PDA

View Full Version : Съвет



Just_Be
05-17-2007, 21:42
Ще ми дадете ли съвет за моя проблем....аз харесвам даже мога да кажа ОБИЧАМ 1 момче,но то и представа си няма....... :roll: не мога да му кажа просто..сигурно е защото се боя от отхвърляне или защото вечна любов няма,все 1-ния ще му омръзне от другия и ще дойде времето за раздяла........ :smt009 Но не са само това причините на всичкото отгоре познавам всичките му роднини и тн....,а и най-добрия ми приятел също му е роднина.....не съм го виждала от МНОГО време ,но го обичам още повече........ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Аз обикновееннно не съм по тези любовчийски историй и да мислиш по цял ден за някой или пък само той да ти е в ума ,но явно да си влюбен е странна работа......... :?
Някой ще ми даде ли съвет какво да направя като го видя пак????????
Много искам да разбера дали има чувства към мен.....така ми изглежда ....... :-s

experiment_m
05-17-2007, 21:54
Хей я не се сдухвай.Дай пък да не живеем, защото някой ден ще умрем.Стига глупости.
Докато не почнете да се виждате по-често от тази работа нищо няма да излезе.Защо не го викнеш да ти помогне за някое домашно или да ти дойде на гости да гледате някой филм у вас, защото ваште ги няма и те е страх да седиш сама.Има много възможности да го накараш да се видите.Важното е да прекарвате повече време заедно.
Виж дали ще почне да се държи по-мило и внимателно с теб, дали ще почне да те търси по-често и ако това стане значи момента да признаеш чувствата си към него е дошъл. :D

Just_Be
05-17-2007, 22:00
ми той се държи мило и сладко :-D ,но проблема ми е че ние се виждахме почти всеки ден покрай най-добрия ми приятел......и че съм мн срамежлива ако можех да го поканя (т.е ако имах смелост) щеше да е супер ама........ 8-[ а и още по-гадното е ,че не е от моето училище.......де да беше O:) [-o<

koalka
05-18-2007, 05:11
Трябва да направиш нещо, иначе ще съжаляваш, ако пропуснеш възможността.

Страх те е от това, че може да се разделите..Еми, какво да ти кажа-нормално е, но всичко си има край, малко връзки продължават вечно наистина, до края.За това не мисли по тоя начин и искай да бъдеш щастлива сега.
Най-напред, вместо да му казваш, че го обичаш, му го покажи, за да не му дойда така като гръм от ясно небе.Ако той се държи мило и сладко, ще имаш по-голям шанс с него.Успех ти пожелавам!

sexy_sladuranka___
05-18-2007, 06:01
Hey Hey , sladur :wink: ! Zashto se sduhvash , ne mojej li da pomolish nqkoi priqtel ili priqtelka da go popita kakvo misli za tebe :D ? Taka shte razberesh kakvo da predpriemesh . Puska neustoimiq si 4ar :) Znam 4e imash , ti si umno i krasivo momi4e tey 4e deistvai :mrgreen:

Just_Be
05-18-2007, 10:01
Hey Hey , sladur :wink: ! Zashto se sduhvash , ne mojej li da pomolish nqkoi priqtel ili priqtelka da go popita kakvo misli za tebe :D ? Taka shte razberesh kakvo da predpriemesh . Puska neustoimiq si 4ar :) Znam 4e imash , ti si umno i krasivo momi4e tey 4e deistvai :mrgreen:
бих искала ...но както казах има усложнения :smt017 приятелите ми не го познават защото както казах -аз го виждам покрай моя най-добър приятел :-k
А за Koalka..ами да страх ме е защото наскоро скъсах с миналото си гадже и то по гадничък начин и ся се заяждаме в даскало с него...малко злобничко.....пък ако това ще стане и с това момче...... :-s 8-[

BAYO
05-18-2007, 10:59
Ко кат не го познават приятелите ти, ш' го запознаеш и готово. Ма тфа е едно на ръка. Първо тряя да говориш с него, да му разкажеш всичко. Ако пък не моеш, сближете се, излизайте, разхождайте се, уговаряйте се да си чатите. Ако е навитак, шанс има, ако не е, явно просто за него си само приятелка. Е пък де да знам как стаат тия неща, хем те сърби, хем те боли. Треа да предпиремеш нещо, че туко виж някоя те изпреварила. Тогаа ш' си гризеш ноктите и ш' се вайкаш за кфо не си поговорила с него и тем подобни. Айде, дерзай!!

Nassgerrack
05-18-2007, 11:24
сближете се, излизайте, разхождайте се, уговаряйте се да си чатите.

Това е най-правилното нещо,което ще има успях при ускорени обороти в краткосрочен план. Най-важното - интересувай се от него и го карай да ти споделя своите тайни,желания,стремежи и мечти. Тва ше го доближи до теб и ще те направи по-близка за него. Ако отношенията му са само приятелски , тва значи ,че не вижда сексуалната ти същност. Можеш да му се разкриеш със най-обикновено хващане за ръката,прегръдка за здравей и чао,целувка по някакъв повод.

Контакта с очите също е важен,така че няма да е зле като си говорите да го гледаш в очите :) .Има си научни доказателства ,че зрителният контакт помага в такива случаи.

И не се притеснявай за раздялата преди да си дала началото. Няма смисъл да се тревожиш за неща ,които даже не са се случили.

Ти пробвай с него,пък ако не стане здраве да е. По-добре да те отблъснат отколкото да се самосъжаляваш.