PDA

View Full Version : Кандидатсване и подаване на документи !?



nencuHka
05-17-2007, 20:15
Здравейте,обръщам се към вас защото мисля че ще ми помогнете.
Значи ще кандидатствам след 7 клас,но нямам идея
до кога трябва да се подават документи;как става процедурата;какви документи и т.н.
Говорих с класната ми,ма тя явно неподготвена беше :lol: и ми каза че в нета ги имало...Баси отговора..
Може ли да ми помогнете с информация ? :roll:

lmao
05-17-2007, 20:19
отиваш в училището и питаш
по принцип трябва да има изнесен списък с графика там изпити,записвания,класиран ия и тн изнесен в уичлището на лист ама нз при теб как е

nencuHka
05-17-2007, 20:19
Zabravih da kaja che shte kandidatstvam v drug grad :?

LetiCherry
05-17-2007, 20:20
Като на4ало си купи справо4ник за кандидатстване след 7-ми клас! :wink: [/i]

lmao
05-17-2007, 20:31
и се обади в канцеларията на въпросното училище,там 100% трябва да ти кажат

Seducti0n
05-18-2007, 08:29
здравей мила.Вече минах по този път но за съжаление имам много бегли споменти от миналогодишното подаване на документи свързани със явяването на изпита.Процедурата беше следната всяка година регионалният инспектор избира кои училища да бъдат гнезда тоест там където ти приемат документите.До колкото знам е необходимо да те придружава един о твоите родители а също така трябва да носиш лична карта и бележник.От там ти издават така наречената служебна бележка със специален номер.Взависимост от него се разбира в кое учебно заведение ще полагаш бъдещите изпити.Предполагам че ще бъде в близост до училището в кото си заявила документите за кандидстване.На самият изпит също трябва да носиш тази бележка за да устовериш това че имаш право да полагш изпита.Готовите вече резултати в последствие биват разлепени на входа на училището гнездо.След самият изпит попълваш специален формуляр в който подреждаш желаните от теб училища като се съобразяваш със собствения си бал той се формира по следния начин оценките от изпита умножаваш по 2 и прибавяш збора на оценките по математика и БЕЛ от училише.Това в общи линин друго не се сещам с какво да ти помогна ако имаш още въпроси питай.Остави ми само да ти пожеая много успех. :smt008 :wink: