PDA

View Full Version : Дилема



kuber
05-18-2007, 07:05
Преди няколко месеца създадох една общност... аз бях водача там, аз давах правомощия и отнемах, държах всичко под контрол...
Имаше едно единствено правило - най важните ми хора го нарушиха - простих им...
Сега се случва това от което се опитвах да ги предпазя...
Днес има поредна сбирка - аз все още имам голямо влияние.
Всички ме предадоха и сега се чудя дали да ги унищожа (мога го, в ръцете са ми) или да ги оставя да съществуват като им помогна да се издигнат още.
Това дилемата която ме мъчи вече една седмица.
Вие ка бихте постъпили?

cherinka
05-18-2007, 07:12
Бих си намерила друга общност , демек група или там каквото им викаш..
току-виж излезли по-послушни от предишните :shock: :shock:

PoisoNGirL
05-18-2007, 07:21
Sigurno sum prekaleno zlobno sushtestvo ,no mene kato me predadat 1 put az trudno proshtavam!Zatva bih gi unishtojila do poslendiq!I da shte si namerq nova grupa!Moje puk te da sa po-nadejdni.A i nali se seshtash,che nikoi ne turpi lideri.. taka che vnimavai da ne se okajesh ti unishtojen...

WinHater
05-18-2007, 07:21
оооо ш има DIE BITCH ,DIE .. аве сериозно... звучиш като някой пропаднал сектант.. кво значи в ръцете ми са.. мога да ги унищожа... тоя свят пропада.. .или ако не е така.. научи се да се изказваш правилно :smt017

SINDEL
05-18-2007, 07:27
:shock:
Няква много странна тема си пуснал..
Кво зна4и, 4е имаш огромно влияние над тях и можеш да ги унищожиш, или да ги накараш да се издигнат? :-s
Много такова едно.. като от някво фентъзи ми зву4и.
Злият.. примерно магьосник си направил група верни последователи, после те му свили някъв номер и сега той мъдри дали да ги пощади, или да ги превърне в пепел..
Сори, не си мисли, 4е ти се заяждам, просто си споделям асоциациите.
Ина4е по темата.. много зависи какво е било основното правило, което те са нарушили и доколко са те предали. :-k

05-18-2007, 07:28
bolem mozak :smt005

cherinka
05-18-2007, 07:30
гахаха.
..и рибките над мен се хфанаха в мрежичката.. :-D

kuber
05-18-2007, 07:33
оооо ш има DIE BITCH ,DIE .. аве сериозно... звучиш като някой пропаднал сектант.. кво значи в ръцете ми са.. мога да ги унищожа... тоя свят пропада.. .или ако не е така.. научи се да се изказваш правилно :smt017

хахахах
Не бе тва не е секта...
Бях създал трупа (сценични истории) и имаше едно правило "Лубовни връски между учасниците да няма".
Всички се бяха съгласни и ми казваха, че няма да го допуснат, но на първия купон пийнаха малко и се изпоебаха.
Простих им това, щях още тогава д сложа край на всичко, но айде милост!
Бях осигорил през лятото доста участия и щяха да паднат кинти...
Но какво стана - Двойката скъса, почнаха разни нервни кризи по време на репитиции (много ме дразнеше това), бях обвинен че имам скрита връска с момичето и когато изпъдих нужните хора от трупата за да няма повече интриги... намразиха ме, сега се страхуват от мен...
И нищо не правят, забраних на момчето да идва на репитиции, но той пича пак дойде и тогава се запитах: "Сега да му метна ли едни бои или просто да си ида аз" - отидох си...
Виждам че се разпада всичко...
Мга да го събера отново, ако преглътна гопрдостта си, но мога и да ги унищожа...
Това имах предвид.

05-18-2007, 08:12
Победата е поредна загуба - загубата е поредна победа!-skivai tva :-#

koalka
05-18-2007, 08:43
Не бих се занимавала с тях....

BAYO
05-18-2007, 09:36
Ако държиш прекалено много на групата(трупата) ти, можеш да се помъчиш да оправиш нещата, но само ако си заслужава. Иначе в противен случай, остави ги на произвола на съдбата, сигурен съм, ш' се сринат като хора без нечий контрол. Тва е от мене.

05-18-2007, 10:23
Как бих постъпил? Бих си изпил лекарствата

iohanka_sladuranka
05-18-2007, 10:36
ako kaje6 za kakvo sa te predali mojem i da ti dadem savet,no taka kato ne znaem kakvo e predatelstvoto 6et ni e malko trudno!!!

BAYO
05-18-2007, 10:43
ako kaje6 za kakvo sa te predali mojem i da ti dadem savet,no taka kato ne znaem kakvo e predatelstvoto 6et ni e malko trudno!!!

Абе ти май не четеш постовете, ми така си мааш гащите А и кфо ш' помагаш, кат не знаеш 2 реда да измислиш ... Човека ти каза, че е бил забранил всяк'ви любовни връзки и тем подобни м/у членове от неговата трупа, а те са се били изпонаебали на няк'в купон ... Ае пак питай другия път, мога да ти го копна тфа на лично, че си слепичко #-o

gothic_princess
05-18-2007, 11:18
Az s1m na principa 4e vseki zaslujava 2ri 6ans,no estestveno zavisi kolko golqma e izd1nkata na 4oveka

Nassgerrack
05-18-2007, 11:32
оооо ш има DIE BITCH ,DIE .. аве сериозно... звучиш като някой пропаднал сектант.. кво значи в ръцете ми са.. мога да ги унищожа... тоя свят пропада.. .или ако не е така.. научи се да се изказваш правилно :smt017

хахахах
Не бе тва не е секта...
Бях създал трупа (сценични истории) и имаше едно правило "Лубовни връски между учасниците да няма".
Всички се бяха съгласни и ми казваха, че няма да го допуснат, но на първия купон пийнаха малко и се изпоебаха.
Простих им това, щях още тогава д сложа край на всичко, но айде милост!
Бях осигорил през лятото доста участия и щяха да паднат кинти...
Но какво стана - Двойката скъса, почнаха разни нервни кризи по време на репитиции (много ме дразнеше това), бях обвинен че имам скрита връска с момичето и когато изпъдих нужните хора от трупата за да няма повече интриги... намразиха ме, сега се страхуват от мен...
И нищо не правят, забраних на момчето да идва на репитиции, но той пича пак дойде и тогава се запитах: "Сега да му метна ли едни бои или просто да си ида аз" - отидох си...
Виждам че се разпада всичко...
Мга да го събера отново, ако преглътна гопрдостта си, но мога и да ги унищожа...
Това имах предвид.


Не си явно добър лидер,или поне не толкова добър колкото искаш да си. Един истински водач никога няма да си остави групата, той винаги прави всичко възможно да е с нея и да упражнява контрол. Допуснал си да ти нарушат правилата - слаб контрол.

Един истински лидер никога няма да разкъса групата и да раздели членовете й по един или друг начин. Твоя задача е да се опиташ да събереш хората и да ги сплотиш наново. Познай какво ще стане ако сам човекът не иска да се приспособи към групата - той сам ще си тръгне.
Така че не се страхувай да хвърляш сили в тази насока. Заслужава си,защото трупаш авторитет и уважение пред другите.

Ако виждаш ,че някои хора от групата не се разбират,жизненоважна задача е да подобриш отношенията между тях (защото лидерът винаги се намесва навсякъде) . Ако все пак хората не могат да се търпят не им давай обща работа(ония двете гълъбчета дето са се разделили някак си няма да могат да изиграят Ромео и Жулиета :) )

Тва имах да ти кажа. Само не се отказвай от тва което си започнал. Тряа да се бориш докрай.