи. Полезно е да получаваш пари.
Какво повече от това.




Парите които ти дават си остават техни
Както и твоята стая също е тяхна
Така е. Но родителите са длъжни да ти дават пари и ти да правиш с тях каквото си искаш (по-точно да ги харчиш разумно).
Общовъзприето е парите, които ти дават родителите ти, щом попаднат в твоя джоб, значи са твои!

hahahha
05-17-2007, 20:58
off tva maminutu moi hoi da pie mlqko..............ti 4uva6 li se kvi gluposti govori6 be detence......kak ne te be6e sram da go kaje6 tva xaxaxaxaxa male male s netarpenie 4akam momenta v koito 6a trqq da raboti6 i kato ta pou4uka jivota da ta vida kvo 6a stane ot tebe :smt017 6toto mai ni6tu nqq stane ot tebke :smt005 :smt005 evala na tvoite roditeli na ni6to ne sa te nau4ili =D> \:D/ :smt005 :smt005

05-17-2007, 22:06
Да доста е глезено това момиченце...

Valserp
05-17-2007, 22:29
Ъх... Какъв е проблема?
Като почне да работи ще знае, че парите се дават само срещу работа. Така пък ми е писнǎло от хора, дето си мислят, че пари получават само защото са подписали трудов договор, а работата колегите им ще я вършат.
А освен това й изграждат навици, чрез възнаграждение - като "порастне" просто ще има навика сама да си чисти праха и т.н., без да очаква заплащане от никого, щото ще знае, че къщата си е нейна.

А за оригиналната тема - плямпаш, к'вот ти идва, пък да става каквото ще.

lLady_MooN_RaiN
05-18-2007, 03:29
Мисля, че е неуместно да се говори за бивши гаджета, за битови неща( ядене, пиене, училище и т.н...), няма да ми хареса и ако някой ме засипва с комплименти-всичко трябва да е с мярка. Подходящи теми за разговор са- пътувания, интересни преживявания( без"най - мощното напиване в живота ми", "най-якия ми секс" и такива неща), дългите излияния за живота са досадни за 1 среща, но и прекалената затвореност не е добър вариант. Така, че няма определени правила. Дозата прави отровата....

maybelline
05-18-2007, 07:45
6 неща,които момчето не бива да казва на първа среща:
:arrow: Бившето ми гадже беше една руса, синеока мацка,с огромно деколте...
:arrow: Бившата ми пусна след първата среща
:arrow: Сексът без презерватив е много по-хубав
:arrow: Ще се омъжиш ли за мен?
:arrow: Нали можеш да се прибереш сама оттук?
:arrow: Хайде да тръгваме,че една приятелка ме чака,обещах й да се видим...

GoLdy
05-18-2007, 11:20
nqmam ni6to protiv 4erinka no mn sori
ama i az gi praq vs tiq ne6ta , no ne mi pla6tat , horata na tva mu vikat ZADULJENIQ
v pro4em ne sa dlujni da ti davat za6toto nai - malkoto te ti davat podslon i te hranqt koeto na teoriq e napulno dostatu4no , tva 4e sme sviknali da polu4avame e dr vupros....
sory za ostri6 komentar ;)
em ujas nii na ko napraihme temata , a tq za kvo be6e

Jackie
05-18-2007, 12:41
nqmam ni6to protiv 4erinka no mn sori
ama i az gi praq vs tiq ne6ta , no ne mi pla6tat , horata na tva mu vikat ZADULJENIQ
v pro4em ne sa dlujni da ti davat za6toto nai - malkoto te ti davat podslon i te hranqt koeto na teoriq e napulno dostatu4no , tva 4e sme sviknali da polu4avame e dr vupros....
sory za ostri6 komentar ;)
em ujas nii na ko napraihme temata , a tq za kvo be6e

С риск, че и аз ще се отклоня от темата ще кажа следното - ако малоумните родители на някои деца им дават всичко, което поискат и не налагат никакви мерки за възпитание - тогава може де се каже, че детенцето е глезено ! При положение, че тези хора са създали това дете, за да се грижат за него не виждам к'ъв аджеба е проблема да се дават пари ?! Някой по-горе МАЛОУМНИК написа, че парите, който са в джоба на детето са на родителите.. е извинявайте много, ама при положение, че са техни защо са ги дали на детето си ?! Има и друг въпрос..ако всички материални блага са техни, какво да кажем за детето, което даже не знае що се е пръкнало ?
Макар, че на възраст съм колкото 50%, ако не и повече от посетителите, с риск да ги обидя ще кажа само едно: Престанете да пишете глупости, комплексари ли сте или просто така са ви учили Малоумните Ви "родители" (М-то е нарочно написано главно). Ако си мислите, че всичко се върти около това - мое-твое значи сте напълно изциганясали. (моето си е мое, чуждото е общо)

