PDA

View Full Version : za6to vsi4ki zavijdat? koito iska da izkaje mnenie :)



KiT KaT
05-17-2007, 19:31
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 19:34
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto


i az tova se 4udq!!!vseki da si gleda jivota!!!prosto 4ovek zavijda i se opitva da navredi na 6tastieto na drugiq,no spored men 4ovek pravi kakvo to pravi samo za sebe si ,v kraina smetka nikoi ne e vinoven na nqkoi ako e ne6tasten!!!

cherinka
05-17-2007, 19:35
Това е невъзможно да не се случва. :-D
успелите хора точно по този начин са извоювали позициите си, тъй, че не ми говори.. [-X

cherinka
05-17-2007, 19:36
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto


i az tova se 4udq!!!vseki da si gleda jivota!!!prosto 4ovek zavijda i se opitva da navredi na 6tastieto na drugiq,no spored men 4ovek pravi kakvo to pravi samo za sebe si ,v kraina smetka nikoi ne e vinoven na nqkoi ako e ne6tasten!!!
Абе, тя те пита ЩО.
Ааххаха, зле зле зле сии :-D

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 19:40
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto


i az tova se 4udq!!!vseki da si gleda jivota!!!prosto 4ovek zavijda i se opitva da navredi na 6tastieto na drugiq,no spored men 4ovek pravi kakvo to pravi samo za sebe si ,v kraina smetka nikoi ne e vinoven na nqkoi ako e ne6tasten!!!
Абе, тя те пита ЩО.
Ааххаха, зле зле зле сии :-D

6tom kazva6 zle sam :) mai samo ti si na tova mnenie no dobre 6et go priema,e to e qsno 4e 6toto zavijdat na 4ujdoto 6tastie i az go napisah po gore ako si 4ela!!!

05-17-2007, 19:42
nai dobrata mi priqtelka vinagi se radva na 4ujdoto 6tastie dori i na teze hora koito ne sa i 4ak tolkova simpati4ni i az nemoga da proumeq tva kak v toq zavistliv svqt tq si e zapazila dobrotata na koqto sa q nau4ili...nz prosto...tva ne6to se sre6ta 1 na 100000000000000000 :D

cherinka
05-17-2007, 19:43
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto


i az tova se 4udq!!!vseki da si gleda jivota!!!prosto 4ovek zavijda i se opitva da navredi na 6tastieto na drugiq,no spored men 4ovek pravi kakvo to pravi samo za sebe si ,v kraina smetka nikoi ne e vinoven na nqkoi ako e ne6tasten!!!
Абе, тя те пита ЩО.
Ааххаха, зле зле зле сии :-D

6tom kazva6 zle sam :) mai samo ti si na tova mnenie no dobre 6et go priema,e to e qsno 4e 6toto zavijdat na 4ujdoto 6tastie i az go napisah po gore ako si 4ela!!!
Не ми казвай къде кво да четя, защото много добре съм го прочела.
Тя пита ЗАЩО ЗАВИЖДАТ НА ЧУЖДОТО ЩАСТИЕ.

Ако искаш и на китайски да ти го напиша, а.

BWald0rf
05-17-2007, 19:44
Защото неможе!!!!Това е невъзможно.Просто такива сме всички хора и няма безгрешни.
П.П.-Съгласна съм с мнението на черинка ;)

iohanka_sladuranka
05-17-2007, 19:46
ha mai na teb ti trqbva drug ezik,napisah 4e nikoi ne e vinoven za ne6tastieto na drug,koeto ozna4ava tapa patko,4e zavijdat na po dobriq im jivot!!!

OVERMIND
05-17-2007, 19:48
Зависта е у всеки човек и неможе да бъде изкоренена :?

05-17-2007, 19:48
a q mi kajete popadali li ste na 4ovek koito i za nai malkoto ne6to vi zavijda dori to da e grozno ili ne6to takova

BWald0rf
05-17-2007, 19:49
ha mai na teb ti trqbva drug ezik,napisah 4e nikoi ne e vinoven za ne6tastieto na drug,koeto ozna4ava tapa patko,4e zavijdat na po dobriq im jivot!!!
ей шшшш без обиди!!тъпа патка ще казваш на някой който познаваш и си се обедила че е такъв.Не познавам черинка но не ми прави впечатление на тъпа ;) Това че нещо не е на твоето мнение не значи че трябва да се правиш на интересна и да избиваш комплекси като я обиждаш ;)

Presley
05-17-2007, 19:49
Това е невъзможно да не се случва. :-D
успелите хора точно по този начин са извоювали позициите си, тъй, че не ми говори.. [-X
В голема грешка си,но както и да е... #-o
По темата:Эащото всеки иска това,което няма!

05-17-2007, 19:50
Зависта е у всеки човек и неможе да бъде изкоренена :?

da taka e...no prosto nemoga da gi razbera tezi hora koito non stop zavijdat a ne se vijdat na kakvo prili4at ..da vseki zavijda malko ili mnogo no nqkoi naprao prekalqvam preminavat granicata...nemoga da gi razbera tezi hora :)

05-17-2007, 19:52
Това е невъзможно да не се случва. :-D
успелите хора точно по този начин са извоювали позициите си, тъй, че не ми говори.. [-X
В голема грешка си,но както и да е... #-o
По темата:Эащото всеки иска това,което няма!

всеки иска това,което няма....abe taq zavist ako moje s nqkvo lekarstvo da se izlekuva ot bolnite mozuka na nqkoi hora...

Presley
05-17-2007, 19:53
ha mai na teb ti trqbva drug ezik,napisah 4e nikoi ne e vinoven za ne6tastieto na drug,koeto ozna4ava tapa patko,4e zavijdat na po dobriq im jivot!!!
ей шшшш без обиди!!тъпа патка ще казваш на някой който познаваш и си се обедила че е такъв.Не познавам черинка но не ми прави впечатление на тъпа ;) Това че нещо не е на твоето мнение не значи че трябва да се правиш на интересна и да избиваш комплекси като я обиждаш ;)
=D>

hahahha
05-17-2007, 20:18
znae6 li ima edna prikazka ''za6to li ima obi4 i razdqla,za6to zemqta se varti,za6to kogato se obi4at dvama 6te se nameri nqkoi da gi razdeli'' xaxax zavist ima navsqkade i ot neq nqma da se ottarve6....horata sa takiva 4e kato vijdat nqkoi 4e ima ne6tu koeto toi nqma i si vikat ''ae we kak toi 6a ima az nqq imam''' i taka 6a ti prai mrasno do krai kak taka ti 6a si 6tastliv a toi ne mi kak 6e stanat tiq raboti...tva e izkliu4eno prosto i kolkoto i da im sa drazni6 tolkova im prai6 gusto praisa 4e ne ti puka i 4e pak si nad tqh i te 6a sa draznat o6te poi4e........ \:D/ :smt005 :smt005 :smt005 :smt016

05-17-2007, 20:26
znae6 li ima edna prikazka ''za6to li ima obi4 i razdqla,za6to zemqta se varti,za6to kogato se obi4at dvama 6te se nameri nqkoi da gi razdeli'' xaxax zavist ima navsqkade i ot neq nqma da se ottarve6....horata sa takiva 4e kato vijdat nqkoi 4e ima ne6tu koeto toi nqma i si vikat ''ae we kak toi 6a ima az nqq imam''' i taka 6a ti prai mrasno do krai kak taka ti 6a si 6tastliv a toi ne mi kak 6e stanat tiq raboti...tva e izkliu4eno prosto i kolkoto i da im sa drazni6 tolkova im prai6 gusto praisa 4e ne ti puka i 4e pak si nad tqh i te 6a sa draznat o6te poi4e........ \:D/ :smt005 :smt005 :smt005 :smt016


dam komentara ti me razbi napravo mnoo gotino go kaza "praisa 4e ne ti puka i 4e pak si nad tqh i te 6a sa draznat o6te poi4e" :D
a otnostno tova ''za6to li ima obi4 i razdqla,za6to zemqta se varti,za6to kogato se obi4at dvama 6te se nameri nqkoi da gi razdeli'' xa na mene mi se slu4i ve4e za 2ri put...4udq se i az kak uspqh da produlja na pred bez da tursq vinovnite vupreki 4e znam koi sa :)

hahahha
05-17-2007, 20:36
ami na men ve4e nz za koi pat mi se slu4va i az zatvova go napisah........mm kolkoto i da tarsi6 otgovor ''ZA6TO'' nqq da go nameri6....ne6tata ei taka se slu4vat zaradi nekvi tapi sa6testva teparva po4nali da se razvivat.az v na4aloto se qdosvah no sled tva ve4e naistina neobra6tah vnimanie,no nai6 koe e nai lo6oto...tova 4e dvamata ste pozvolili nqkoi da vi razdeli...za6toto slu6ate horata i nakraq se o4ujdavate vzaimno edin znae edno drugiq drugo i nakraq me6enica i ''KRAI''ako priqtelq ti ili priqtelkata ti ne q/go interesuva horata nqq stane tva ako si vqrvate i taka..................................nz az taka mislq drugo ve4e ne mi idva na um...tolkova mn sam go mislila 4e samo do tva zakliu4enie dostigam ::: =D>

IYI. Heaven's A Lie
05-17-2007, 20:47
Защото всички сме измикяри.

Отговорих ли ти на въпроса? ^^

hahahha
05-17-2007, 21:01
xaxaxaxaxa umni4ko si mi ti :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

fak_you_maafaka
05-17-2007, 21:37
Тва е най-лошото супер-развито качество на българина :smt012

live2beCooL
05-17-2007, 21:42
zavijdal sum samo za momi4e....no mn se drazna kato vidq nqkoi s momi4e koeto ne zaslujava! a az sum tolkova gotin i dobri4uk i sum bil s tolkova mn momi4eta....no nikoga s tazi koqto naistina sum go iskal.......... :S

05-18-2007, 05:00
ami na men ve4e nz za koi pat mi se slu4va i az zatvova go napisah........mm kolkoto i da tarsi6 otgovor ''ZA6TO'' nqq da go nameri6....ne6tata ei taka se slu4vat zaradi nekvi tapi sa6testva teparva po4nali da se razvivat.az v na4aloto se qdosvah no sled tva ve4e naistina neobra6tah vnimanie,no nai6 koe e nai lo6oto...tova 4e dvamata ste pozvolili nqkoi da vi razdeli...za6toto slu6ate horata i nakraq se o4ujdavate vzaimno edin znae edno drugiq drugo i nakraq me6enica i ''KRAI''ako priqtelq ti ili priqtelkata ti ne q/go interesuva horata nqq stane tva ako si vqrvate i taka..................................nz az taka mislq drugo ve4e ne mi idva na um...tolkova mn sam go mislila 4e samo do tva zakliu4enie dostigam ::: =D>

ami az mu imah pulno doverie za vsi4ko za vsi4ko mu vqrvah no qvno negovite priqteli si go iskaha samo za nego i mu naprikazvali kup luji za mene...a spomenah li 4e s nego bqhme ot razli4ki gradove mn qko nqma 6to xaxa

05-18-2007, 05:04
zavijdal sum samo za momi4e....no mn se drazna kato vidq nqkoi s momi4e koeto ne zaslujava! a az sum tolkova gotin i dobri4uk i sum bil s tolkova mn momi4eta....no nikoga s tazi koqto naistina sum go iskal.......... :S

ako naistina si tolkova gotin i dobri4uk mislq 4e ne bi trqbvalo da gi ima6 tezi problemi s momi4etata...

koalka
05-18-2007, 05:07
Завиждат, защото виждат, че не могат да имат това щастие, което ти имаш и се опитват да го развалят, вместо да се радват за теб.Това хората сме...нямам думи.

