PDA

View Full Version : Странно..дали съм лепнала нещо?



05-17-2007, 18:58
Значи от няколко дни имам някакви странни сърбежи отдолу (около клитора и от време на време на устните) и по бельото забелязвам съмнителен секрет.. :? Не съм правила секс ,девствена съм,спазвам си отлична хигиена,но дали съм лепнала нещо ,и от къде може да съм.. :-k не съм правила нищо необичайно,просто изведнъж стана така..Сърбежите не са постоянно,а от време на време,но всеки ден ги има.Исках да кажа на майка ми,но ме е срам ,и при никакви положения няма да и кажа,а какво остава за генеколог :smt005 :?

sexy_sladuranka___
05-17-2007, 19:18
Ako sekreta ti mirishe nepriqtno i silno , ako zacapva mnogo belioto ti po dobre otidi na ginekolog . Infekciqta moje da se polu4i i ot dr neshta , bakterii i t.n

batkodoki
05-17-2007, 19:21
Значи от няколко дни имам някакви странни сърбежи отдолу (около клитора и от време на време на устните) и по бельото забелязвам съмнителен секрет.. :? Не съм правила секс ,девствена съм,спазвам си отлична хигиена,но дали съм лепнала нещо ,и от къде може да съм.. :-k не съм правила нищо необичайно,просто изведнъж стана така..Сърбежите не са постоянно,а от време на време,но всеки ден ги има.Исках да кажа на майка ми,но ме е срам ,и при никакви положения няма да и кажа,а какво остава за генеколог :smt005 :?

а възрастта кой ще ни каже? мм??

ако ви заболи нещо толкова незначително като зъб - дали наистина ще споделяте с тук пописващите хлапета /предимно от женски пол/ или ще тичате до първия попаднал ви под ръка стоматолог - който ще ви избави от БОЛКАТА?

че нямате контакт с Майка си е тъжно. но преполагам у вас има и Татко и Батко и etc...

това, което описвате при положение че не сте имали полов контакт е студентски случай на т.н "гъбички" най-вероятно, чиято хипер активност е продуцирана от употребата на фармаколопгични препарати или / най-често!/ на "маркови" и "изпитани" от някоя приятелка козметични средства - сапунчета, гелчета, шампоанчета и какви ли не още мазила и боклуци

05-17-2007, 19:50
На 14 съм.И не,не съм използвала нищо ново.Мия се с антибактериален сапун от долу,както винаги,просто какво казах изведнъж стана..

batkodoki
05-17-2007, 19:58
На 14 съм.И не,не съм използвала нищо ново.Мия се с антибактериален сапун от долу,както винаги,просто какво казах изведнъж стана..

е не е за учудване.

антебактериалният сапун се ползва ВЕДНЪЖ НА МЕСЕЦ ИЛИ ДВА!!!

не два пути дневно!

иначе нарушава статуса на нормална физиологична флора - и резултата е налице!

05-17-2007, 20:19
На 14 съм.И не,не съм използвала нищо ново.Мия се с антибактериален сапун от долу,както винаги,просто какво казах изведнъж стана..

логи4но. Гъби4ки(все пак отиди на ДЕРМАТОлог)
Нормално вув вагината има пробиоти4ни бактерии, които поддържат киселинно пе-ха и пазят от гъби4ки.

05-20-2007, 11:21
Е тва не съм го знаела ](*,) А дерматолога за кво ми е?

05-20-2007, 14:03
На твоята възраст това нещо е често срещано явление.Препоръчвам ти да отидеш на гинеколог, защото няма как да ти дам полезен съвет оттук или лекарства.
Няма от какво да се притесняваш, ще ти вземат цитонамазка и най-вероятно ще открият гъбички и ще ти изпишат процедури и хапче.
Не си струва да търпиш тази гадост и постоянно да ти е влажно, моето момчиче.Проблемът си ще го решиш за точно 2 седмици.Иначе се получават усложнения и после трудно се лекуват.
Сподели с майка си, какво срамно има.Това са нормални неща и на повечето на твоята възраст се случва.21 век сме от какво си притесняваш?!Обещай, че ще отидеш.После пиши резултати, 100% съм убедена, че ще си доволна от избора, че си отишла на гинеколог.Няма какво да чакаш, трябва диагноза и лекарства.
Успех и напред! :smt006

05-20-2007, 16:42
Ами срам ме е да се разкрача пред някакъв възрастен мъж. Или най-малкото мъж с 10 години по-голям от мен.

wertyusa-f
05-20-2007, 16:56
Така значи предното аз ти го написах, обаче не бях се регнала .
Кой ти казва да отидеш при мъж?Ще отидеш при жена-гинеколог и ще си спокойна.Това са нормални неща.

05-20-2007, 17:27
А какво ще рече цитонамазка? Извинявам се за некомпетентността си,но до сега не ми се е налагало да знам такива неща.

wertyusa-f
05-20-2007, 17:42
Ами цитонамазка ще рече, че ще ти вземе материал за лабораторно изследване.Нали знаеш клечките за уши ...е с такава подобна ще вземе от влагалището секрет за пробата.Няма да боли, нищо няма да усетиш, трябва да си спокойна и да кажеш на гинеколога, че си девствена за да съобрази и така...Кажи на гинеколога да не ти слага спекулум.(това е приспособление, което разширява влагалището, обаче за теб няма да са нужни толкова обстойни преглеждания, само ще ти вземат пробата с тези шпатулки, като клечка за уши
http://medicalshop.atm-bg.eu/images/1%20(26).jpg и после в лабораторията да се установи какви коки са, т.е гъбички, бактерии.
Вземи и мама с теб за другарче :wink: