PDA

View Full Version : dali da opitame pak?



sweety_ani4ka
05-17-2007, 18:38
hodih s edno mom4e okolo 4 meseca.da,znam ne e koi znae kolko vreme,no za tova vreme az mn se privurzah kum nego,kakto i toi kum men.dori go zaobi4ah,toi men su6to. be6e razli4no mom4e,ne be6e kato drugite,vzaimno se dopulvahme. ne be6e kato drugite mom4eta,s koito sum bila,grije6e se za men,do kolkoto moje,imaiki v predvid ,4e jiveehme v razli4ni gradove.tova razbira se su6to be6e malka pre4ka,no ne dostatu4no,za da ni razdeli. razdeli ni tova,4e sme prekaleno razli4ni...sega,5 meseca po-kusno az vse o6te mislq za nego,a i toi ne me e zabravil.opitvah se na nqkolko puti da izlizam s mom4eta,no ne be6e su6toto,vinagi gi sravnqvah s nego,a te ne mojeha da mu stupqt i na malkiq prust. sega,se zamislqm seriozno dali moje da se suberem s nego,vupreki razliiqta ni. znam,4e i toi e sam,a otkakto se razdelihme ne sme se vijdali,samo si 4atim i si govorim dosta 4esto po telefona.znam,4e ako se vidim 6te se suberem,no ne znam kolko vreme 6te budem zaedno. strah me e ,4e 6te stane kato minaliq put-6te se skarame zaradi nqkoq dreboliq i posle 6te se razdelim i nqma da se izvinim edin na drug ot pusta gordost,za6toto i dvamata sme golemi inati. iskam da sum s nego,no se dvoumq...vie kak bihte postupili na moe mqsto?

cherinka
05-17-2007, 18:42
Рано или късно, различията ви ще ви отведат в различни посоки (тоя лаф го знам не знам от къде).
В твоя случай точно така е станало.
Възможно е да се повтори.

kofti_nick
05-17-2007, 18:43
Ше се бориш до края рЪзбирЪсе !

05-17-2007, 19:01
nqma da yte e strah... 6tom e razli4en kakto ti kazva6 na4i hva6tai go pak i pak opitaite nqma ot kvo da te e strah.. USPEH ! :)

BWald0rf
05-17-2007, 19:10
АКо опиташ и пак всичко се провали може би ще ти е гадно...но за определно време.Ако не опиташ доста време ще те е яд и ще се измъчваш че си могла да направиш нещо а от страх не си го направила и може би си пропуснала страхотен шанс.На твое място бих се срещнала с него и ако стане нещо-добре..ако не стане-вече ще си сигурна че трябва да го забравиш и да продължиш напред ;)

Sevt
05-17-2007, 19:12
Общо взето връзката от разстояние и виждането веднъж на по няколко месеца нямат голям шанс. Още повече ако съответните хора са много различни. Дай си време, спри да мислиш постоянно за него и рано или късно ще срещнеш някой по-добър ;)