PDA

View Full Version : Да или Не?



Just_Be
05-17-2007, 22:15
Има 2-3 типа момичета....1от видовете са коконите.....те мислят по цял ден кво ще си облекат къв лак ще си сложат ква прическа да си направят и какво още да си купят,те мислят,че са "над" момчетата и че вместо да общуват с тях може да клюкарят с приятелките си и са нахални :|
Има и момичета ,които се интерисуват и от по-нетипични неща....за пример футбол,WWЕ и такива неща.......Обличат се по-спортно и не толкова женствено и които предпочитат удобното пред "красивото"!Могат да бъдат приятели и с момчетата,общителни са и не са нахални.....играят комп игри като ЦС и имат общи теми с момчетата накратко .........
Какво мислите,кои са по-приятни за приятелки или нещо повече -1-вия вид или 2-рия?Кои предпочитате и по кои "хлътвате" ???????
ПС- и некой са фенове на бразилските сериали а 2-рия тип не....

Th3WildAng3l
05-17-2007, 22:34
Ъм ... само искам да те поправя - има и трети вид момичета (ако изобщо момичетата могат да се класифицират) - съчетание между тези, които си посочил(а) .. ако не вярваш - запознай се с мен :P

Just_Be
05-17-2007, 22:38
знам за тях ,но реших да не ги включвам :lol: :lol: то и аз съм нещо такова......аз съм 99% от втория тип и 1% от първия.......

puhkav_mecho
05-17-2007, 22:50
Ъм ... само искам да те поправя - има и трети вид момичета (ако изобщо момичетата могат да се класифицират) - съчетание между тези, които си посочил(а) .. ако не вярваш - запознай се с мен :P


e po toq vid si padam i za moe shtastie mislq, che sym namerilpodhodqshtiq chovek \:D/

lLady_MooN_RaiN
05-18-2007, 03:14
Е, то момичетата ако бяха само два-три типа...Лесна щеше да ви е работата. Истината е, че хората трудно се класифицират.Аз, например не попадам в никоя от твоите категории. Не съм кокона,не ми е по цяла ден в главата. Интересувам се как изглеждам в рамките на нормалното. Понякога се издокарвам, ако има специален случай или ако имам голямо желание. Но по принцип всичко е до настроение. Не играя комп. игри и не гледам футбол.Иман си свои интереси и занимания...

alkobalko
05-18-2007, 03:58
Ъм ... само искам да те поправя - има и трети вид момичета (ако изобщо момичетата могат да се класифицират) - съчетание между тези, които си посочил(а) .. ако не вярваш - запознай се с мен :P

И аз се включвам към тази група момичате. Не мисля обаче по цял ден какво да облека. Прекарвам известно време, за да се оправя- грим, прическа, дрехи, но не бих запълнила целия си ден с това. А и много мразя да клюкарствам. Имам много интереси, не само футбол и кеч и мога да разговарям с момчетата и то не само на тези теми.

koalka
05-18-2007, 05:02
Определено това не са 2-та типа момичета.Аз не се вписвам в нито един от тях.Мисля за лакове и дрехи, но не прекалено, а когато са ми необходими, а не да трупам ненужни неща.Не се интересувам от коли, футбол и т.н., но поназнайвам някои неща.Мисля, че съм женствена, а не някоя мъжкарана, но не съм и кокона и някаква префърцунена.

cherinka
05-18-2007, 06:31
Глупави определения си дал.

Също ме издразни, че казваш

1от видовете са коконите.....те мислят по цял ден кво ще си облекат къв лак ще си сложат ква прическа да си направят и какво още да си купят,те мислят,че са "над" момчетата и че вместо да общуват с тях може да клюкарят с приятелките си и са нахални
Как не разбрахте, че момичетата, които правят всички тези неща, не са някакви надути самовлюбенки, и са си нормални хора.
Просто не може винаги като се съберат момичета (примерно) и да си говорят на някакви интелигентни и културни теми, а винаги го обръщат на шега и започват да си говорят за дрехи, козметика, за клюки и т.н
И аз кво съм виновна, вие примерно, че сте попаднали на тези момичета, точно когато са говорили за тези неща....
Аз какво да кажа за момчетата? Веднъж се бяха събрали 10 момчета в едно кафе и аз до тях и двама се състезаваха кой ще се изпърди (с извинение) по-дълго, по-мазно и по-звучно. Това означава ли, че са някакви малоумни прасета, които не могат да мислят и не стават за приятели...
Разбира се, всеки човек когато иска, може да бъде сериозен и да мисли.
Но просто понякога имаме нужда да направим някоя простотия и да се посмеем за малко на себе си...