05-18-2007, 05:39
Завиждат, защото виждат, че не могат да имат това щастие, което ти имаш и се опитват да го развалят, вместо да се радват за теб.Това хората сме...нямам думи.

dam... :( a tova koeto me drazni nai mnogo e 4e naprimer na men kato mi zavidqt za ne6to i vednaga me izkarvat "uff tuz kva e tupa kva e nz si kva si" xaxa kak moje si4ki da sa s nqkakvi kompleksi i kak ne se nau4iha da ne si gi izkarvat vurhu drugite hora ... :|

sexy_sladuranka___
05-18-2007, 05:53
Do bolka poznatat istoriq . I az vinagi se 4udq , zashto vsi4ki zavijdat dori za nai-malkoto . Ako imash d1lga vr1zka , vseki iskam da vi navredi , ako imash hubava roklq , te gorqt s cigara ili "bez d iskat" q k1sat. Vseki koito zavijda zlonamereno e edin shiban kompleksar . Shtom ne moje da postigne visoki rezultati po4va da zloslovi be tey e . Ebi im maikata da ne ti puka :) uspeh macka :D

05-18-2007, 06:30
Do bolka poznatat istoriq . I az vinagi se 4udq , zashto vsi4ki zavijdat dori za nai-malkoto . Ako imash d1lga vr1zka , vseki iskam da vi navredi , ako imash hubava roklq , te gorqt s cigara ili "bez d iskat" q k1sat. Vseki koito zavijda zlonamereno e edin shiban kompleksar . Shtom ne moje da postigne visoki rezultati po4va da zloslovi be tey e . Ebi im maikata da ne ti puka :) uspeh macka :D

abe to 4e ne mi puka za tqh ne mi puka oba4e se pak tva zasqga moq sobstven jivot i te se mu4at da mi go razvalqt i da mi otkradnat 6tastieto...

sladuranata_891
05-18-2007, 08:54
и аз това се питам защо когато си щастлив винаги се намира някой който да ти открадне щастието.това със сигурност са хора комплексирани и понеже те не са щастливи трябва и другите да са като тях.завистници да си гледат тяхния живот :-k :smt017

malkoto_sladur4e
05-18-2007, 09:01
Ами просто хората са гадни и завиждат наистина супер много! :( Мен примерно много момичета ме мразят,защото съм много красива,и постоянно ме заяждат без нищо да им казвам или правя.. :roll: Не искам да е така ама..хората в днешно време са гадни :(

Violenza
05-18-2007, 09:05
Ами просто хората са гадни и завиждат наистина супер много! :( Мен примерно много момичета ме мразят,защото съм много красива,и постоянно ме заяждат без нищо да им казвам или правя.. :roll: Не искам да е така ама..хората в днешно време са гадни :(
Ух... ама се изказа...хахах... :lol: :lol: :lol:

П.П. Защото хората са злобни същества.

naia
05-18-2007, 09:07
Това е най болната тема на обществото 8-[

BAYO
05-18-2007, 09:14
Това е най болната тема на обществото 8-[

Mда, права си. Ама лошото е, че в другите държави го има тва нещо, завист, но не е развито толкова, колкото в БГ. Прост пример ще дам:

В БГ си слагаш Порше Карера 2002г. пред къщата или на тротоара и какво виждаш на другия ден? Или я няма, или гумите и няма, или СД-то го няма или нещо от тоя сорт. Ама защо? Еми защото не всеки има Порше пред къщата си. А после, комшийте се събират на седянка и ти обсъждат къщата, колата, жената, децата...

В Лондон (давам го за пример щот аз съм тука) във всеки двор, пред всяка къща почти има Поршета ... хората са прекалено отчуждени един от друг и макар, че живеят на 2 метра врата от врата, дори не си знаят имената, а са само на Здравей-Здрасти. Никой не гледа в чинията на другия, защото неговата собствена е прекалено дълбока, за да надникне в нечия друга. Та ето за това горовя .. А има и една стара софийска приказка дет гласи следното : "Абе Мите, защо на Вуте да му е добре, като на мене ми е зле? Я дай да измислим нещо, та и той да е кат нас!".

sexy_sladuranka___
05-18-2007, 09:20
SHtoto nqmat tova koeto ti nqmash ey za tfa zavijdat shibanite kompleksar4eta

05-18-2007, 17:15
хваштам бас,4е абсолиутно всеки от тези дет писаха в тая тема са завиждали и завиждат...