cherinka
05-18-2007, 12:55
nqmam ni6to protiv 4erinka no mn sori
ama i az gi praq vs tiq ne6ta , no ne mi pla6tat , horata na tva mu vikat ZADULJENIQ
v pro4em ne sa dlujni da ti davat za6toto nai - malkoto te ti davat podslon i te hranqt koeto na teoriq e napulno dostatu4no , tva 4e sme sviknali da polu4avame e dr vupros....
sory za ostri6 komentar ;)
em ujas nii na ko napraihme temata , a tq za kvo be6e
За сега няколко души защитиха поста ми.
Като толкова много знаеш, нека някой твой приятел ти иска примерно левче на заем и ти кажи "Не, това са пари на майка ми, не мога да ти дам" :smt005
Като ти купят дрехи, кажи "Този панталон е на майка ми".
Като ти купят някакъв салам, като го изядеш, кажи "Този салам беше на майка ми". :smt005

П.П. Не знам дали е важно, но подслона, който го имам е на баба и на дядо, те купиха апартамента и е на тяхно име. Ахха.

Сега вземи кажи, че от теб ще стане човек, че в момента харчиш парите си разумно, че си много отговорен тип..

Едно е да си тийнейджър и да имаш всичко на готово, но с възрастта, както знаеш, хората израстват психически и защо си мислиш, че като станат на 25, ще имат акъл на 16 годишни..

Друга тема:
Защо, според теб, на доста места се предлага работа за такива, които са навършили 16г, че дори понякога вземат и по-малки. Знаеш ли що, за да може още от такава възраст 'децата' да се опитат да оценят парите и да видят, макар и с минимален труд, какво е да печелиш...

всичко се случва с възрастта, не може винаги да си с един акъл, с едни принципи, с едно мислене, с един начин на живот...

Cvetkaaa
05-21-2007, 14:47
Ne sm syglasna che parite koito ni gi davat mama i tate sa si tehni.. te ni gi davat za da gi imame v sebe si kogato ni potrqbvat, zashtoto tyi kato sme oshte malki da rabotim postoqnno kato tqh ili pone povecheto(iskam da kaja che nqkfa postoqnna rabota, ne kazvam che ne moje - poznavam mnogo hora na moita vyzrast koito si rabotqt) te ni davat nqkfi pari s koito da razpolagame i koito da sa si lichno nashi. :smt019 Syglasna sm s tova che ot sega trqbva da se nauchim da chistim i da se opravqme s jivota, no ne sm mnogo syglasna s tfa da ti davat pari za da pravish dobro za sebe si i za vashte, koito ti davat pari, pokriv i mnogo drugi neshta shtot kato porasnesh nqma koi da ti dava pari za da pochistish, no ot druga strana e dobre zashtoto ti davat taka stimul.. no vseki si ima gledna tochka :smt016 :smt019
A otnosno temata - to si ti idva ot vytre.. ne moje da si napraish edin spisak s neshta koito trqbva da kazvash i s neshta koito ne i da govorish samo po teh i kat se sfyrshat mlykvash i zapochva edna grobna tishina :smt005 :smt011 Pitai go kak e prekaral denq si .. kakvo misli da pravi za na pred(awe dadoha ti mnogo polezni temi).. ne govori kakvo ti e bilo gadjeto, kakvo e bil napravil(a) i takifa neshta i se stremi vsichko da e OK i shte e Ok :smt005 Tfa e nekfo tabu.. govori kfot ti e na syrceto :smt016 Mali pomna che predishniq mi me pobrykvashe s tiq buferi i tiq koloni :smt005 aide chal waa :wink:

love_sdv
05-21-2007, 14:54
първо питаш

Гълташ ли?

(но, за да не излезе, че си невъзпитан - първо ще кажеш - "Здрасти, аз съм...")
добрееее кефиш :П:П

по темата... ако не говориш за времето, всичко се приема добре

KpuCuTo0o
05-22-2007, 14:01
Не съм искала съвети, какво да говоря на първа среща... :!:
Просто исках вашето мнение, вашия подход и начина ви на мислене, защото ако някой има проблеми и чрез подходите на друг може да пробва да си ги реши...
:smt016 И сметнах, че темата ще е интересна, ама се превърна в "банка" и място за парични проблеми... :smt011

05-22-2007, 14:14
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Tochno! Evala! =D>

Valserp
05-22-2007, 16:29
Парите които ти дават мама и тати не са "твои лични пари"
За да имаш "свои лични пари" трябва да си ги изкараш
Което не е проблем за жените :wink:
Tochno! Evala! =D>

Начи камиончето, дето ми го подариха за Коледа не е лчно мое, а е на татко? Точно! Евала!

Искам и аз да имам надупчена логика, животът ми ще е толкова лесен.