PDA

View Full Version : Как да навия майка ми да...



PaRkInSoN
05-17-2007, 18:23
Да си взема куче утре го взимам ма тя не дава само ми пищи
кажете някакво мнение да я опияня и да я накарам да го приеме?

love in the darkness
05-17-2007, 18:28
Ами мойто едното го взехме като бях седми клас.Историята като предмет ми беше много зле.Мама ми каза,че ако завърша с над 5,50 по история ще направи каквото искам.Аз завърших с пълно 6 и й казах че искам куче.Примири се и ми взе.

KYOKUSHIN girl
05-17-2007, 18:56
emi az imam 2 ku4eta koto ednoto mi e ot edin fr . ama maika ne go shteshe kato kazvah aide da si zemem ku4e i az si namerih podhodqshtoto ku4e i taka . posle sled kato bqh nacapala porqda4no ku4eto (za dostovernost) i kazh 4e sam go namerila na patq i q pomolih da ostane v kashti pone dokato namerim na koi da go dadem . tq se saglasi no tolkova se privaza kam nego 4e to ostana . a ako nqmash priqtel s ku4e ot opredelanata poroda za seki praznik iskash pari vmesto podarak sabirash sumata mejduvremenno povishavash ospeha pribirash se navreme i t.n. i vashte she ti pozvolqt shtom ti she si go kupish az taka si vzeh persiiskata kotka


P.P. ako dadesh pove4e info zashto ne e navita moje da dam i po dobar savet

sexy_sladuranka___
05-18-2007, 06:15
Ostavqsh q pred sv1rshen fakt i moita ne shteshe kotkata mi ama se primiri , ako ba6ta ti e s1glasen vzimai :) , ili p1k i kaji da si izbere ili zmiq ili ku4e :smt005

cherinka
05-18-2007, 07:35
Ми, попринцип, родителите не се навиват за такива неща, защото си мислят, че няма да можете да се справите с тях и майка ти в момента, сигурно, си мисли, че като си вземете куче и ще трябва тя да му сменя лайната, по-скоро трябва да я убедиш, че ИЗЦЯЛО ти ще се грижеш за него..
капишинг?

Ellie
05-18-2007, 13:56
А защо не иска?

Покажи й, че си отговорен, можеш да се грижиш за него и най-важното за нея-че няма по никакъв начи да й пречи, да я натоварва и досажда.После ще свикне толкова много с него, че няма да иска да се раздели с него. :D