-> Никой, от "изброениете" ти и "описани" девойчета не ми допада по начин на описание.
Или ти си сбъркан, или аз нямам мнение.

PoisoNGirL
05-18-2007, 07:04
hmm naistina si dal(a) mnogo malko opredeleniq za momichetata.Te sa oshte mnogo neshta,koito ne se zabelqzvat na pruv pogled.A i to si zavisi ot momcheto kakvi haresva.Da ti kaja chestno az edin den sum ot ednoto,na drugiq ot 2riq tip,a na tretiq daje moje da se zamislish momiche li sum :mrgreen: sega seriozno! Momicheto si e kompleksno suchetanie ot dvata dadeni ot teb tipa.Tova,che ima sushtestva,koito spadat samo kum ednoto oznachava,che neshto opredeleno ne im e nared.Ne moje da mislish samo za grimove i seriali.. ili samo za futbol i koli.Prosto ne e normalno...

SINDEL
05-18-2007, 07:36
Ех, ама като по4нете да разделяте на някви типове.. Страшни сте ми. :roll:
Но, добре, да приемем, 4е главно моми4етата се делят то4но на тези два типа. Аз, като изцяло принадлежаща към втория (без футбола, мразя футбол) мога да ти кажа, 4е като цяло моми4етата от първия тип се радват на много пове4е внимание. Поне на пръв поглед.
Но го има и моментът, 4е въпросната такава "кокона" я свалят, свалят, нае*ават и зарязват, понеже отвори ли си устата им се иска да бягат бързо и надале4е :-D
Ина4е да, определено първият тип са по-харесвани, по-секси, по-желани, по-възбуждащи, всяко мом4е си ме4тае да опъне някоя такава мацка.. Ама така до един момент. После им се приисква девойка, с която да могат да си кажат нещи4ко и да бъдат и приятели, освен гаджета.

cherinka
05-18-2007, 07:39
Ех, ама като по4нете да разделяте на някви типове.. Страшни сте ми. :roll:
Но, добре, да приемем, 4е главно моми4етата се делят то4но на тези два типа. Аз, като изцяло принадлежаща към втория (без футбола, мразя футбол) мога да ти кажа, 4е като цяло моми4етата от първия тип се радват на много пове4е внимание. Поне на пръв поглед.
Но го има и моментът, 4е въпросната такава "кокона" я свалят, свалят, нае*ават и зарязват, понеже отвори ли си устата им се иска да бягат бързо и надале4е :-D
Ина4е да, определено първият тип са по-харесвани, по-секси, по-желани, по-възбуждащи, всяко мом4е си ме4тае да опъне някоя такава мацка.. Ама така до един момент. После им се приисква девойка, с която да могат да си кажат нещи4ко и да бъдат и приятели, освен гаджета.
Аз кво ти говоря, ти кво пишеш.
Защо си мислиш, че момичетата от 1ви тип за курви... (поне така ги описа - и ти, и автора).
Аман от повърхностните ви мнения!!

SINDEL
05-18-2007, 07:42
Аа, не. Аз не ги деля така и не ги приемам вси4ки такива моми4ета за курви [-X
Просто пиша по темата. Все пак авторът си ги е разделил на два типа - секси кухи лейки и не толкова секси, но с малко мозък в главата.
И пита кои са по-харесваните. Аз отговарям според моите наблюдения, без каквото и да било ли4но мнение по въпроса.
Такова разделяне и без тва е малоумно...

Nadelina
05-18-2007, 07:43
Ех, ама като по4нете да разделяте на някви типове.. Страшни сте ми. :roll:
Но, добре, да приемем, 4е главно моми4етата се делят то4но на тези два типа. Аз, като изцяло принадлежаща към втория (без футбола, мразя футбол) мога да ти кажа, 4е като цяло моми4етата от първия тип се радват на много пове4е внимание. Поне на пръв поглед.
Но го има и моментът, 4е въпросната такава "кокона" я свалят, свалят, нае*ават и зарязват, понеже отвори ли си устата им се иска да бягат бързо и надале4е :-D
Ина4е да, определено първият тип са по-харесвани, по-секси, по-желани, по-възбуждащи, всяко мом4е си ме4тае да опъне някоя такава мацка.. Ама така до един момент. После им се приисква девойка, с която да могат да си кажат нещи4ко и да бъдат и приятели, освен гаджета.
Аз кво ти говоря, ти кво пишеш.
Защо си мислиш, че момичетата от 1ви тип за курви... (поне така ги описа - и ти, и автора).
Аман от повърхностните ви мнения!!

