PDA

View Full Version : не е чак толкова важно



lesistar
05-17-2007, 17:43
здр на всички искам да ви споделя моят проблем или по скоро мойт притеснение от 1 седмица си имам ново гадже 8ми клас е и аз съм 8ми клас и се притеснявам че няма да ни продължи врузката дълго защото до сега тя има много повече опит от мен в люовта и то с 12класници и се притеснявам да не я загубя за6тот мноу я харесвам .и проблема е 4е незнам 12класниците с какво повече са по добри от един 8мокласник и ако някои ми каже или ми даде съвет как да си задържа връзката по дълго ще съм му благодарен

penywise
05-17-2007, 17:48
момичетата знаят, защо със батко е по-сладко :smt098

както каза един приятел - "ми щото на 16 и 20 санта патка да имаш, като не знаеш как да я ползваш..."

за това и ходят при батковците малките, палави момиченца ;)

lesistar
05-17-2007, 17:51
к се пак 10х

nejnoto mace
05-17-2007, 17:51
Ами сладък, виж сега няма значение на колко си.Мога да ти кажа , че доста гаджета съм имала и според мен годините не са от значение.Това , че има опит е хубаво защото след като е избрала теб пред 12класниците зна4и наистина има нещо към теб.Не се притесняваи бъди мил, нежен и много ма много внимателен към нея и неините чувства.Всичко ще е ок споко.

BeautifulWorld
05-17-2007, 17:51
Млако е трудно да се каже... Какво имат 12-класниците повече от теб ли? Ами имат повече опит в общия случай, по-мъжествени са. Обаче повечето много си искат секс. Аз затовя спрях да се зарибявам с много големи момчета - само проблеми създават. А как да я задържиш е малко трудно да се каже. Дръж се добре, не се сърди за глупости, обръщай и внимание дори когато сте излезли с приятели, особено ако са основно момчета и на нея и е малко скучно... Успех!

Seducti0n
05-17-2007, 17:53
Здравей.Доказано е че момчетта се развиват доста по-бавно от момичетат така де по-късно съзряват.Лично аз също съм 8-ми клас но рядко си харесвам момчета под 16 годишна възраст.Според мен приятелката ти досега е излизала с батковците от 12 клас защото те някка си просото по-другото е чувството с тях.Аз лично се чувствам по-сигорна в таква копания.Няма защо да се мъч
иш да закрепиш връзката ви ако тя държи на теб ако те обича и уважава независимо ото това че си колкото нея повярвай ми ще забрави всички готини пичове от горните класове.Ако пък нещата не стоят по този начин замисли се за това дали имаш бъдеще с въпросното момиче или не и се опитай да отстраниш комплекса си за неопитност той ще ти вбъде в пречка.Нещата идват постепено и това че гаджето ти има повече опит от теб в любовта не бива да те прави нещастен.Успех. :wink:

glor4eto_
05-17-2007, 18:01
hubavo e 4e tq ima opit tamun 6te te nau4i na ne6to! moqt suvet e druj se kato zrql 4ovek ne pozvolqvai na deteto v teb da naddelee i vsi4ko 6te e ok! spox tq nadali o4akva koi znae kako ot teb bi trqbvalo da si e napravila smetkata 4e si maluk! abe ostavi da stava kakvoto 6te kolkoto pove4e go misli6 pove4e 6te precaka6 ne6tata!
uspeh!! :P

lesistar
05-17-2007, 18:02
благодаря за това че ми отворихте очите по въпроса ми и ще се опитам да изпълня препоръките ви :) :)

lesistar
05-17-2007, 18:24
няма да откажа и още савети и мнения :wink:

vvs_go
05-17-2007, 18:35
ami s ni6to 6toto samo komplexarite hodqt s tolkova malki bydi mil pravi sladki ne6ta uvajavai q no i pokaji 4e moje6 i bez neq da ne i se digne samo4uvstvieto