05-18-2007, 18:28
хваштам бас,4е абсолиутно всеки от тези дет писаха в тая тема са завиждали и завиждат...

xaxa nz za drugite no ne6toto za koeto sum zavijdala na nqkoi kato se ima predvid 4e estestveno 4e sled 5 min mi e minalo e bilo 4e na nqkoq moq poznata pri4eskata i e mn qka ili mn qko se e oblqkla i sled 5 minuti po4vam mn da im se kefq...no nikoga ako 6tete mi vqrvaite nikoga ne sum zavijdala na nqkoe mommi4e 4e hodi s nqkoe mn qko mom4e koeto az sum iskala..nqma takova ne6to i nikoga ne sum zavijdala za 4ujdoto 6tastie dori i da e nqkoi koito ne ponasqm tva si e negoviq jivot i ne me ebe za tozi 4ovek :)
no tova koeto imam predvid e 4e imam nqkolko poznati koito prosto za vsqko ne6to zavijdat ama za vsqko i nz nito moga da im pomogna na tezi hora nito ni6to....nqma na4in prosto i tv ae tujno :(

malkoto_sladur4e
05-19-2007, 12:05
Хихихихи 8-[ Ами аз попринцип изобщо не съм някаква надута ама просто казвам как мислят хората за мене и как седят нещата :mrgreen: 8-[8-[8-[

Just_Be
05-19-2007, 12:48
za6to vsi4ki zavijdat ..nemoje li vseki da si gleda sobstveniq si jivot a samo se zanimava s jivota na drugiq i kogato drugiq e 6tastliv samo da se 4udi kak da mu razvali ili otkradne 6tastieto
защото каквото не можеш да имаш това искаш! :shock:

nasty_f
05-19-2007, 13:34
Спокойно.Явно не си единствената,на която й провалят живота.И аз това се чудя и не мога да стигна до точен отговор.Явно на повечето хора това си им е в кръвта.Само да гледат в другите и да клюкарстват...Пффф.На мен супер много пъти са ми създавали проблеми такива пуйки,без извинение.В момента съм наказана,заради клюкари.То е завист,то е чудо.Просто нямам думииии!!!!!!!!!Мразя такива хора.Да се занимават със собстения си живот,какво само гледат в другите не мога да разбера.Но аз знам,че за всички си има Бог!

Uptown_soldier
05-19-2007, 14:46
Хората със самочувствие не могат да понесат щастието на нормалните и скромни хора. За това изпитват завист и злоба към тях.

UnaBletoLoVeU
05-19-2007, 14:50
Защо ли...защото всеки иска най-доброто за себе си и близките си и когато вижда, че не може да постигне това, което иска и за което е мечтал и вижда, че еди кой си го има какво му остава тогава? Да започне да завижда...е , не всички правят така, но все пак това опира и до възпитание, и до ценностна система..Може да завиждаш на някого не само за материалното, което притежава, но и за приятелката/приятеля му...Нормално е да искаме хубавото и като виждаме, че го нямаме да се дразним на тези, които го имат...няма толкова добри и контролиращи себе си хора, които да не са завиждали дори съвсем, съвсем мъничко...Това е същото като да питаш : ''Защо винаги мразят някого?''..Защото злобата обединява хората..злобата и завистта!

L_i_z_I
05-19-2007, 15:11
Защото всички сме измикяри.

Отговорих ли ти на въпроса? ^^

Да подчертая,че не всички са такива... :twisted: :lol: ..а по темата..заживдат,защото всеки иска това което няма..А и просто няма човек,който поне малко не завиждан на някой друг..Но не винаги зависта изразява лоши чувства.. #-o