Mhm.. da da.. I kfo.. Tfa che az vseki den predi da izlqza otdelqm po 1 chas za da se opravq.. znachi li che sym kurva?! Znachi li che ne moga da govorq na intelektualni temi.. znachi li che ne moga da se sheguvam.. znachi li che ne gledam futbol... gledam i oshte kak.. Abe naprao mnogo typi razdelenia napravihte...

maybelline
05-18-2007, 07:50
Аз съм от втория тип,но не играя CS.И определено ми харесват само хората от втория тип.Не обичам да гледам 'кокони' около себе си,нищо че е пълно с такива.

cherinka
05-18-2007, 07:58
Аа, не. Аз не ги деля така и не ги приемам вси4ки такива моми4ета за курви [-X
Просто пиша по темата. Все пак авторът си ги е разделил на два типа - секси кухи лейки и не толкова секси, но с малко мозък в главата.
И пита кои са по-харесваните. Аз отговарям според моите наблюдения, без каквото и да било ли4но мнение по въпроса.
Такова разделяне и без тва е малоумно...


Аз съм от втория тип,но не играя CS.И определено ми харесват само хората от втория тип.Не обичам да гледам 'кокони' около себе си,нищо че е пълно с такива.

Като опознаете една "кокона" тогава ми говорете каква била и т.н

Нормално е да видите или чуете някоя, която говори за материални облаги и т.н , и да си помислите, че е "куха лейка".
Извиняяйте, ама кое момиче не говори за такива неща.
Просто автора трябваше да пита кои харесвате повече - тези, които обръщат повече внимание на външния си вид, или тези, които от време на време го занемаряват..
Всички, подсъзнателно, биха избрали първото описание, тъй, че не ми се правете на много непорочни и интелигентни.
Закодирано ни/ви е да се въртите/въртим около по-изящното. :-D

teenkopele
05-18-2007, 08:06
Каквото и да се говори...за всеки влак си има пътници.

cherinka
05-18-2007, 08:07
Каквото и да се говори...за всеки влак си има пътници.
Умен си :-D :smt008

Just_Be
05-18-2007, 10:17
Аа, не. Аз не ги деля така и не ги приемам вси4ки такива моми4ета за курви [-X
Просто пиша по темата. Все пак авторът си ги е разделил на два типа - секси кухи лейки и не толкова секси, но с малко мозък в главата.
И пита кои са по-харесваните. Аз отговарям според моите наблюдения, без каквото и да било ли4но мнение по въпроса.
Такова разделяне и без тва е малоумно...
мне не е така....разделих ги на кухи лейки и просто за мен готини момичета са 2-рия тип...... :lol: :lol:
за външен вид нищо не съм казала има някой момичета които са подържани ,но не са харесвани колкото естествените!!

cherinka
05-18-2007, 10:21
има някой момичета които са подържани ,но не са харесвани колкото естествените!!
..да, и петелът беше женски...

Just_Be
05-18-2007, 10:23
има някой момичета които са подържани ,но не са харесвани колкото естествените!!
..да, и петелът беше женски...
ххаххахха.....не говоря просто ей така-казвам го/пиша го де/ защото има действителни случай такива :D :D :smt006 :smt019

naia
05-18-2007, 10:24
аз съм и от двата по малко не може да си момиче и да не си поддържана и във крак със модата хъхъ аз играя цс говоря си повече със момчетата отколкото със момичетата но това не ми пречи да се лакирам или да си правя прически важното да се чувствам добре

cherinka
05-18-2007, 10:26
има някой момичета които са подържани ,но не са харесвани колкото естествените!!
..да, и петелът беше женски...
ххаххахха.....не говоря просто ей така-казвам го/пиша го де/ защото има действителни случай такива :D :D :smt006 :smt019
Мхм, добре.


Всеки пише според наблюденията си.
Разбирам. :-)